Bricks Internationalisation - en to nb_NO translation catalogue (2158 entries)

en: Whoops, that page is gone
nb_NO: Oj, siden er borte

en: Bricks requires PHP version %s+.
nb_NO: Bricks krever PHP-versjon %s +.

en: Template Type
nb_NO: Mal Type

en: Select template type:
nb_NO: Velg malstype:

en: Select
nb_NO: Velg

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Import template
nb_NO: Importer mal

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
nb_NO: Velg og importer mal JSON / ZIP-filen fra datamaskinen.

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: You don't have sufficient permission to save settings.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelig tillatelse til å lagre innstillinger.

en: You don't have sufficient permission to reset settings.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelig tillatelse til å tilbakestille innstillingene.

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Conditions
nb_NO: Betingelser

en: Bundle
nb_NO: Bunt

en: Tags
nb_NO: Stikkord

en: Shortcode
nb_NO: Kortkode

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Date
nb_NO: Dato

en: Copied to clipboard
nb_NO: Kopiert til utklippstavlen

en: Entire website
nb_NO: Hele nettstedet

en: All archives
nb_NO: Alle arkiv

en: Search results
nb_NO: Søkeresultater

en: Error page
nb_NO: Feilsiden

en: Product archive
nb_NO: Produktarkiv

en: Single product
nb_NO: Enkeltprodukt

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Empty cart
nb_NO: Tøm handlevognen

en: Checkout
nb_NO: Til kassen

en: Pay
nb_NO: Betal

en: Thank you
nb_NO: Takk

en: Order receipt
nb_NO: Bestillingskvittering

en: Default
nb_NO: Standard

en: Exclude
nb_NO: Ekskluder

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å tilbakestille alle globale innstillinger for Bricks. Ønsker du å fortsette?

en: Getting Started
nb_NO: Kom i gang

en: Templates
nb_NO: Maler

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Custom Fonts
nb_NO: Egendefinerte skrifttyper

en: Sidebars
nb_NO: Sidekolonner

en: System Information
nb_NO: Systeminformasjon

en: License
nb_NO: Lisens

en: You are now running the latest version of Bricks. Please regenerate your external CSS files too!
nb_NO: Du kjører nå den nyeste versjonen av Bricks. Gjengener dine eksterne CSS-filer også!

en: Go to: Bricks Settings
nb_NO: Gå til: Mursteinsinnstillinger

en: Settings saved
nb_NO: Innstillinger lagret

en: Settings resetted
nb_NO: Innstillingene ble tilbakestilt

en: Your user role "%s" is not allowed to edit with Bricks. Please get in touch with the site admin to change it.
nb_NO: Brukerrollen din %s har ikke tillatelse til å redigere med Bricks. Ta kontakt med administratoren for å endre det.

en: Bricks is not enabled for post type "%s". Go to "Bricks > Settings" to enable this post type.
nb_NO: Bricks er ikke aktivert for innleggstypen "%s". Gå til "Bricks> Settings" for å aktivere denne innleggstypen.

en: Bricks data for "%s" deleted.
nb_NO: Tegnedata for "%s" er slettet.

en: Visual
nb_NO: Visuell

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Edit with Bricks
nb_NO: Rediger med murstein

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette de brikkegenererte dataene for denne %s?

en: Delete Bricks data
nb_NO: Slett mursteindata

en: Export Template
nb_NO: Eksportere mal

en: New color could not be saved.
nb_NO: Ny farge kunne ikke lagres.

en: Panel width could not be saved.
nb_NO: Panelbredden kunne ikke lagres.

en: (no title)
nb_NO: (ingen tittel)

en: Element "%s" doesn't exist.
nb_NO: Elementet "%s" eksisterer ikke.

en: Error
nb_NO: Feil

en: Breakpoint already exists
nb_NO: Brytepunkt eksisterer allerede

en: Desktop
nb_NO: Stasjonær

en: Tablet portrait
nb_NO: Nettbrettportrett

en: Mobile landscape
nb_NO: Mobilt landskap

en: Mobile portrait
nb_NO: Mobilt portrett

en: Standard fonts
nb_NO: Standard skrifttyper

en: Google fonts
nb_NO: Google-fonter

en: Click to set preview content.
nb_NO: Klikk for å angi forhåndsvisning av innhold.

en: Color #%s
nb_NO: Farge nr. %s

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Add
nb_NO: Legg til

en: added
nb_NO: lagt til

en: Add class
nb_NO: Legge til klasse

en: Add images
nb_NO: Legg til bilder

en: Add Item
nb_NO: Legg til element

en: Advanced
nb_NO: Avansert

en: Align
nb_NO: Justere

en: Align items
nb_NO: Juster gjenstander

en: All
nb_NO: Alle

en: Transparency
nb_NO: Åpenhet

en: And
nb_NO: Og

en: Angle in °
nb_NO: Vinkel i °

en: Any
nb_NO: Vilkårlig

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Apply to
nb_NO: Søke på

en: Archive
nb_NO: Arkiv

en: Aria Label
nb_NO: Aria-etikett

en: Arrows
nb_NO: Piler

en: Ascending
nb_NO: Stigende

en: Attachment
nb_NO: 附件

en: Autosave by
nb_NO: Lagre automatisk av

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background custom size
nb_NO: Egendefinert størrelse for bakgrunnen

en: 50% or 200px
nb_NO: 50 % o r 200px

en: Background position
nb_NO: Bakgrunnsposisjon

en: Background repeat
nb_NO: Gjenta bakgrunnen

en: Background size
nb_NO: Bakgrunnsstørrelse

en: Background attachment
nb_NO: Bakgrunnsvedlegg

en: Background video
nb_NO: Bakgrunnsvideo

en: Aspect ratio
nb_NO: Størrelseforhold

en: YouTube, Vimeo or file URL.
nb_NO: YouTube, Vimeo eller fil-URL.

en: BG video scale
nb_NO: BG video skala

en: Back to builder
nb_NO: Tilbake til byggmester

en: Base breakpoint
nb_NO: Base bruddpunkt

en: Baseline
nb_NO: Basislinje

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Blockquote
nb_NO: Blokksitat

en: Block
nb_NO: Blokk

en: Blur
nb_NO: Uklar

en: Bold
nb_NO: Fet

en: Border
nb_NO: Kantlinje

en: Border color
nb_NO: Kant/ramme farge

en: Bottom
nb_NO: Bunn

en: Bottom left
nb_NO: Nederst til venstre

en: Bottom center
nb_NO: Nederst i midten

en: Bottom right
nb_NO: Nederst til høyre

en: Box shadow
nb_NO: Skygge for boks

en: Breakpoint
nb_NO: Brytningspunkt

en: Breakpoints
nb_NO: Endepunkter

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
nb_NO: Redigere bredden på basisbruddpunktet påvirker alle mediespørringer.

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette bruddpunktet?

en: Brightness
nb_NO: Lysstyrke

en: Browse
nb_NO: Bla gjennom

en: Browse Media Library
nb_NO: Bla gjennom mediebiblioteket

en: Browse Unsplash
nb_NO: Bla gjennom Unsplash

en: Builder
nb_NO: Bygger

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
nb_NO: Trenger hjelp? Fant du en feil? Foreslå en funksjon?

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
nb_NO: Vennligst bruk e-postadressen for Bricks-kontoen din for alle kundestøtteforespørsler. For å legge ved større filer, send en e-post direkte til %1$s. For å se hva som for øyeblikket er under utvikling eller forespørsler om å sende inn/stemme opp funksjoner, besøk vår %2$s.

en: official roadmap
nb_NO: offisiell veikart

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
nb_NO: De vedlagte filene overskrider serverens maks. opplastingsstørrelse på %s.

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
nb_NO: De vedlagte filene dine overskrider maks. opplastingsgrense på 25 MB.

en: Bulleted list
nb_NO: Punktliste

en: by
nb_NO: av

en: Capitalize
nb_NO: Store bokstaver

en: Center
nb_NO: Sentrert

en: Center left
nb_NO: Venstrestilt

en: Center center
nb_NO: Midtstilt

en: Center right
nb_NO: Midt til høyre

en: Child of
nb_NO: Barn av

en: Childless
nb_NO: Barnløs

en: Enter CSS class name
nb_NO: Skriv inn CSS-klassenavn

en: Click to download
nb_NO: Klikk for å laste ned

en: Choose files
nb_NO: Velg filer

en: Choose image
nb_NO: Velg bilde

en: Clear search filter
nb_NO: Fjern søkefilter

en: Clone
nb_NO: Klone

en: cloned
nb_NO: klonet

en: Clean
nb_NO: Ren

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Close (ESC)
nb_NO: Lukk (ESC)

en: Collapse
nb_NO: Minimer

en: Collapse all
nb_NO: Minimér alle

en: Color
nb_NO: Farge

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Color stop in %
nb_NO: Fargestopp i%

en: Color palette
nb_NO: Farge palett

en: Column
nb_NO: Kolonne

en: Comment count
nb_NO: Antall kommentarer

en: Community
nb_NO: Samfunn

en: Community templates
nb_NO: Fellesskapsmaler

en: Compare
nb_NO: Sammenlign

en: Condition
nb_NO: Betingelse

en: Select condition
nb_NO: Velg tilstand

en: Configure
nb_NO: Konfigurer

en: Confirm
nb_NO: Bekreft

en: Contact us
nb_NO: Kontakt oss

en: Contain
nb_NO: Inneholder

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Contrast
nb_NO: Kontrast

en: Copied
nb_NO: Kopiert

en: Copy
nb_NO: Kopier

en: Copy styles
nb_NO: Kopier stiler

en: Copy to clipboard
nb_NO: Kopier til utklippstavlen

en: Here goes my text ...
nb_NO: Her går teksten min ...

en: Convert
nb_NO: Konverter

en: Cover
nb_NO: Heldekkende

en: Create
nb_NO: Opprett

en: Create template
nb_NO: Lag mal

en: Template title
nb_NO: Mal tittel

en: Create new template:
nb_NO: Opprett ny mal:

en: Create your own elements
nb_NO: Lag dine egne elementer

en: Class name
nb_NO: Class navn

en: Separated by space. No leading dot "."
nb_NO: Skilt av plass. Ingen ledende prikk "."

en: No leading pound sign "#"
nb_NO: Ingen ledende pundtegn "#"

en: CSS filter
nb_NO: CSS-filter

en: Enter CSS filters + value (learn more)
nb_NO: Angi CSS-filtre + verdi (lær mer)

en: CSS selector
nb_NO: CSS-velger

en: Current layout
nb_NO: Gjeldende layout

en: Current version by
nb_NO: Gjeldende versjon av

en: Current width
nb_NO: Nåværende bredde

en: Custom
nb_NO: Egendefinert

en: Custom CSS
nb_NO: Egendefinert CSS

en: Custom fields
nb_NO: Egendefinerte felt

en: Custom font
nb_NO: Egendefinert skrift

en: Dashboard
nb_NO: Kontrollpanel

en: %s. Template conditions precede default templates.
nb_NO: %s. Malbetingelser går foran standardmaler.

en: Default templates are enabled
nb_NO: Standardmaler er aktivert

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
nb_NO: %s. Angi malforhold eller aktiver standardmaler.

en: Default templates are disabled
nb_NO: Standardmaler er deaktivert

en: dashed
nb_NO: stiplet

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Deleted
nb_NO: Slettet

en: Deprecated
nb_NO: Utdatert

en: Descending
nb_NO: Synkende

en: Number between 1 - 100 or auto
nb_NO: Antall mellom 1 - 100 eller auto

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
nb_NO: Sett til "Fixed" for parallakseeffekt.

en: Direction
nb_NO: Anvisning

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Discard
nb_NO: Forkast

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Dots
nb_NO: Prikker

en: Dotted
nb_NO: Prikket

en: double
nb_NO: dobbel

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Downloaded
nb_NO: Nedlastet

en: Downloading
nb_NO: Laster ned

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Dynamic Data
nb_NO: Dynamiske data

en: Dynamic data is empty.
nb_NO: Dynamiske data er tomme.

en: Select dynamic data
nb_NO: Velg dynamiske data

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edited
nb_NO: Redigert

en: Edit Template
nb_NO: Rediger mal

en: Edit palette
nb_NO: Rediger paletten

en: Editing
nb_NO: Redigering

en: Edit in WordPress
nb_NO: Rediger i WordPress

en: Effect
nb_NO: Effekt

en: Elements
nb_NO: Elementer

en: Element classes
nb_NO: Elementklasser

en: Element ID
nb_NO: Element-ID

en: Equal
nb_NO: Er lik

en: No content
nb_NO: Innhold

en: No accordion item added.
nb_NO: Ingen trekkspillelement lagt til.

en: No audio file selected.
nb_NO: Ingen lydfil valgt.

en: No code found.
nb_NO: Ingen kode funnet.

en: No date/fields set.
nb_NO: Ingen dato / felt angitt.

en: No Facebook page URL provided.
nb_NO: Ingen URL på Facebook-siden er oppgitt.

en: No form field added.
nb_NO: Ingen skjemafelt lagt til.

en: No HTML markup defined.
nb_NO: Ingen HTML-markering definert.

en: No icon selected.
nb_NO: Ingen ikon valgt.

en: No list items defined.
nb_NO: Ingen listeelementer definert.

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Google Maps API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: Bricks > Settings > API Keys
nb_NO: Murstein> Innstillinger> API-nøkler

en: No pricing table defined.
nb_NO: Ingen pristabeller er definert.

en: No progress bar created.
nb_NO: Ingen fremdriftslinje opprettet.

en: No slide added.
nb_NO: Ingen lysbilde lagt til.

en: No SVG selected.
nb_NO: Ingen SVG valgt.

en: No tabs added.
nb_NO: Ingen faner lagt til.

en: No team members added.
nb_NO: Ingen lagmedlemmer lagt til.

en: No template selected.
nb_NO: Ingen mal valgt.

en: No testimonials added.
nb_NO: Ingen attester lagt til.

en: No text added.
nb_NO: Ingen tekst lagt til.

en: No file URL provided.
nb_NO: Ingen fil-URL oppgitt.

en: No video selected.
nb_NO: Ingen video valgt.

en: No YouTube URL provided.
nb_NO: Ingen YouTube-URL oppgitt.

en: No Vimeo URL provided.
nb_NO: Ingen Vimeo URL oppgitt.

en: No dynamic data set.
nb_NO: Ingen dynamiske datasett.

en: The dynamic data is empty.
nb_NO: De dynamiske dataene er tomme.

en: Email address
nb_NO: E-postadresse

en: End
nb_NO: Slutt

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
nb_NO: Artikler kunne ikke lastes inn. Besøk den offisielle kunnskapsbasen:

en: 404 Error Page
nb_NO: 404 feil side

en: Excerpt length
nb_NO: Sammendragslengde

en: Exclude current post
nb_NO: Ekskluder gjeldende innlegg

en: Expand
nb_NO: Utvide

en: Expand all
nb_NO: Utvid alle

en: experimental
nb_NO: eksperimentell

en: External URL
nb_NO: Ekstern URL

en: Add rel attribute "noopener" or "noreferrer" to any external link.
nb_NO: Legg til relattributt "noopener" eller "noreferrer" til en hvilken som helst ekstern lenke.

en: Extra large
nb_NO: Ekstra stor

en: Extra small
nb_NO: Ekstra liten

en: Fade
nb_NO: Ton ut

en: Fallback fonts
nb_NO: Reservefonter

en: Field
nb_NO: Felt

en: File
nb_NO: Fil

en: "%s" imported.
nb_NO: "%s" importert.

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
nb_NO: Import av "%s" mislyktes: Navnet eksisterer allerede.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
nb_NO: Import av "%s" mislyktes: Feil format.

en: Files
nb_NO: Filer

en: Fill
nb_NO: Fyll

en: No files chosen
nb_NO: Ingen filer valgt

en: Fill - Dark
nb_NO: Fyll - Mørkt

en: Fill - Light
nb_NO: Fyll - Lys

en: Fill - Primary
nb_NO: Fyll - Primær

en: Finish
nb_NO: Avslutt

en: Fixed
nb_NO: Fast

en: Font family
nb_NO: Fontfamilie

en: Font size
nb_NO: Skriftstørrelse

en: Font style
nb_NO: Skriftstil

en: Font weight
nb_NO: Font tykkelse

en: Font variants
nb_NO: Fontvarianter

en: Full size
nb_NO: Full størrelse

en: Gallery layout
nb_NO: Galleri

en: General
nb_NO: Generell

en: Outline - Dark
nb_NO: Kontur - mørk

en: Outline - Light
nb_NO: Omriss - Lys

en: Outline - Primary
nb_NO: Oversikt - Primær

en: Global element
nb_NO: Globalt element

en: Active classes
nb_NO: Aktive klasser

en: Global class created
nb_NO: Global klasse opprettet

en: Global class deleted
nb_NO: Global klasse slettet

en: Global class renamed
nb_NO: Global klasse omdøpt

en: Global classes imported
nb_NO: Globale klasser importert

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
nb_NO: Skriv inn navnet på din første globale CSS-klasse i feltet ovenfor. Trykk deretter enter for å lage den.

en: Learn more
nb_NO: Lær mer

en: Global elements
nb_NO: Globale elementer

en: Add at least two colors to create a gradient.
nb_NO: Legg til minst to farger for å lage en gradient.

en: Back to settings
nb_NO: Tilbake til innstillingene

en: Got it
nb_NO: Den er grei

en: Go to
nb_NO: Gå til

en: Grid
nb_NO: Rutenett

en: Spacing
nb_NO: Mellomrom

en: Has unexecuted PHP code
nb_NO: Har udrevet PHP-kode

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Hide info
nb_NO: Skjul info

en: History
nb_NO: Historikk

en: History deleted
nb_NO: Historie slettet

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Home page
nb_NO: Forside

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: How to create a header template
nb_NO: Hvordan lage en toppmal

en: How to create a footer template
nb_NO: Hvordan lage en bunntekstmal

en: Your browser does not support the audio tag.
nb_NO: Nettleseren din støtter ikke lydkoden.

en: Your browser does not support the video tag.
nb_NO: Nettleseren din støtter ikke video tag.

en: Hue
nb_NO: Nyanse

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: Ignore sticky posts
nb_NO: Ignorer klebrige innlegg

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
nb_NO: Hold CMD / CRTL nede for å velge flere bilder.

en: Image not found
nb_NO: Fant ikke bildet

en: Image size
nb_NO: Bildestørrelse

en: Import
nb_NO: Importer

en: Import images
nb_NO: Importer bilder

en: Disabled: Show placeholder images.
nb_NO: Deaktivert: Vis plassholderbilder.

en: Enabled: Download template images to media library.
nb_NO: Aktivert: Last ned malbilder til mediebiblioteket.

en: Drop JSON file(s) in here
nb_NO: Slipp JSON-fil (er) her inne

en: Imports
nb_NO: Importer

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
nb_NO: Dra og slipp .JSON eller .ZIP malfil (er) her ..

en: Valid JSON data required to run the importer
nb_NO: Gyldige JSON-data kreves for å kjøre importøren

en: This template contains a theme style. Would you like to import it?
nb_NO: Denne malen inneholder en temastil. Vil du importere den?

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
nb_NO: Denne malen inneholder en fargepalett. Vil du importere den?

en: Include
nb_NO: Inkluder

en: Include children
nb_NO: Inkluder barn

en: Infinite
nb_NO: Manuell

en: Infinite scroll
nb_NO: Uendelig skrolling

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
nb_NO: Tilpass lysboks: Innstillinger> Temastiler> Generelt

en: Inner container
nb_NO: Innerbeholder

en: Insert
nb_NO: Sett inn

en: Insert after
nb_NO: Sett inn etter

en: Insert media
nb_NO: Sett inn media

en: Insert layout
nb_NO: Sett inn layout

en: Insert section
nb_NO: Sett inn seksjon

en: Insert template
nb_NO: Sett inn mal

en: Insert template below
nb_NO: Sett inn mal nedenfor

en: Inset
nb_NO: Innfelt

en: Internal post/page
nb_NO: Internt innlegg / side

en: Invert
nb_NO: Inverter

en: Italic
nb_NO: Kursiv

en: Item
nb_NO: Vare

en: Join Us
nb_NO: Bli med oss

en: Justify
nb_NO: Juster

en: Justify content
nb_NO: Begrunn innhold

en: Key
nb_NO: Nøkkel

en: Keyboard shortcuts
nb_NO: Tastatursnarveier

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Language
nb_NO: Språk

en: Large
nb_NO: Stor

en: Last refresh
nb_NO: Siste oppdatering

en: Latest
nb_NO: Nyeste

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Letter spacing
nb_NO: Bokstavavstand

en: Lightbox Image
nb_NO: Lysboksbilde

en: Lightness
nb_NO: Lysstyrke

en: Line height
nb_NO: Linjehøyde

en: Linked
nb_NO: Koblet sammen

en: List
nb_NO: Liste

en: Loading templates
nb_NO: Laster inn maler

en: Load more
nb_NO: Vis flere

en: Locked
nb_NO: Låst

en: Go back
nb_NO: Gå tilbake

en: Take over
nb_NO: Ta over

en: This post is already being edited.
nb_NO: Dette innlegget er allerede under redigering.

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
nb_NO: %s jobber for tiden med dette innlegget, noe som betyr at du ikke kan gjøre endringer med mindre du tar over.

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Unlinked
nb_NO: Fjernet tilknytning

en: Opposites linked
nb_NO: Motsetninger knyttet sammen

en: All sides linked
nb_NO: Alle sider knyttet sammen

en: Main query
nb_NO: Hovedspørsmål

en: Margin
nb_NO: Marg

en: Masonry
nb_NO: Murnett

en: Max upload size: %s
nb_NO: Maks opplastningsstørrelse: %s

en: Meta key
nb_NO: Metanøkkel

en: Order meta key
nb_NO: Bestill meta-nøkkel

en: Meta value
nb_NO: Metaverdi

en: Numeric meta value
nb_NO: Numerisk metaverdi

en: Meta query
nb_NO: Meta-spørring

en: Menu order
nb_NO: Menyrekkefølge

en: Filter media by mime type
nb_NO: Filtrer media etter mimetype

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Mobile first
nb_NO: Mobil først

en: Mode
nb_NO: Modus

en: modified
nb_NO: modifisert

en: Modified date
nb_NO: Endret dato

en: January
nb_NO: Januar

en: February
nb_NO: Februar

en: March
nb_NO: Mars

en: May
nb_NO: Mai

en: June
nb_NO: Juni

en: July
nb_NO: Juli

en: October
nb_NO: Oktober

en: December
nb_NO: Desember

en: More layouts
nb_NO: Flere oppsett

en: Most Popular
nb_NO: Mest leste

en: Move
nb_NO: Flytt

en: Moved
nb_NO: Flyttet

en: My templates
nb_NO: Mine mal

en: My account
nb_NO: Min konto

en: Name
nb_NO: Navn

en: New
nb_NO: Ny

en: New color palette name
nb_NO: Nytt fargepalettnavn

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
nb_NO: Legg til din første farge i denne paletten ved å velge en fargeverdi ovenfor og deretter klikke "Lagre".

en: Type name, hit enter
nb_NO: Skriv inn navn, trykk enter

en: Next
nb_NO: Neste

en: No conditions set. Click the "+" icon to add your first render condition.
nb_NO: Ingen betingelser satt. Klikk på "+"-ikonet for å legge til din første gjengivelsestilstand.

en: No matching settings found.
nb_NO: Fant ingen samsvarende innstillinger.

en: No file selected.
nb_NO: Ingen fil valgt.

en: You don't have sufficient permission (full access) to customize these settings. Please get in touch with the site admin.
nb_NO: Du har ikke tilstrekkelig tillatelse (full tilgang) til å tilpasse disse innstillingene. Ta kontakt med administratoren av nettstedet.

en: No
nb_NO: Nei

en: None
nb_NO: Ingen

en: No-repeat
nb_NO: Ingen gjentagelse

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
nb_NO: Ingenting funnet. Prøv igjen med et annet nøkkelord!

en: No results
nb_NO: Ingen resultater

en: No revisions.
nb_NO: Ingen revisjoner.

en: No dynamic data found.
nb_NO: Fant ingen dynamiske data.

en: No templates found.
nb_NO: Ingen maler funnet.

en: Not found
nb_NO: Ingenting ble funnet.

en: Nothing found.
nb_NO: Ingenting funnet.

en: Nothing to copy
nb_NO: Ingenting å kopiere

en: Nothing to paste
nb_NO: Ingenting å lime inn

en: Preview autosave
nb_NO: Forhåndsvisning av automatisk lagring

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
nb_NO: Det er en automatisk lagring nyere enn versjonen du ser på for øyeblikket.

en: SVG files not imported for security reasons.
nb_NO: SVG-filer ikke importert av sikkerhetsgrunner.

en: Set template style
nb_NO: Sett malstil

en: Inserted template uses theme style "%s"
nb_NO: Malen som er satt inn, bruker temastilen "%s"

en: Change content
nb_NO: Endre innhold

en: Currently previewing content from "%s".
nb_NO: Forhåndsviser for øyeblikket innhold fra "%s".

en: Number
nb_NO: Nummer

en: Numbered list
nb_NO: Nummerert liste

en: Offset
nb_NO: Forskyvning

en: Oldest
nb_NO: Eldst

en: Opacity
nb_NO: Tetthet

en: Open in new tab
nb_NO: Åpne i ny fane

en: Or
nb_NO: Eller

en: Order
nb_NO: Rekkefølge

en: Order by
nb_NO: Sorter etter

en: Other classes
nb_NO: Andre klasser

en: Overlay
nb_NO: Overlegg

en: Overwrite
nb_NO: Overskriv

en: Padding
nb_NO: Polstring

en: Page
nb_NO: Side

en: Page settings
nb_NO: Sideinnstillinger

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
nb_NO: Velg hvilken som helst revisjon for å forhåndsvise den. Klikk på "Bruk" for å fortsette å redigere den valgte revisjonen. Klikk på "Forkast" for å fortsette å redigere den nåværende versjonen.

en: Parent
nb_NO: Forelder

en: Insert post parent ID
nb_NO: Sett inn overordnet ID

en: Paste
nb_NO: Lim inn

en: Pasted
nb_NO: Limt inn

en: Paste styles
nb_NO: Lim inn stiler

en: Paused
nb_NO: Satt på pause

en: Pinned elements
nb_NO: Festede elementer

en: Click on any element to add it to your canvas.
nb_NO: Klikk på et element for å legge det til på lerretet ditt.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
nb_NO: Meldingen din kommer hit. Jo flere detaljer, jo bedre;)

en: Placeholder image shown.
nb_NO: Plassholderbilde vist.

en: Type title and hit enter
nb_NO: Skriv tittel og trykk enter

en: Enter new template name
nb_NO: Skriv inn nytt malnavn

en: Search documentation
nb_NO: Søkedokumentasjon

en: Select post/page
nb_NO: Velg innlegg / side

en: Select link type
nb_NO: Velg koblingstype

en: Your name (optional)
nb_NO: Ditt navn (valgfritt)

en: Popular
nb_NO: Populære

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Ignored when posts per page set to "-1".
nb_NO: Ignorert når innlegg per side er satt til "-1".

en: Posts per page
nb_NO: Innlegg per side

en: Post type
nb_NO: Innleggstype

en: Powered by %s
nb_NO: Drevet av %s

en: Prev
nb_NO: Forrige

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvisning

en: Preview mode
nb_NO: Forhåndsvisning modus

en: Preview template
nb_NO: Forhåndsvisning av mal

en: Active pseudo-class
nb_NO: Aktiv pseudo-klasse

en: Pseudo-class created
nb_NO: Pseudo-klasse opprettet

en: Pseudo-class deleted
nb_NO: Pseudo-klasse slettet

en: Select or create pseudo-class
nb_NO: Velg eller lag pseudoklasse

en: States (pseudo-classes)
nb_NO: Stater (pseudo-klasser)

en: Pseudo-element created
nb_NO: Pseudo-element opprettet

en: Pseudo-element deleted
nb_NO: Pseudoelement slettet

en: Publish
nb_NO: Publiser

en: Published
nb_NO: Publisert

en: Published date
nb_NO: Publisert dato

en: Quick nav
nb_NO: Rask nav

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Raw
nb_NO: Rå

en: Redo
nb_NO: Gjenta

en: Rel attribute
nb_NO: Rel-attributt

en: Reload canvas
nb_NO: Last inn lerretet på nytt

en: Remote
nb_NO: Fjern

en: Remote templates
nb_NO: Eksterne maler

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Remove all
nb_NO: Fjern alle

en: Remove file
nb_NO: Fjern fil

en: Rename
nb_NO: Endre navn

en: Rename images
nb_NO: Gi bilder nytt navn

en: Disabled: Keep original image filename.
nb_NO: Deaktivert: Behold filnavnet til det opprinnelige bildet.

en: Enabled: Rename image before download.
nb_NO: Aktivert: Gi nytt navn til bildet før nedlastning.

en: Link rendered as
nb_NO: Link gjengitt som

en: Repeat
nb_NO: Gjenta

en: Relation
nb_NO: Relasjon

en: Replace content
nb_NO: Erstatt innhold

en: Disabled: Insert below existing content.
nb_NO: Deaktivert: Sett inn under eksisterende innhold.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
nb_NO: Aktivert: Erstatt eksisterende innhold med maldata.

en: Reset
nb_NO: Nullstill

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
nb_NO: Tilbakestilling av alle bruddpunkter sletter alle egendefinerte bruddpunkter og tilbakestiller alle standard bruddpunkter.

en: Reset styles
nb_NO: Tilbakestill stiler

en: Clear non-existing dynamic data
nb_NO: Fjern ikke-eksisterende dynamiske data

en: Results
nb_NO: Resultater

en: results for:
nb_NO: Resultater for:

en: Reverse
nb_NO: Reversere

en: Revision by
nb_NO: Revisjon av

en: Revision deleted
nb_NO: Revisjon slettet

en: Revision applied
nb_NO: Revisjon anvendt

en: Revision discarded
nb_NO: Revisjon forkastet

en: Revisions
nb_NO: Revisjoner

en: All revisions deleted
nb_NO: Alle revisjoner slettet

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Roles
nb_NO: Roller

en: Run code
nb_NO: Kjør kode

en: Saturation
nb_NO: Metning

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save draft
nb_NO: Lagre utkast

en: Save as global element
nb_NO: Lagre som globalt element

en: Save as template
nb_NO: Lagre som mal

en: Save new style
nb_NO: Lagre ny stil

en: Save style
nb_NO: Lagre stil

en: Saved
nb_NO: Lagret

en: Saved as template
nb_NO: Lagret som mal

en: Scale
nb_NO: Skalering

en: Search elements ..
nb_NO: Søkelementer ..

en: Search for ..
nb_NO: Søk etter ..

en: Search settings
nb_NO: Søkeinnstillinger

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search by title
nb_NO: Søk etter tittel

en: Search pages ..
nb_NO: Søk på sider ..

en: Search templates ..
nb_NO: Søk maler ..

en: Search tag
nb_NO: Søk arbeidstype

en: Section
nb_NO: Seksjon

en: Select color palette
nb_NO: Velg fargepalett

en: Set conditions
nb_NO: Sett betingelser

en: Select file
nb_NO: Velg fil

en: Select file(s) to import
nb_NO: Velg fil (er) du vil importere

en: Select icon
nb_NO: Velg ikon

en: Select image
nb_NO: Velg bilde

en: Select library
nb_NO: Velg bibliotek

en: Select post type
nb_NO: Velg posttype

en: Select posts
nb_NO: Velg innlegg

en: Select shortcode
nb_NO: Velg kortkode

en: Select taxonomies
nb_NO: Velg taksonomier

en: Select template
nb_NO: Velg mal

en: Select template tags
nb_NO: Velg malmerker

en: Select template type
nb_NO: Velg malstype

en: Select template to update
nb_NO: Velg mal du vil oppdatere

en: Select terms
nb_NO: Velg verdi

en: Settings imported
nb_NO: Innstillinger importert

en: Solid
nb_NO: Heltrukket

en: Show author
nb_NO: Vis forfatter

en: Show date
nb_NO: Vis dato

en: Show empty
nb_NO: Vis tom

en: Show excerpt
nb_NO: Vis unntak

en: Show info
nb_NO: Vis info

en: Show fullscreen
nb_NO: Vis fullskjerm

en: Show title
nb_NO: Vis tittel

en: Single
nb_NO: Enkel

en: Site
nb_NO: Nettsted

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Skip
nb_NO: Hopp over

en: Small
nb_NO: Liten

en: Space between
nb_NO: Mellomrom mellom

en: Space around
nb_NO: Plass rundt

en: Space evenly
nb_NO: Plasser jevnt

en: Spread
nb_NO: Spredning

en: Square
nb_NO: Firkant

en: Stretch
nb_NO: Strekk

en: Strike
nb_NO: Streik

en: Stroke color
nb_NO: Slagfarge

en: Stroke width
nb_NO: Slagbredde

en: Structure
nb_NO: Struktur

en: Style
nb_NO: Stil

en: Styles
nb_NO: Stiler

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Sure?
nb_NO: Sikker?

en: Switch to
nb_NO: Bytte til

en: You are not allowed to uploads SVG files.
nb_NO: Du har ikke lov til å laste opp SVG-filer.

en: Tablet
nb_NO: Nettbrett

en: Tag
nb_NO: Stikkord

en: Taxonomy
nb_NO: Taksonomi

en: Taxonomies
nb_NO: Taksonomier (Klassifisering)

en: Taxonomy query
nb_NO: Taksonomi-spørring

en: Template
nb_NO: Mal

en: Template bundle
nb_NO: Malpakke

en: Template created
nb_NO: Mal opprettet

en: Template deleted
nb_NO: Mal slettet

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
nb_NO: Å sette inn en hvilken som helst mal overskriver dataene dine. Vi anbefaler å lagre endringene dine først.

en: Template imported
nb_NO: Mal importert

en: Template inserted
nb_NO: Mal satt inn

en: Template insert failed: This template has no data
nb_NO: Malinnsetting mislyktes: Denne malen har ingen data

en: Template overridden
nb_NO: Mal overstyrt

en: Released after you cancelled
nb_NO: Utgitt etter at du har kansellert

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
nb_NO: nye maler er utgitt siden du kansellerte Bricks.

en: Template saved
nb_NO: Mal lagret

en: Template settings
nb_NO: Innstillinger for mal

en: Template tag
nb_NO: Malmerke

en: Template tags
nb_NO: Maletiketter

en: Template type
nb_NO: Mal type

en: Select the type of template you want to create:
nb_NO: Velg malen du vil lage:

en: Terms
nb_NO: Vilkår

en: Text align
nb_NO: Tekstjustering

en: Text decoration
nb_NO: Tekstdekorasjon

en: Text shadow
nb_NO: Skygge

en: Text transform
nb_NO: Tekst-transformering

en: Theme Styles
nb_NO: Temastiler

en: Active style
nb_NO: Aktiv stil

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
nb_NO: Angi betingelse (r) for å bruke valgt temastil på hele nettstedet ditt eller visse områder.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
nb_NO: Det oppgitte stilnavnet eksisterer allerede. Velg et annet navn.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
nb_NO: Velg en temastil eller lag en ny for å style nettstedet ditt (%s).

en: learn more
nb_NO: lære mer

en: Theme style created
nb_NO: Tema stil opprettet

en: Theme style deleted
nb_NO: Temastil slettet

en: New theme style name
nb_NO: Nytt temastilnavn

en: Style saved
nb_NO: Stil lagret

en: Top
nb_NO: Topp

en: Top left
nb_NO: Øverst til venstre

en: Top center
nb_NO: Øverst i midten

en: Top right
nb_NO: Øverst til høyre

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Typography
nb_NO: Typografi

en: Translate X
nb_NO: Oversett X

en: Translate Y
nb_NO: Oversett Y

en: Scale X
nb_NO: Skaler X

en: Scale Y
nb_NO: Skala Y

en: Rotate X
nb_NO: Roter X

en: Rotate Y
nb_NO: Roter Y

en: Rotate Z
nb_NO: Roter Z

en: Skew X
nb_NO: Forskyv X

en: Skew Y
nb_NO: Skjeve Y

en: Underline
nb_NO: Understrek

en: Undo
nb_NO: Angre

en: Unlink
nb_NO: Koble fra

en: Unlocked
nb_NO: Ulåst

en: Your Unsplash API key is not valid.
nb_NO: Unsplash API-nøkkelen din er ikke gyldig.

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Unsplash API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
nb_NO: Prisgrensen for denne timen er nådd. Vent til neste hele time for at den skal tilbakestilles.

en: Type keyword, hit enter.
nb_NO: Skriv nøkkelord, trykk enter.

en: Uncategorized
nb_NO: Ukategorisert

en: Understanding the layout
nb_NO: Forstå oppsettet

en: Select/enter unit
nb_NO: Velg/legg inn enhet

en: Unpin
nb_NO: Frigi

en: Set Unsplash API Key
nb_NO: Sett Unsplash API-nøkkel

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Uppercase
nb_NO: Store bokstaver

en: User profile
nb_NO: Brukerprofil

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Vertical alignment
nb_NO: Vertikal justering

en: Video URL
nb_NO: Video-URL

en: View on frontend
nb_NO: Utsikt på frontend

en: Visit Bricks Academy
nb_NO: Besøk Bricks Academy

en: Visit docs
nb_NO: Besøk dokumenter

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Wrap
nb_NO: Pakke inn

en: No wrap
nb_NO: Ingen omslag

en: Wrap reverse
nb_NO: Pakk omvendt

en: X axis
nb_NO: X-akse

en: Y axis
nb_NO: Y-aksen

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You are missing out!
nb_NO: Du går glipp av det!

en: Z-index
nb_NO: Z-indeks

en: All right
nb_NO: Greit

en: Amazing
nb_NO: Fantastisk

en: Beautiful
nb_NO: Vakker

en: Brilliant
nb_NO: Strålende

en: Cool
nb_NO: Kul

en: Congrats
nb_NO: Gratulerer

en: Done
nb_NO: Ferdig

en: Excellent
nb_NO: Utmerket

en: Exceptional
nb_NO: Eksepsjonell

en: Exquisite
nb_NO: Utsøkt

en: Enjoy
nb_NO: Nyt

en: Fantastic
nb_NO: Fantastisk

en: Fine
nb_NO: Fint

en: Good
nb_NO: Bra

en: Grand
nb_NO: Tremenning

en: Impressive
nb_NO: Imponerende

en: Incredible
nb_NO: Utrolig

en: Magnificent
nb_NO: Storslått

en: Marvelous
nb_NO: Strålende

en: Neat
nb_NO: Ryddig

en: Nice job
nb_NO: Fin jobb

en: Okay
nb_NO: OK

en: Outstanding
nb_NO: Utestående betalinger

en: Remarkable
nb_NO: Bemerkelsesverdig

en: Skillful
nb_NO: Dyktig

en: Stunning
nb_NO: Slående

en: Superb
nb_NO: Fantastisk

en: Sure thing
nb_NO: Sikkert

en: Sweet
nb_NO: Søt

en: Very well
nb_NO: Veldig bra

en: Wonderful
nb_NO: Herlig

en: Yeah
nb_NO: Ja

en: Yep
nb_NO: Jepp

en: Builder access
nb_NO: Tilgang til byggherre

en: No access
nb_NO: Ingen tilgang

en: Edit content
nb_NO: Rediger innhold

en: Full access
nb_NO: Full tilgang

en: Upload SVG
nb_NO: Last opp SVG

en: Code Execution
nb_NO: Kodeutførelse

en: Allow user to upload SVG files
nb_NO: Tillat brukeren å laste opp SVG-filer

en: Allow user to change and execute code through the Code element
nb_NO: Tillat brukeren å endre og kjøre kode gjennom kodeelementet

en: is
nb_NO: er

en: is not
nb_NO: er ikke

en: Post ID
nb_NO: Post-ID

en: Post title
nb_NO: Post tittel

en: contains
nb_NO: inneholder

en: does not contain
nb_NO: inneholder ikke

en: Post parent
nb_NO: Post forelder

en: Post status
nb_NO: Innleggsstatus

en: Post author
nb_NO: Artikkelforfatter

en: Post date
nb_NO: Innleggsdato

en: Featured image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: set
nb_NO: satt

en: not set
nb_NO: ikke valgt

en: User
nb_NO: Bruker

en: User login
nb_NO: Brukerinnlogging

en: Logged in
nb_NO: Logget inn

en: Logged out
nb_NO: Logget ut

en: User ID
nb_NO: Bruker ID

en: User registered
nb_NO: Bruker registrert

en: after
nb_NO: Etter

en: before
nb_NO: før

en: User role
nb_NO: Brukerrolle

en: Date & time
nb_NO: Dato tid

en: Weekday
nb_NO: Ukedag

en: Monday
nb_NO: Mandag

en: Tueday
nb_NO: tirsdag

en: Wednesday
nb_NO: Onsdag

en: Thursday
nb_NO: Torsdag

en: Friday
nb_NO: Fredag

en: Saturday
nb_NO: Lørdag

en: Sunday
nb_NO: Søndag

en: Time
nb_NO: Tid

en: Other
nb_NO: Andre

en: Dynamic data
nb_NO: Dynamiske data

en: Browser
nb_NO: Nettleser

en: Operating system
nb_NO: Operativsystem

en: Referrer URL
nb_NO: Url-adresse for henvisning

en: Global settings
nb_NO: Globale innstillinger

en: Global classes
nb_NO: Globale klasser

en: Carousel
nb_NO: Karusell

en: Nestable
nb_NO: Nestbar

en: Testimonials
nb_NO: Omtaler

en: Testimonial
nb_NO: Omtale

en: Manage your custom font files
nb_NO: Administrer dine tilpassede fontfiler

en: Add a font variant
nb_NO: Legg til en skriftvariant

en: Thin
nb_NO: Tynn

en: Extra Light
nb_NO: Ekstra lett

en: Light
nb_NO: Lys

en: Semi Bold
nb_NO: Halvfet

en: Extra Bold
nb_NO: Ekstra fet

en: Black
nb_NO: Svart

en: Oblique
nb_NO: Skrå

en: Font preview
nb_NO: Forhåndsvisning av skrift

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
nb_NO: TrueType Font: Ukomprimert fontdata, men delvis IE9 + -støtte.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
nb_NO: Web Open Font Format: Komprimert TrueType / OpenType-skrift med informasjon om fontkilde og full IE9 + -støtte (anbefalt).

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
nb_NO: Web Open Font Format 2.0: TrueType / OpenType font med enda bedre komprimering enn WOFF 1.0, men ingen IE-nettleserstøtte.

en: %s file
nb_NO: %s fil

en: Upload .%s file
nb_NO: Last opp. %s fil

en: Upload
nb_NO: Last opp

en: Font Family
nb_NO: Fontfamilie

en: Font Preview
nb_NO: Forhåndsvisning av skrift

en: Custom Font
nb_NO: Egendefinert skrift

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Custom Font
nb_NO: Legg til ny tilpasset skrift

en: Edit Custom Font
nb_NO: Rediger tilpasset skrift

en: New Custom Font
nb_NO: Ny tilpasset skrift

en: View Custom Font
nb_NO: Vis tilpasset skrift

en: View Custom Fonts
nb_NO: Vis tilpassede skrifttyper

en: Search Custom Fonts
nb_NO: Søk etter egendefinerte skrifter

en: No Custom Fonts found
nb_NO: Ingen egendefinerte skrifter funnet

en: No Custom Font found in Trash
nb_NO: Ingen tilpasset skrift funnet i papirkurven

en: All Custom Fonts
nb_NO: Alle tilpassede fonter

en: Quick Feedback
nb_NO: Rask tilbakemelding

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
nb_NO: Før du deaktiverer Bricks, kan du gi meg beskjed om hvorfor? Jeg vil gjerne ta med tilbakemeldingene dine for å forbedre murstein. Tusen takk!

en: I no longer need Bricks
nb_NO: Jeg trenger ikke lenger murstein

en: I found a better site builder
nb_NO: Jeg fant en bedre nettstedbygger

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
nb_NO: Hva heter denne nettstedbyggeren? Og hvorfor valgte du det?

en: I don't know how to use this Bricks
nb_NO: Jeg vet ikke hvordan jeg bruker disse mursteinene

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
nb_NO: Har du utforsket %1$s? Eller ta kontakt med meg via %2$s?

en: email
nb_NO: e-post

en: It's just a temporary deactivation
nb_NO: Det er bare en midlertidig deaktivering

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
nb_NO: Vennligst del årsaken (e) din for deaktivering av murstein. Jo flere detaljer, jo bedre :)

en: Submit & Deactivate
nb_NO: Send og deaktiver

en: Skip & Deactivate
nb_NO: Hopp over & deaktivere

en: PHP class does not exist
nb_NO: PHP-klasse eksisterer ikke

en: Skip to main content
nb_NO: Hopp til hovedinnhold

en: Skip to footer
nb_NO: Gå til bunntekst

en: All terms
nb_NO: Alle begreper

en: Results for: %s
nb_NO: Resultater for: %s

en: Page %s
nb_NO: Side %s

en: Archives: %s
nb_NO: Arkiv: %s

en: Chats
nb_NO: Chat

en: Audio
nb_NO: Lyd

en: Statuses
nb_NO: Statuser

en: Links
nb_NO: Lenker

en: Quotes
nb_NO: Sitater

en: Videos
nb_NO: Videoer

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Galleries
nb_NO: Gallerier

en: Asides
nb_NO: Sidepanel

en: Day: %s
nb_NO: Dag: %s

en: Month: %s
nb_NO: Måned: %s

en: Year: %s
nb_NO: År: %s

en: Author: %s
nb_NO: Forfatter: %s

en: Category: %s
nb_NO: Kategori: %s

en: Page not found
nb_NO: Side ikke funnet

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nb_NO: Det er ingen utdrag fordi dette er et beskyttet innlegg.

en: Pagination
nb_NO: Paginering

en: Archive (recent posts)
nb_NO: Arkiv (siste innlegg)

en: Archive (author)
nb_NO: Arkiv (forfatter)

en: Archive (date)
nb_NO: Arkiv (dato)

en: Archive (posts)
nb_NO: Arkiv (innlegg)

en: Archive (term)
nb_NO: Arkiv (begrep)

en: Single post/page
nb_NO: Enkelt innlegg / side

en: No license key provided.
nb_NO: Ingen lisensnøkkel gitt.

en: No license for provided license key found.
nb_NO: Ingen lisens for gitt lisensnøkkel funnet.

en: License activated.
nb_NO: Lisens aktivert.

en: Welcome to Bricks
nb_NO: Velkommen til Bricks

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
nb_NO: Aktiver lisensen din for å redigere med Bricks, motta oppdateringer med ett klikk og tilgang til alle fellesskapsmaler.

en: Activate License
nb_NO: Aktiver Lisens

en: Error: Invalid license key
nb_NO: Feil: Ugyldig lisensnøkkel

en: Your provided license key is invalid. Please deactive and then reactivate your license.
nb_NO: Den oppgitte lisensnøkkelen din er ugyldig. Deaktiver og aktiver deretter lisensen din på nytt.

en: Error: License mismatch
nb_NO: Feil: Misforhold mellom lisenser

en: Your website does not match your license key. Please deactive and then reactivate your license.
nb_NO: Nettstedet ditt samsvarer ikke med lisensnøkkelen din. Deaktiver og aktiver deretter lisensen din på nytt.

en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: Sidebar
nb_NO: Sidekolonne

en: Edit header
nb_NO: Rediger topp

en: Edit footer
nb_NO: Rediger bunntekst

en: Go to: Bricks Templates
nb_NO: Gå til: Mursteinsmaler

en: Render with Bricks
nb_NO: Gjengi med murstein

en: Render with WordPress
nb_NO: Gjengi med WordPress

en: Ultra light with labels
nb_NO: Ultralett med etiketter

en: Blue water
nb_NO: Blått vann

en: Light dream
nb_NO: Lett drøm

en: Blue essence
nb_NO: Blå essens

en: Apple maps-esque
nb_NO: Apple kart-esque

en: Pale dawn
nb_NO: Blek soloppgang

en: Neutral blue
nb_NO: Nøytralblå

en: Avocado world
nb_NO: Avokadoverdenen

en: No repeat
nb_NO: Ingen gjentakelse

en: Repeat-x
nb_NO: Repeter-X

en: Repeat-y
nb_NO: 重复-Y

en: Auto
nb_NO: Automatisk

en: Primary
nb_NO: Primær

en: Secondary
nb_NO: Sekundær

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Muted
nb_NO: Dempet

en: Success
nb_NO: Suksess

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Danger
nb_NO: Alvorlig

en: Dashed
nb_NO: Stiplet

en: Double
nb_NO: Dobbel

en: Ridge
nb_NO: Utfelt rille

en: Outset
nb_NO: Utfelt

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Cube
nb_NO: Kube

en: Coverflow
nb_NO: Dekningsflyt

en: Flip
nb_NO: Vend

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
nb_NO: Filen ble ikke lastet opp på grunn av en desinfiseringsfeil. Bekreft SVG-filen eller ta kontakt.

en: My Templates
nb_NO: Mine maler

en: Add New Template
nb_NO: Legg til ny mal

en: New Template
nb_NO: Ny mal

en: View Template
nb_NO: Vis mal

en: View Templates
nb_NO: Vis maler

en: Search Templates
nb_NO: Søk maler

en: No Templates found
nb_NO: Ingen maler funnet

en: No Template found in Trash
nb_NO: Ingen maler ble funnet i papirkurven

en: All Templates
nb_NO: Alle maler

en: Template Tags
nb_NO: Maletiketter

en: Template Tag
nb_NO: Malmerke

en: All Template Tags
nb_NO: Alle malmerker

en: Edit Template Tag
nb_NO: Rediger malmerke

en: View Template Tag
nb_NO: Vis malmerke

en: Update Template Tag
nb_NO: Oppdater malmerke

en: Add New Template Tag
nb_NO: Legg til ny malmerke

en: New Template Name
nb_NO: Nytt malnavn

en: Search Template Tags
nb_NO: Søk malmerker

en: No Template Tag found
nb_NO: Ingen malmerke funnet

en: Template Bundles
nb_NO: Malpakker

en: Template Bundle
nb_NO: Malpakke

en: All Template Bundles
nb_NO: Alle malpakker

en: Edit Template Bundle
nb_NO: Rediger malpakke

en: View Template Bundle
nb_NO: Vis malpakke

en: Update Template Bundle
nb_NO: Oppdater malpakke

en: Add New Template Bundle
nb_NO: Legg til ny malpakke

en: Search Template Bundles
nb_NO: Søk i malbunter

en: No Template Bundle found
nb_NO: Ingen malpakke funnet

en: Not allowed: Infinite template loop.
nb_NO: Ikke tillatt: Uendelig malløkke.

en: Your selected template is empty.
nb_NO: Den valgte malen er tom.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
nb_NO: Nettstedet du ber om maler fra har tilgang til malene deres deaktivert.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
nb_NO: Beklager, men ingen nettadresse er oppgitt.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
nb_NO: Ditt nettsted (%1$s) har ingen tillatelse til å få tilgang til maler fra %2$s

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
nb_NO: Nettstedet du ber om maler fra krever et eksternt malpassord.

en: Your remote templates password is incorrect.
nb_NO: Passordet for eksterne maler er feil.

en: Sale
nb_NO: Salg

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
nb_NO: Denne maltypen gjengis automatisk på riktig side.

en: Archive (products)
nb_NO: Arkiv (produkter)

en: Cart contents
nb_NO: Innhold i handlekurven

en: Installed version
nb_NO: Installert versjon

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
nb_NO: Selv om det er veldig fristende å begynne å redigere med Bricks med en gang, vil du få en mye bedre opplevelse raskt å gå gjennom "Komme i gang" -delen av Bricks Academy om hvordan du bruker Bricks mest produktivt.

en: How Editing With Bricks Works
nb_NO: Hvordan fungerer redigering med murstein

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
nb_NO: Når du er kjent med hvordan Bricks fungerer, er det en god ide å lære om maler. Dette er hvordan du oppretter topptekst, bunntekst og annen type gjenbrukbart innhold på nettstedet ditt, for eksempel layouter av blogginnlegg, arkiver, søkeresultat og feilsider.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
nb_NO: Artiklene "Funksjoner" dekker emner som Unsplash-integrering, tilpasset kode (CSS & JS), gradienter, sidefelt, formdelere, globale elementer osv.

en: Features
nb_NO: Funksjoner

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
nb_NO: Hvis du er en utvikler, kan du tilpasse mursteinene ytterligere med tilpassede kroker, filtre eller ved å lage dine egne elementer.

en: Developer
nb_NO: Utvikler

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
nb_NO: For spørsmål om murstein kan du sende en e-post til help@bricksbuilder.io. Hvis du vil vite hva som er under utvikling, gå over til vår offentlige veikart. Der kan du også sende inn dine egne funksjonsforespørsler for andre å oppstemme og kommentere.

en: Get In Touch
nb_NO: Ta kontakt

en: Roadmap
nb_NO: Veikart

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
nb_NO: Logg på %s for å hente lisensnøkkelen eller kopiere og lime den inn fra e-postbekreftelsen.

en: your account
nb_NO: din konto

en: Please copy & paste your license key in here ..
nb_NO: Vennligst kopier og lim inn lisensnøkkelen din her ..

en: Activate license
nb_NO: Aktiver Lisens

en: License key format
nb_NO: Lisensnøkkelformat

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
nb_NO: Du kan administrere lisensen din, oppdatere betalingsmåten og se fakturaene dine direkte fra %s.

en: Deactive license
nb_NO: Deaktiv lisens

en: Export Settings
nb_NO: Eksporter Innstillinger

en: Import Settings
nb_NO: Import-innstillinger

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
nb_NO: Velg og importer innstillinger JSON-filen fra datamaskinen.

en: Import settings
nb_NO: Importinnstillingar

en: Performance
nb_NO: Ytelse

en: API keys
nb_NO: API-nøkler

en: Custom code
nb_NO: Egendefinert kode

en: Post types
nb_NO: Innleggstyper

en: Select post types to %s.
nb_NO: Velg innleggstyper som skal %s.

en: edit with Bricks
nb_NO: rediger med murstein

en: Gutenberg data
nb_NO: Gutenberg-data

en: %s into Bricks data and vice versa.
nb_NO: %s i murstein-data og omvendt.

en: Convert Gutenberg data
nb_NO: Konverter Gutenberg-data

en: Load Gutenberg data into Bricks
nb_NO: Last inn Gutenberg-data i murstein

en: Save Bricks data as Gutenberg data
nb_NO: Lagre murstein-data som Gutenberg-data

en: SVG uploads
nb_NO: SVG-opplastinger

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
nb_NO: SVG-filer beskriver bilder i XML-format og kan derfor inneholde skadelig kode. Med %s vil Bricks prøve å rense SVG-filer under opplasting.

en: Miscellaneous
nb_NO: Diverse

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
nb_NO: Deaktiver Bricks Open Graph-metakoder

en: Disable Bricks SEO meta tags
nb_NO: Deaktiver Bricks SEO-metakoder

en: Generate custom image sizes
nb_NO: Generer egendefinerte bildestørrelser

en: Enable "%s" button
nb_NO: Aktiver «%s»-knappen

en: Disable "Skip links"
nb_NO: Deaktiver "Hopp over koblinger"

en: Query Bricks data in search results
nb_NO: Query Bricks-data i søkeresultater

en: Custom breakpoints
nb_NO: Egendefinerte bruddpunkter

en: %s are best configured before you start working on your site.
nb_NO: %s er best konfigurert før du begynner å jobbe på nettstedet ditt.

en: Regenerate CSS files
nb_NO: Regenerer CSS-filer

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
nb_NO: Å kjøre %s oppdager alle utdaterte Bricks-data og oppdaterer dem automatisk til den nyeste syntaksen.

en: Converter
nb_NO: Konverter

en: Please create a full-site backup before running the converter.
nb_NO: Opprett en fullstendig sikkerhetskopi før du kjører konverteren.

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
nb_NO: Konverter "Container" til nye "Section" & "Block"-elementer

en: Convert element IDs & classes
nb_NO: Konverter element-ID-er og klasser

en: Add "position: relative" as needed
nb_NO: Legg til "posisjon: relativ" etter behov

en: Convert elements to nestable elements
nb_NO: Konverter elementer til nestbare elementer

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
nb_NO: Angi %s per brukerrolle. For å definere tilgang for en bestemt bruker, rediger brukerprofilen direkte.

en: builder access
nb_NO: byggherrestilgang

en: Allow code execution for a specific user or role via the "Code" element. Only add code that you consider safe and grant permission to users you fully trust.
nb_NO: Tillat kjøring av kode for en bestemt bruker eller rolle via "Kode"-elementet. Bare legg til kode som du anser som trygg og gi tillatelse til brukere du stoler på.

en: Disable code execution
nb_NO: Deaktiver kjøring av kode

en: Disable default templates
nb_NO: Deaktiver standardmaler

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
nb_NO: Hvis det ikke er angitt noen malvilkår, viser Bricks publiserte maler (topptekst, bunntekst osv.) Foran på siden din. Velg denne innstillingen for å deaktivere denne oppførselen. Sørg for å angi malvilkår i stedet.

en: Public templates
nb_NO: Offentlige maler

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
nb_NO: Gjør det mulig å gjøre malene dine offentlige og synlige for alle på nettet. Deaktiver for å la bare påloggede brukere se malene dine.

en: My Templates Access
nb_NO: Mine maler tilgang

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
nb_NO: La andre nettsteder bla gjennom og sette inn malene dine fra malbiblioteket. Begrens tilgangen til maler via innstillinger for "Hviteliste-nettadresser" og "Passordbeskyttelse" nedenfor.

en: Whitelist URLs
nb_NO: Hviteliste-nettadresser

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
nb_NO: Gi bare tilgang til malene dine til nettstedene som er angitt ovenfor. Én URL per linje.

en: Password Protection
nb_NO: Passordbeskyttelse

en: Password protect your templates.
nb_NO: Passordbeskytt malene dine.

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
nb_NO: Last inn maler fra en hvilken som helst annen mursteininstallasjon du har tilgang til i malbiblioteket ditt.

en: Remote templates URL
nb_NO: Nettadresse for eksterne maler

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
nb_NO: Forsikre deg om at det eksterne nettstedet som er angitt ovenfor, har gitt deg "Mine maler tilgang".

en: Remote Templates Password
nb_NO: Fjernmal passord

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
nb_NO: Kopier og lim inn passordet "My Templates Access" fra det eksterne nettstedet her.

en: Convert templates
nb_NO: Konverter maler

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
nb_NO: Konverter mal ved import/innsetting fra Container til ny layoutelementstruktur

en: Disable autosave
nb_NO: Deaktiver automatisk lagring

en: Autosave interval (seconds)
nb_NO: Autolagringsintervall (sekunder)

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
nb_NO: Standard: 60 sekunder. Minimum autolagringsintervall er 15 sekunder.

en: Builder mode
nb_NO: Byggemodus

en: Create your own builder mode via CSS variables.
nb_NO: Lag din egen byggemodus via CSS-variabler.

en: Set the builder language.
nb_NO: Angi byggherrespråket.

en: Left to right
nb_NO: Venstre til høyre

en: Right to left
nb_NO: Høyre til venstre

en: Set the builder language direction.
nb_NO: Angi byggherrens språkretning.

en: No link
nb_NO: Ingen lenke

en: Toolbar logo link
nb_NO: Link til verktøylinjelogoen

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
nb_NO: Angi egendefinert koblingsmål for verktøylinjelogoen.

en: Control panel
nb_NO: Kontroll panel

en: Disable global classes
nb_NO: Deaktiver globale klasser

en: Interface
nb_NO: Grensesnitt

en: Canvas
nb_NO: Lerret

en: Disable element spacing
nb_NO: Deaktiver elementavstand

en: Structure panel
nb_NO: Strukturpanel

en: Element actions
nb_NO: Elementhandlinger

en: Collapse on page load
nb_NO: Skjul ved sideinnlasting

en: Expand active element & scroll into view
nb_NO: Utvid det aktive elementet og rull inn i visningen

en: Wrap element
nb_NO: Pakningselement

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
nb_NO: Tilgjengelig via hurtigtast og høyreklikk kontekstmeny.

en: Insert element
nb_NO: Sett inn element

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
nb_NO: Tilgjengelig via "+" handlingsikon og høyreklikk kontekstmeny.

en: Available via "Layout" action icon.
nb_NO: Tilgjengelig via handlingsikonet "Layout".

en: Disable WP REST API render
nb_NO: Deaktiver WP REST API-gjengivelse

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
nb_NO: Bruk AJAX i stedet for WP REST API-kall for å gjengi elementer.

en: Render dynamic data text on canvas
nb_NO: Gjengi dynamisk datatekst på lerret

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
nb_NO: Aktiver for å gjengi den dynamiske datateksten på lerretet for å forbedre forhåndsvisningsopplevelsen.

en: Disable emojis
nb_NO: Deaktiver emoji

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
nb_NO: Sett for bedre ytelse hvis du ikke bruker emojis på nettstedet ditt.

en: Disable embed
nb_NO: Deaktiver innebygging

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
nb_NO: Sett for bedre ytelse hvis du ikke bruker innebygde, for eksempel YouTube-videoer, på nettstedet ditt.

en: Disable Google Fonts
nb_NO: Deaktiver Google Fonts

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
nb_NO: Angi hvis du ikke bruker Google Fonts eller du har lastet opp og er vert for Google Fonts som "Egendefinerte skrifter".

en: Disable lazy loading
nb_NO: Deaktiver lat lasting

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
nb_NO: Angi om du har problemer med Bricks innebygd lat lasting.

en: Lazy load offset
nb_NO: Lat lastoffset

en: Disable jQuery migrate
nb_NO: Deaktiver migrering av jQuery

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
nb_NO: Sett for bedre ytelse hvis du ikke kjører noen jQuery-kode eldre enn versjon 1.9.

en: Cache query loops
nb_NO: Cache-spørringsløkker

en: Element ID & class
nb_NO: Element-ID og klasse

en: Add Element ID & class as needed
nb_NO: Legg til element-ID og klasse etter behov

en: Element ID & class gets added to every element by default.
nb_NO: Element-ID og klasse legges til hvert element som standard.

en: CSS loading method
nb_NO: CSS-lastingsmetode

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
nb_NO: Sidespesifikke stiler er lastet inn på linje som standard. Velg "Eksterne filer" for å laste kun nødvendig CSS og for å tillate caching av stilark.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
nb_NO: Skrivetillatelsene dine for opplastingskatalogen er utilstrekkelige.

en: Inline styles (default)
nb_NO: Innebygde stiler (standard)

en: External files
nb_NO: Eksterne filer

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
nb_NO: Vennligst klikk på knappen nedenfor for å generere alle nødvendige CSS-filer.

en: CSS files processed
nb_NO: CSS-filer behandlet

en: Webfont loading method
nb_NO: Lastemetode for nettskrift

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
nb_NO: Webfonter (som Google Fonts) lastes inn via stilark som standard. Velg "Webfont Loader" for å unngå FOUT (Flash av ustilt tekst) ved å skjule innholdet på nettstedet til alle webfontene er lastet inn.

en: Stylesheets (default)
nb_NO: Stilark (standard)

en: Unsplash API key
nb_NO: Uslå API-nøkkel

en: How to get your Unsplash API key
nb_NO: Hvordan få tak i Unsplash API-nøkkelen

en: Google Maps API keys
nb_NO: Google Maps API-nøkler

en: How to get your Google Maps API key
nb_NO: Hvordan få tak i Google Maps API-nøkkel

en: Google reCAPTCHA v3 API Site key
nb_NO: Google reCAPTCHA v3 API-nettstednøkkel

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
nb_NO: Hvordan få tak i Google reCAPTCHA v3 API-nøkkel

en: Google reCAPTCHA v3 API Secret key
nb_NO: Google reCAPTCHA v3 API hemmelig nøkkel

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
nb_NO: Hvordan få tak i Google reCAPTCHA v3 API Secret-nøkkelen

en: MailChimp API key
nb_NO: MailChimp API-nøkkel

en: How to get your MailChimp API key
nb_NO: Hvordan få tak i MailChimp API-nøkkelen

en: Sendgrid API key
nb_NO: Sendgrid API-nøkkel

en: How to get your SenGrid API key
nb_NO: Hvordan få tak i SenGrid API-nøkkelen

en: How to get your Facebook App ID
nb_NO: Hvordan få din Facebook-app-ID

en: Any custom code below will load globally on all pages of your website. Wrap your scripts below in &lt;script&gt; tags.
nb_NO: Enhver tilpasset kode nedenfor lastes globalt på alle sider på nettstedet ditt. Pakk skriptene nedenfor i & lt; script & gt; koder.

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
nb_NO: Bruk byggherren til å legge til tilpasset kode til en bestemt side.

en: Inline styles (CSS) are added to the %s tag.
nb_NO: Integrerte stiler (CSS) legges til i %s -taggen.

en: Header scripts
nb_NO: Topptekstskript

en: Header scripts are added right before closing %s tag. Perfect for tracking scripts such as Google Analytics, etc.
nb_NO: Overskriftsskript legges til rett før %s -taggen lukkes. Perfekt for sporing av skript som Google Analytics, etc.

en: Body (header) scripts
nb_NO: Body (header) skript

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
nb_NO: Kroppsskript legges til rett etter åpning av %s -taggen.

en: Body (footer) scripts
nb_NO: Skript for kropp (bunntekst)

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
nb_NO: Bunntekstskript legges til rett før %s -taggen lukkes.

en: Disable WooCommerce builder
nb_NO: Deaktiver WooCommerce-byggeren

en: Products
nb_NO: Produkter

en: Product badge "Sale"
nb_NO: Produktmerket «Salg»

en: Percentage
nb_NO: Prosent

en: Product badge "New"
nb_NO: Produktmerket «Ny»

en: Show badge if product is less than .. days old.
nb_NO: Vis merke hvis produktet er mindre enn .. dager gammelt.

en: Disable product gallery zoom
nb_NO: Deaktiver produktgallerizoom

en: Disable product gallery lightbox
nb_NO: Deaktiver produktgalleri lysboks

en: Save Settings
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Reset Settings
nb_NO: Tilbakestill innstillinger

en: Missing sidebar name.
nb_NO: Mangler sidestolpenavn.

en: New sidebar created.
nb_NO: Ny sidefelt opprettet.

en: Sidebar deleted.
nb_NO: Sidefelt slettet.

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
nb_NO: Opprett og administrer et ubegrenset antall tilpassede sidefelt. Legg til sidefelt i byggeren ved hjelp av "Sidefelt" -elementet.

en: Create new sidebar
nb_NO: Opprett nytt sidefelt

en: Sidebar name *
nb_NO: Sidefelt navn *

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Description (optional)
nb_NO: Beskrivelse (valgfritt)

en: Registered sidebars
nb_NO: Registrerte sidefelt

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
nb_NO: Du har ikke registrert noen egendefinerte sidefelt ennå.

en: Delete this sidebar
nb_NO: Slett dette sidefeltet

en: Do you really want to delete this sidebar?
nb_NO: Vil du virkelig slette dette sidefeltet?

en: Theme name
nb_NO: Temaets navn

en: Theme version
nb_NO: Tema versjon

en: Theme author
nb_NO: Temaforfatter

en: Theme author URI
nb_NO: Temaforfatter URI

en: Theme is child theme
nb_NO: Tema er barnetema

en: Parent theme name
nb_NO: Navn på overordnet tema

en: Parent theme version
nb_NO: Overordnet temaversjon

en: Parent theme URI
nb_NO: Foreldretema URI

en: Parent theme author URI
nb_NO: Foreldre tema forfatter URI

en: Home URL
nb_NO: Hjem-URL

en: Site URL
nb_NO: Nettsteds-URL

en: REST API Prefix
nb_NO: REST API-prefiks

en: WP version
nb_NO: WP-versjon

en: WP debug
nb_NO: WP-feilsøking

en: WP language
nb_NO: WP-språk

en: WP memory limit
nb_NO: WP minne grense

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
nb_NO: Anbefalt wp_memory_limit: 64M (eller mer)

en: Server info
nb_NO: Serverinformasjon

en: MySQL version
nb_NO: MySQL-versjon

en: PHP version
nb_NO: PHP Versjon

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
nb_NO: Min. PHP-versjonen for å kjøre Bricks er PHP 5.4

en: PHP post max size
nb_NO: PHP Maksstørrelse for innlegg

en: PHP execution time limit
nb_NO: Frist for PHP-utførelse

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
nb_NO: Anbefalt maksimal kjøringstid: 180 (eller mer)

en: PHP max input vars
nb_NO: PHP Maks variabler for inndata

en: PHP safe mode
nb_NO: PHP sikker modus

en: PHP memory limit
nb_NO: PHP minnegrense

en: PHP max upload file size
nb_NO: PHP maks opplastningsfilstørrelse

en: Recommended upload_max_filesize: 16M (or more)
nb_NO: Anbefalt upload_max_filesize: 16M (eller mer)

en: Theme Information
nb_NO: Temainformasjon

en: WordPress Environment
nb_NO: WordPress miljø

en: Server Environment
nb_NO: Servermiljø

en: Active Plugins
nb_NO: Aktive plugins

en: Accordion
nb_NO: Trekkspill

en: Expand first item
nb_NO: Utvid første vare

en: Independent toggle
nb_NO: Uavhengig bryter

en: Transition
nb_NO: Overgang

en: Min. height
nb_NO: Min. høyde

en: Subtitle
nb_NO: Undertittel

en: I am a so called subtitle.
nb_NO: Jeg er en såkalt undertittel.

en: Content goes here ..
nb_NO: Innholdet kommer her..

en: Behave Like Tabs
nb_NO: Oppfør deg som faner

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
nb_NO: Gjør det mulig å åpne og lukke et element uten å bytte mellom andre elementer.

en: HTML tag
nb_NO: HTML tagg

en: Icon typography
nb_NO: Ikonetypografi

en: Icon expanded
nb_NO: Ikonet utvidet

en: Icon expanded typography
nb_NO: Ikon utvidet typografi

en: Icon position
nb_NO: Ikonplassering

en: Icon rotate in °
nb_NO: Ikonet roterer i °

en: Icon rotation for expanded accordion.
nb_NO: Ikonrotasjon for utvidet trekkspill.

en: Title typography
nb_NO: Titteltypografi

en: Subtitle typography
nb_NO: Teksttypografi

en: Active typography
nb_NO: Aktiv typografi

en: Active background
nb_NO: Aktiv bakgrunn

en: Active border
nb_NO: Aktive kantlinjen

en: Content typography
nb_NO: Innholdstypografi

en: Alert
nb_NO: Varsel

en: I am an alert.
nb_NO: Jeg er et varsel.

en: Dismissable
nb_NO: Avvisbar

en: Anim. Typing
nb_NO: Anim. å skrive

en: Prefix
nb_NO: Prefiks

en: Suffix
nb_NO: Suffiks

en: Strings
nb_NO: Strenger

en: Text block
nb_NO: Tekstblokk

en: Type speed in ms
nb_NO: Skriv hastighet i ms

en: Back speed in ms
nb_NO: Bakhastighet i ms

en: Start delay in ms
nb_NO: Startforsinkelse i ms

en: Back delay in ms
nb_NO: Ryggforsinkelse i ms

en: Cursor character
nb_NO: Markørkarakter

en: Shuffle
nb_NO: Stokk

en: Source
nb_NO: Kilde

en: Custom title
nb_NO: Egendefinert tittel (valgfri)

en: Show artist
nb_NO: Vis artist

en: Preload
nb_NO: Forhåndslasting

en: Theme
nb_NO: Tema

en: Gradient / Overlay
nb_NO: Gradering / overlegg

en: Shape Dividers
nb_NO: Formdelere

en: Transform
nb_NO: Transformer

en: Attributes
nb_NO: Attributter

en: Sizing
nb_NO: Størrelse

en: Min. width
nb_NO: Min. bredde

en: Max. width
nb_NO: Maks. bredde

en: Set to "100vh" for full height.
nb_NO: Sett til "100vh" for full høyde.

en: Max. height
nb_NO: Maks. høyde

en: Positioning
nb_NO: Posisjonering

en: Set "Top" value make this element "sticky".
nb_NO: Sett "Topp"-verdien gjør dette elementet "klebrig".

en: Misc
nb_NO: Annet

en: Display
nb_NO: Vis

en: Overflow
nb_NO: Overløp

en: Align self
nb_NO: Juster selv

en: Align main axis
nb_NO: Juster hovedaksen

en: Align cross axis
nb_NO: Juster kryssaksen

en: Flex grow
nb_NO: Flex vokse

en: Flex shrink
nb_NO: Flex krympe

en: Shape
nb_NO: Form

en: Cloud
nb_NO: Sky

en: Drops
nb_NO: Dråper

en: Grid (Round)
nb_NO: Rutenett (rund)

en: Grid (Square)
nb_NO: Rutenett (firkant)

en: Round
nb_NO: Rund

en: Stroke
nb_NO: Strek

en: Stroke #2
nb_NO: Slag # 2

en: Tilt
nb_NO: Vipp

en: Triangle
nb_NO: Triangel

en: Triangle concave
nb_NO: Trekant konkav

en: Triangle convex
nb_NO: Trekantet konveks

en: Triangle double
nb_NO: Trekant dobbelt

en: Wave
nb_NO: Bølge

en: Waves
nb_NO: Bølger

en: Wave brush
nb_NO: Bølgebørste

en: Zigzag
nb_NO: Sikksakk

en: Vertical - Cloud
nb_NO: Vertikal - Sky

en: Vertical - Drops
nb_NO: Vertikal - Dråper

en: Vertical - Pixels
nb_NO: Vertikal - piksler

en: Vertical - Stroke
nb_NO: Vertikal - hjerneslag

en: Vertical - Stroke #2
nb_NO: Vertikal - Slag # 2

en: Vertical - Tilt
nb_NO: Vertikal - Tilt

en: Vertical - Triangle
nb_NO: Vertikal - Trekant

en: Vertical - Triangle double
nb_NO: Vertikal - Trekant dobbelt

en: Vertical - Wave
nb_NO: Vertikal - Bølge

en: Vertical - Waves
nb_NO: Vertikal - Bølger

en: Vertical - Wave brush
nb_NO: Vertikal - Bølgebørste

en: Vertical - Zigzag
nb_NO: Vertikal - Sikksakk

en: Select shape
nb_NO: Velg form

en: Fill color
nb_NO: Fyll farge

en: Front
nb_NO: Forside

en: Flip horizontal
nb_NO: Vend horisontalt

en: Flip vertical
nb_NO: Vend vertikalt

en: Rotate
nb_NO: Rotere

en: Horizontal align
nb_NO: Horisontal justering

en: Vertical align
nb_NO: Loddrett justering

en: Learn more about CSS transform
nb_NO: Lær mer om CSS-transformering

en: Transform origin
nb_NO: Forvandle opprinnelse

en: Learn more about CSS transform-origin
nb_NO: Lær mer om CSS transform-origin

en: CSS Filters
nb_NO: CSS-filtre

en: Learn more about CSS filters
nb_NO: Lær mer om CSS-filtre

en: CSS transition
nb_NO: CSS-overgang

en: Learn more about CSS transitions
nb_NO: Lær mer om CSS-overganger

en: Use "root" to target the element wrapper: root { background: blue }
nb_NO: Bruk "root" for å målrette elementomslaget: root {bakgrunn: blå}

en: CSS classes
nb_NO: CSS-klasser

en: Separated by space. Without class dot.
nb_NO: Skilt av plass. Uten klassepunkt.

en: No spaces. No pound (#) sign.
nb_NO: Ingen mellomrom. Ingen pund (#) tegn.

en: Value
nb_NO: Verdi

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
nb_NO: %s legges til i den mest relevante HTML-noden.

en: Custom attributes
nb_NO: Egendefinerte attributter

en: Animation
nb_NO: Animasjon

en: Entry animation
nb_NO: Oppføringsanimasjon

en: Animation duration
nb_NO: Animasjonens varighet

en: Very slow
nb_NO: Veldig treg

en: Slow
nb_NO: Sakte

en: Fast
nb_NO: Rask

en: Very fast
nb_NO: Veldig fort

en: Animation delay
nb_NO: Animasjonsforsinkelse

en: Precedes "Link Image" setting.
nb_NO: Går foran "Link Image"-innstillingen.

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: Middle left
nb_NO: Midtre venstre

en: Middle center
nb_NO: Midt sentrum

en: Middle right
nb_NO: Midtre høyre

en: Show on hover
nb_NO: Vis ved hover

en: Always shows in builder for editing.
nb_NO: Vises alltid i builder for redigering.

en: Fade in animation
nb_NO: Fade i animasjon

en: Fade in up
nb_NO: Fade opp

en: Fade in right
nb_NO: Fade inn til høyre

en: Fade in down
nb_NO: Fade inn ned

en: Fade in left
nb_NO: Fade inn til venstre

en: Zoom in
nb_NO: Zoom  inn

en: Zoom out
nb_NO: Zoom ut

en: Inner background color
nb_NO: Indre bakgrunnsfarge

en: Image ratio
nb_NO: Bildeforhold

en: Initial slide
nb_NO: Første lysbilde

en: Items to show
nb_NO: Varer å vise

en: Items to scroll
nb_NO: Elementer å bla

en: "Fade", "Cube", and "Flip" require "Items To Show" set to 1.
nb_NO: "Fade", "Cube" og "Flip" krever at "Items To Show" er satt til 1.

en: Center mode
nb_NO: Sentermodus

en: Disable lazy load
nb_NO: Deaktiver lat belastning

en: Adaptive height
nb_NO: Tilpasningsdyktig høyde

en: Pause on hover
nb_NO: Paus på sveveren

en: Stop on last slide
nb_NO: Stopp på siste lysbilde

en: No effect with loop enabled
nb_NO: Ingen effekt med loop aktivert

en: Autoplay delay in ms
nb_NO: Autoavspillingsforsinkelse i ms

en: Animation speed in ms
nb_NO: Animasjonshastighet i ms

en: Show arrows
nb_NO: Vis piler

en: Prev arrow
nb_NO: Forrige pil

en: Next arrow
nb_NO: Neste pil

en: Show dots
nb_NO: Vis prikker

en: Dynamic dots
nb_NO: Dynamiske prikker

en: Active color
nb_NO: Aktiv farge

en: Use query loop
nb_NO: Bruk spørringsløkke

en: Query
nb_NO: Spørring

en: Button
nb_NO: Knapp

en: I am a button
nb_NO: Jeg er en knapp

en: Circle
nb_NO: Sirkel

en: Outline
nb_NO: Omriss

en: Link type
nb_NO: Lenketype

en: Gap
nb_NO: Mellomrom

en: Fields
nb_NO: Felt

en: Hide image
nb_NO: Skjul bildet

en: Link to lightbox
nb_NO: Lenke til lysboks

en: No image selected.
nb_NO: Ingen bilder valgt.

en: Code
nb_NO: Kode

en: Execute code
nb_NO: Utfør kode

en: You can manage code execution permissions under: Bricks > Settings > Builder Access > Code Execution
nb_NO: Du kan administrere kodeutførelsestillatelser under: Bricks > Settings > Builder Access > Code Execution

en: The code above will be executed on your site! Proceed with care and use only trusted code that you deem safe.
nb_NO: Koden ovenfor vil bli utført på nettstedet ditt! Fortsett med forsiktighet og bruk kun pålitelig kode som du anser som trygg.

en: Important: The code above will run on your site! Only add code that you consider safe. Especially when executing PHP & JS code.
nb_NO: Viktig: Koden ovenfor vil kjøre på nettstedet ditt! Bare legg til kode som du anser som trygg. Spesielt når du kjører PHP- og JS-kode.

en: Auto detect
nb_NO: Automatisk gjenkjenning

en: Set language if auto detect fails (e.g. "css").
nb_NO: Angi språk hvis automatisk gjenkjenning mislykkes (f.eks. "Css").

en: Beautify your code under: Settings > Theme Styles > Element - Code
nb_NO: Forskjønne koden din under: Innstillinger> Temastiler> Element - Kode

en: Code execution not allowed.
nb_NO: Kodeutførelse ikke tillatt.

en: Code is not executed as it contains the following disallowed keyword
nb_NO: Koden kjøres ikke da den inneholder følgende ikke-tillatte nøkkelord

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
nb_NO: Sørg for at det ikke er noen elementer med koblinger inne i den koblede beholderen (nestede lenker).

en: Custom tag
nb_NO: Egendefinert tag

en: Flex wrap
nb_NO: Flex omslag

en: Column gap
nb_NO: Kolonne gap

en: Current browser support: %s (no IE). Use margins for max. browser support.
nb_NO: Nåværende nettleserstøtte: %s (ingen IE). Bruk marginer for maks. nettleserstøtte.

en: Row gap
nb_NO: Radgap

en: Countdown
nb_NO: Nedtelling

en: Date Reached
nb_NO: Dato nådd

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Custom text
nb_NO: Egendefinert tekst

en: Lowercase removes leading zeros
nb_NO: Små bokstaver fjerner innledende nuller

en: Counter
nb_NO: Teller

en: Count from
nb_NO: Tell fra

en: Count to
nb_NO: Tell til

en: Animation in ms
nb_NO: Animasjon i ms

en: Thousand separator
nb_NO: Tusen seperator

en: Divider
nb_NO: Skillelinje

en: Facebook Page
nb_NO: Facebook-side

en: Facebook page URL
nb_NO: URL på Facebook-siden

en: Min. height is 70.
nb_NO: Min. høyden er 70.

en: Enter width between 180 and 500.
nb_NO: Angi bredde mellom 180 og 500.

en: Tabs
nb_NO: Faner

en: Timeline
nb_NO: Tidslinje

en: Events
nb_NO: Arrangementer

en: Messages
nb_NO: Meldinger

en: Hide cover
nb_NO: Skjul dekselet

en: Show friends' photos
nb_NO: Vis venners bilder

en: Hide CTA button
nb_NO: Skjul CTA-knappen

en: Small header
nb_NO: Liten topptekst

en: Form
nb_NO: Skjema

en: Submit button
nb_NO: Send-knapp

en: Email
nb_NO: E-post

en: Redirect
nb_NO: Videresend

en: User Registration
nb_NO: Brukerregistrering

en: User Login
nb_NO: Brukerinnlogging

en: Spam protection
nb_NO: Søppelpostbeskyttelse

en: Form Field
nb_NO: Over skjemafelt

en: Textarea
nb_NO: Tekstområde

en: Tel
nb_NO: Tlf

en: Checkbox
nb_NO: Avkryssingsboks

en: Radio
nb_NO: Radioknapp

en: File upload
nb_NO: Filopplasting

en: Password
nb_NO: Passord

en: Max
nb_NO: Maks

en: Placeholder
nb_NO: Plassholder

en: max. files
nb_NO: maks. filer

en: Max. size
nb_NO: Maks. størrelse

en: Allowed file types
nb_NO: Tillatte filtyper

en: Enable time
nb_NO: Aktiver tid

en: Min. time
nb_NO: Min. tid

en: 09:00
nb_NO: 09.00

en: Max. time
nb_NO: Maks. tid

en: 20:00
nb_NO: 20.00

en: Required
nb_NO: Må angis

en: Options (one per line)
nb_NO: Alternativer (en per linje)

en: Your Name
nb_NO: Ditt navn

en: Your Email
nb_NO: Din e-post

en: Message
nb_NO: Melding

en: Your Message
nb_NO: Din melding

en: Show required asterisk
nb_NO: Vis nødvendig stjerne

en: Show labels
nb_NO: Vis etiketter

en: Label typography
nb_NO: Etikett typografi

en: Placeholder typography
nb_NO: Plassholder typografi

en: Actions after successful form submit
nb_NO: Handlinger etter vellykket skjema sendes inn

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
nb_NO: Velg handling (e) du vil utføre etter at skjemaet er sendt.

en: You did not select any action(s). So when this form it submitted nothing happens.
nb_NO: Du valgte ikke noen handlinger. Så når dette skjemaet det sendte inn, skjer det ingenting.

en: Success message
nb_NO: Suksessmelding

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
nb_NO: Meldingen ble sendt. Vi kommer tilbake til deg så snart som mulig.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
nb_NO: Bruk hvilken som helst formfeltverdi via ID-en slik: {{form_field}}. Erstatt "form_field" med den faktiske felt-ID-en.

en: Send to email address
nb_NO: Send til e-postadresse

en: Admin email
nb_NO: Administrator epost

en: Custom email address
nb_NO: Tilpasset e-postadresse

en: Send to custom email address
nb_NO: Send til tilpasset e-postadresse

en: Accepts multiple addresses separated by comma
nb_NO: Godtar flere adresser atskilt med komma

en: BCC email address
nb_NO: BCC e-postadresse

en: From email address
nb_NO: Fra e-postadressen

en: From name
nb_NO: "Fra" Navn

en: Reply to email address
nb_NO: Svar på e-postadressen

en: Default: Email submitted via form.
nb_NO: Standard: E-post sendt via skjema.

en: Email content
nb_NO: E-postinnhold

en: Use field IDs to personalize your message.
nb_NO: Bruk felt-ID-er for å tilpasse meldingen din.

en: Error message
nb_NO: Feilmelding

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
nb_NO: Innlevering mislyktes. Last siden på nytt, og prøv å sende inn skjemaet igjen.

en: HTML email
nb_NO: HTML-e-post

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
nb_NO: Viderekobling utløses bare etter at skjemaet er sendt.

en: Redirect to admin area
nb_NO: Viderekoble til admin-området

en: Custom redirect URL
nb_NO: Tilpasset viderekoblings-URL

en: Redirect after (ms)
nb_NO: Viderekobling etter (ms)

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Mailchimp API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: Double opt-in
nb_NO: Dobbelt opt-in

en: Select list
nb_NO: Velg liste

en: Groups
nb_NO: Grupper

en: Select group(s)
nb_NO: Velg gruppe (r)

en: Email field *
nb_NO: E-postfelt *

en: Select email field
nb_NO: Velg e-postfelt

en: First name
nb_NO: Fornavn

en: Select first name field
nb_NO: Velg fornavn-feltet

en: Last name
nb_NO: Etternavn

en: Select last name field
nb_NO: Velg etternavn-felt

en: Pending message
nb_NO: Venter på melding

en: Please check your email to confirm your subscription.
nb_NO: Sjekk e-postadressen din for å bekrefte abonnementet.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
nb_NO: Beklager, men vi kunne ikke abonnere på deg.

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Sendgrid API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: First name field
nb_NO: Fornavn felt

en: Last name field
nb_NO: Etternavn felt

en: Login field *
nb_NO: Påloggingsfelt *

en: Select login field
nb_NO: Velg påloggingsfelt

en: Password field
nb_NO: Passordfelt

en: Select password field
nb_NO: Velg passordfelt

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
nb_NO: Autogenerert hvis det ikke kreves / sendes passord.

en: Password min. length
nb_NO: Passord min. lengde

en: User name field
nb_NO: Brukernavnfelt

en: Select user name field
nb_NO: Velg brukernavnfelt

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
nb_NO: Automatisk generert hvis skjemaet bare krever e-postadresse for registrering.

en: Auto log in user
nb_NO: Bruker for automatisk pålogging

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
nb_NO: Logg inn bruker etter vellykket registrering. Tips: Sett handlingen "Omdirigering" for å omdirigere brukeren til konto- / adminområdet.

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Google reCAPTCHA API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: Enable reCAPTCHA
nb_NO: Aktivere reCAPTCHA

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
nb_NO: Filen %s godtas ikke. Filgrensen overskredet.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
nb_NO: Filen %s godtas ikke. Størrelsesgrense overskredet.

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
nb_NO: Google reCaptcha: Ugyldig nettstedsnøkkel.

en: Heading
nb_NO: Overskrift

en: I am a heading
nb_NO: Jeg er en overskrift

en: Here goes my heading ..
nb_NO: Her går overskriften min ..

en: Lead
nb_NO: Ingress

en: Link to
nb_NO: Lenk til

en: Separator
nb_NO: Skille

en: Both
nb_NO: Begge

en: Icon Box
nb_NO: Ikon boks

en: Heading typography
nb_NO: Overskriftstypografi

en: Body typography
nb_NO: Kroppstypografi

en: Image Gallery
nb_NO: Bildegalleri

en: Image height
nb_NO: Bildehøyde

en: Precedes image ratio setting.
nb_NO: Forgår innstillingen for bildeforhold.

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Lightbox
nb_NO: Lysboks

en: Attachment Page
nb_NO: Vedleggs side

en: Media File
nb_NO: Medie fil

en: Custom URL
nb_NO: Egendefinert URL

en: Lightbox image size
nb_NO: Lysboksbildestørrelse

en: Custom links
nb_NO: Egendefinerte koblinger

en: Custom link
nb_NO: Tilpasset lenke

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Object fit
nb_NO: Objekttilpasning

en: Scale down
nb_NO: Nedskalere

en: Object position
nb_NO: Objektposisjon

en: Custom alt text
nb_NO: Egendefinert alt-tekst

en: No caption
nb_NO: Ingen Bildetekst

en: Caption Type
nb_NO: Teksttype

en: Custom caption
nb_NO: Egendefinert billedtekst

en: Here goes your caption ...
nb_NO: Her kommer bildeteksten din ...

en: Link To
nb_NO: Link til

en: Other (URL)
nb_NO: Annet (URL)

en: Image overlay
nb_NO: Bildeoverlegg

en: Disable icon
nb_NO: Deaktiver ikon

en: Icon background color
nb_NO: Ikon bakgrunnsfarge

en: Icon border
nb_NO: Ikonegrense

en: Icon box shadow
nb_NO: Ikonboksskygge

en: Icon height
nb_NO: Ikonhøyde

en: Icon width
nb_NO: Ikonbredde

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
nb_NO: Bilde-ID (%s) eksisterer ikke lenger. Velg et annet bilde.

en: Items
nb_NO: Elementer

en: List item
nb_NO: Listeobjekt

en: Highlight
nb_NO: Fremhev

en: List items
nb_NO: Listeelementer

en: Link title
nb_NO: Link tittel

en: Highlight label
nb_NO: Merk etiketten

en: List item #1
nb_NO: Listeelement nr. 1

en: $10.00
nb_NO: $ 10,00

en: List item #2
nb_NO: Listeelement nr. 2

en: $25.00
nb_NO: $ 25,00

en: Odd background
nb_NO: Odd bakgrunn

en: Even background
nb_NO: Jevn bakgrunn

en: Auto width
nb_NO: Autobredde

en: Text color
nb_NO: Tekstfarge

en: Heading 2 (h2)
nb_NO: Overskrift 2 (h2)

en: Heading 3 (h3)
nb_NO: Overskrift 3 (h3)

en: Heading 4 (h4)
nb_NO: Overskrift 4 (h4)

en: Heading 5 (h5)
nb_NO: Overskrift 5 (h5)

en: Heading 6 (h6)
nb_NO: Overskrift 6 (h6)

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
nb_NO: Min. dimensjon: To ganger verdien under logohøyde / logobredde for riktig visning på netthinnen.

en: Logo inverse
nb_NO: Logo invers

en: Use for sticky scrolling header etc.
nb_NO: Brukes til klebrig rullehode osv.

en: Site Address
nb_NO: Side adresse

en: Used if logo image isn't set or available.
nb_NO: Brukes hvis logobilde ikke er angitt eller tilgjengelig.

en: Map
nb_NO: Kart

en: Addresses
nb_NO: Adresser

en: Markers
nb_NO: Kart markører

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
nb_NO: Vennligst skriv inn breddegrad/lengdegrad når du bruker flere markører.

en: Latitude
nb_NO: Breddegrad

en: Longitude
nb_NO: Lengdegrad

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Berlin, Germany
nb_NO: Berlin, Tyskland

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
nb_NO: Alternativ til breddegrad/lengdegrad-felt

en: Infobox
nb_NO: Infoboks

en: Infobox appears on map marker click.
nb_NO: Infoboks vises på kartmarkeringsklikk.

en: Info Images
nb_NO: Info Bilder

en: Get free marker icons from icons8.com
nb_NO: Få gratis markørikoner fra icons8.com

en: Marker height in px
nb_NO: Markørhøyde i px

en: Marker width in px
nb_NO: Markørbredde i px

en: Active marker
nb_NO: Aktiv markør

en: Active marker height in px
nb_NO: Aktiv markørhøyde i px

en: Active marker width in px
nb_NO: Aktiv markørbredde i px

en: Zoom level
nb_NO: Zoomenivå

en: Map type
nb_NO: Karttype

en: Satellite
nb_NO: Satelitt

en: Terrain
nb_NO: Terreng

en: Map style
nb_NO: Kartstil

en: Custom map style
nb_NO: Tilpasset kartstil

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
nb_NO: Kopier + lim inn koden fra et av kartene på %s

en: Draggable
nb_NO: Flyttbar

en: Fullscreen Control
nb_NO: Full skjermkontroll

en: Map Type Control
nb_NO: Kart type kontroll

en: Street View Control
nb_NO: Street View-kontroll

en: Disable Default UI
nb_NO: Deaktiver standard brukergrensesnitt

en: Zoom Control
nb_NO: Zoomkontroll

en: Nav Menu
nb_NO: Navigasjonsmeny

en: Top level menu
nb_NO: Meny på øverste nivå

en: Sub menu
nb_NO: Undermeny

en: Mobile menu
nb_NO: Mobilmeny

en: Select nav menu
nb_NO: Velg nav-meny

en: Manage my menus in WordPress.
nb_NO: Administrer menyene mine i WordPress.

en: Always
nb_NO: Alltid

en: Never
nb_NO: Aldri

en: Hide mobile menu toggle
nb_NO: Skjul mobilmenybryteren

en: Show mobile menu toggle
nb_NO: Vis veksle mellom mobilmeny

en: Shows if item has a sub menu.
nb_NO: Viser om elementet har en undermeny.

en: Icon margin
nb_NO: Ikonmargin

en: Fade in
nb_NO: Fade inn

en: Background filters
nb_NO: Bakgrunnsfiltre

en: Close icon
nb_NO: Lukkeikon

en: Always shows in builder for you to style.
nb_NO: Vis alltid i builder for at du skal style.

en: Hamburger toggle
nb_NO: Hamburger veksle

en: Toggle width
nb_NO: Bytt bredde

en: Hide close
nb_NO: Skjul deg nær

en: Color close
nb_NO: Farge nær

en: Close position
nb_NO: Lukk posisjon

en: No nav menu found.
nb_NO: Finner ingen navigasjonsmeny.

en: Current
nb_NO: Gjeldende

en: Icons
nb_NO: Ikoner

en: Previous Icon
nb_NO: Forrige ikon

en: Next Icon
nb_NO: Neste ikon

en: End Size
nb_NO: Slutt Størrelse

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
nb_NO: Hvor mange tall på enten start- og sluttlistekanten.

en: Mid Size
nb_NO: Middels størrelse

en: How many numbers on either side of the current page.
nb_NO: Hvor mange tall på hver side av gjeldende side.

en: Enable AJAX
nb_NO: aktiver AJAX

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
nb_NO: Naviger gjennom de forskjellige søkesidene uten å laste inn siden på nytt.

en: The query element doesn't exist.
nb_NO: Spørringselementet eksisterer ikke.

en: This query type doesn't support pagination.
nb_NO: Denne spørringstypen støtter ikke paginering.

en: No pagination on singular posts/pages.
nb_NO: Ingen paginering på enkeltposter/sider.

en: Pie Chart
nb_NO: Sektordiagram

en: Chart size in px
nb_NO: Kartstørrelse i px

en: Line width in px
nb_NO: Linjebredde i px

en: Percent
nb_NO: Prosent

en: Bar color
nb_NO: Farge

en: Track color
nb_NO: Sporfarge

en: Scale length in px
nb_NO: Skalalengde i px

en: Scale color
nb_NO: Skalere farge

en: Bio
nb_NO: Info

en: posts
nb_NO: poster

en: Show avatar
nb_NO: Vis avatar

en: Avatar size
nb_NO: Avatarstørrelse

en: Avatar position
nb_NO: Avatarposisjon

en: Avatar border
nb_NO: Avatar grense

en: Avatar box shadow
nb_NO: Avatar bokseskygge

en: Show name
nb_NO: Vis navn

en: Show website
nb_NO: Vis nettsted

en: Show bio
nb_NO: Vis bio

en: Show link to author posts
nb_NO: Vis lenke til forfatterinnlegg

en: All author posts
nb_NO: Alle forfatterinnlegg

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Comment
nb_NO: Kommentar

en: Author typography
nb_NO: Forfattertypografi

en: Meta typography
nb_NO: Metatypografi

en: Show form title
nb_NO: Vis skjemaets tittel

en: Form title
nb_NO: Skjematittel

en: Leave your comment
nb_NO: Legg igjen din kommentar

en: Show label
nb_NO: Vis etikett

en: Field background
nb_NO: Feltbakgrunn

en: Field border
nb_NO: Kantlinje

en: Field typography
nb_NO: Felttypografi

en: Submit Comment
nb_NO: Send inn kommentar

en: Password required.
nb_NO: Passord kreves.

en: Comments are disabled.
nb_NO: Kommentarer er deaktivert.

en: 1 comment | %1$s comments
nb_NO[0]: 1 kommentar
nb_NO[1]: %s kommentarer

en: Comment navigation
nb_NO: Kommentar navigasjon

en: Older Comments
nb_NO: Eldre kommentarer

en: Newer Comments
nb_NO: Nyere kommentarer

en: Reply
nb_NO: Svar

en: Comments are closed.
nb_NO: Kommentarfeltet er stengt.

en: Website
nb_NO: Nettsted

en: (Cancel Reply)
nb_NO: (Avbryt svar)

en: Leave the first comment
nb_NO: Legg igjen den første kommentaren

en: Post Content
nb_NO: Innleggsinnhold

en: Edit WordPress content (WP admin).
nb_NO: Rediger WordPress-innhold (WP-administrator).

en: Data source
nb_NO: Datakilde

en: No WordPress added content found.
nb_NO: Ingen WordPress-innhold funnet.

en: Pages:
nb_NO: Sider:

en: For better preview select content to show.
nb_NO: For bedre forhåndsvisning velg innhold som skal vises.

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
nb_NO: Gå til: Innstillinger > Malinnstillinger > Fyll inn innhold

en: No Bricks data found.
nb_NO: Ingen mursteinsdata funnet.

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Learn more on wordpress.org
nb_NO: Lær mer på wordpress.org

en: More text
nb_NO: Les mer tekst

en: No excerpt found.
nb_NO: Ingen utdrag funnet.

en: Meta Data
nb_NO: Metadata

en: Separator color
nb_NO: Separatorfarge

en: No meta data selected.
nb_NO: Ingen metadata valgt.

en: Post Navigation
nb_NO: Innleggsnavigering

en: Max. post width
nb_NO: Maks. stolpebredde

en: In same term
nb_NO: I samme periode

en: Posts should be in a same taxonomy term.
nb_NO: Innlegg skal ha samme taksonomi.

en: Excluded terms
nb_NO: Ekskluderte vilkår

en: Prev label
nb_NO: Forrige etikett

en: Previous post
nb_NO: Forrige artikkel

en: Next label
nb_NO: Neste etikett

en: Next post
nb_NO: Neste artikkel

en: Title tag
nb_NO: Tittelkode

en: Show image
nb_NO: Vis bilde

en: No previous or next posts found..
nb_NO: Ingen forrige eller neste innlegg funnet ..

en: Post navigation
nb_NO: Innholdsnavigasjon

en: Social Sharing
nb_NO: Sosial deling

en: Share via
nb_NO: Del via

en: Service
nb_NO: Tjeneste

en: Use brand colors
nb_NO: Bruk merkefarger

en: No sharing option selected.
nb_NO: Ingen delingsalternativer valgt.

en: Share on %s
nb_NO: Del på %s

en: Share via email
nb_NO: Del via e-post

en: This post has no %s terms.
nb_NO: Dette innlegget har ingen %s vilkår.

en: Post Title
nb_NO: Tittel på innlegg

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
nb_NO: Rediger tittel: Innstillinger> Sideinnstillinger> SEO

en: Prefix block
nb_NO: Prefiksblokk

en: Suffix block
nb_NO: Suffiksblokk

en: Link to post
nb_NO: Link til innlegget

en: Add context
nb_NO: Legg til kontekst

en: Add context to title on archive/search templates.
nb_NO: Legg til kontekst i tittelen på arkiv- / søkemaler.

en: First post full width
nb_NO: Første innlegg i full bredde

en: Disable image
nb_NO: Deaktiver bilde

en: Link image
nb_NO: Linkbilde

en: Alternate images
nb_NO: Alternative bilder

en: Image position
nb_NO: Bilde posisjon

en: Image width
nb_NO: Bildebredde

en: Precedes image height setting.
nb_NO: Forgår innstillingen for bildehøyde.

en: Background active
nb_NO: Bakgrunnen aktiv

en: Typography active
nb_NO: Typografi aktiv

en: Show
nb_NO: Vis

en: Pricing Tables
nb_NO: Pristabeller

en: Pricing table
nb_NO: Prisbord

en: Show under
nb_NO: Vis under

en: Tab 1
nb_NO: Fane 1

en: Tab 2
nb_NO: Fane 2

en: Table background
nb_NO: Tabell bakgrunn

en: Table border
nb_NO: Bordgrense

en: Table box shadow
nb_NO: Bordkasseskygge

en: Pricing
nb_NO: Priser

en: Price prefix
nb_NO: Prisprefiks

en: Price
nb_NO: Pris

en: Price suffix
nb_NO: Prissuffiks

en: Price meta
nb_NO: Pris meta

en: Price typography
nb_NO: Pristypografi

en: Original price
nb_NO: Original pris

en: Original price typography
nb_NO: Opprinnelig pristypografi

en: One feature per line
nb_NO: Én funksjon per linje

en: Icon color
nb_NO: Ikonfarge

en: Icon size
nb_NO: Ikonstørrelse

en: Button text
nb_NO: Knapp (tekst)

en: Additional info
nb_NO: Tilleggsinformasjon

en: Subtitle goes here
nb_NO: Tekst går her

en: per month
nb_NO: per måned

en: Unlimited websites
nb_NO: Ubegrensede nettsteder

en: 20GB web space
nb_NO: 20 GB nettplass

en: SSL certificate
nb_NO: SSL-sertifikat

en: Align tables
nb_NO: Juster bordene

en: Show tabs
nb_NO: Vis faner

en: Tab 1 label
nb_NO: Tab 1-etikett

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: Tab 2 label
nb_NO: Tab 2-etikett

en: Yearly
nb_NO: Årlig

en: Default tab
nb_NO: Standard-fanen

en: Tab
nb_NO: Fane

en: Active box shadow
nb_NO: Aktiv bokseskygge

en: Progress Bar
nb_NO: Fremdriftsviser

en: Bar
nb_NO: Stolpe

en: Web design
nb_NO: webdesign

en: Show percentage
nb_NO: Vis prosentandel

en: Bar background color
nb_NO: Barens bakgrunnsfarge

en: Bar border
nb_NO: Bar grense

en: Percentage typography
nb_NO: Prosent typografi

en: Related Posts
nb_NO: Relaterte innlegg

en: Max. related posts
nb_NO: Maks. relaterte innlegg

en: Common taxonomies
nb_NO: Vanlige taksonomier

en: Taxonomies related posts must have in common.
nb_NO: Taksonomirelaterte innlegg må være felles.

en: Posts per row
nb_NO: Innlegg per rad

en: Overlay content
nb_NO: Overleggsinnhold

en: Horizontal alignment
nb_NO: Horisontal justering

en: This post has no related posts.
nb_NO: Dette innlegget har ingen relaterte innlegg.

en: Search type
nb_NO: Søketype

en: Input
nb_NO: Inndata

en: Search ...
nb_NO: Søk her...

en: Placeholder color
nb_NO: Plassholderfarge

en: Click on search icon opens search overlay.
nb_NO: Klikk på søkeikonet åpner søkeoverlegget.

en: Icon background
nb_NO: Bakgrunnsikon

en: Search Overlay
nb_NO: Søk overlegg

en: Disabled in builder.
nb_NO: Deaktivert i byggherre.

en: Search site
nb_NO: Søk på nettstedet

en: Background Overlay
nb_NO: Bakgrunnsoverlegg

en: No shortcode provided.
nb_NO: Ingen kortnummer oppgitt.

en: Shortcode content is empty
nb_NO: Kortkodeinnholdet er tomt

en: The active theme has no sidebars defined.
nb_NO: Det aktive temaet har ingen sidefelt definert.

en: Widget margin
nb_NO: Widgetmargin

en: Search background color
nb_NO: Søk i bakgrunnsfarge

en: Search border
nb_NO: Søk på grensen

en: No sidebar selected.
nb_NO: Ingen sidefelt valgt.

en: Selected sidebar has no active widgets.
nb_NO: Valgt sidefelt har ingen aktive widgets.

en: Options
nb_NO: Innstillinger

en: Options type
nb_NO: Alternativer type

en: Custom options
nb_NO: Tilpassede innstillinger

en: Provide your own options in JSON format
nb_NO: Oppgi dine egne alternativer i JSON-format

en: Keyboard
nb_NO: Tastatur

en: Off
nb_NO: Av

en: Focused
nb_NO: Fokusert

en: Global
nb_NO: Globalt

en: Start index
nb_NO: Startindeks

en: Speed in ms
nb_NO: Autospillhastighet i ms

en: Auto height
nb_NO: Automatisk høyde

en: Pause on focus
nb_NO: Pause på fokus

en: Interval in ms
nb_NO: Intervall i ms

en: Rewind
nb_NO: Spol tilbake

en: Rewind by drag
nb_NO: Spole tilbake ved å dra

en: Align horizontal
nb_NO: Juster horisontalt

en: Align vertical
nb_NO: Juster vertikalt

en: Title Tag
nb_NO: Tittel tag

en: Button style
nb_NO: Stil på knapp

en: Customize in "Settings" group.
nb_NO: Tilpass i gruppen "Innstillinger".

en: Button size
nb_NO: Knapp (størrelse)

en: Button width
nb_NO: Knappebredde

en: Button link
nb_NO: Knapplenke

en: Button background
nb_NO: Knapp: Bakgrunnsfarge

en: Button border
nb_NO: Knapp: Kantfarge

en: Button box shadow
nb_NO: Knappeskuff

en: Button typography
nb_NO: Knappetypografi

en: I am a slide
nb_NO: Jeg er en lysbilde

en: Click me
nb_NO: Klikk her

en: Just another slide
nb_NO: Bare et lysbilde til

en: More content to come ..
nb_NO: Mer innhold kommer ..

en: Title margin
nb_NO: Tittelmargin

en: Content width
nb_NO: Innholdsbredde

en: Content background
nb_NO: Innholdsbakgrunn

en: Content margin
nb_NO: Innholdsmarg

en: Content padding
nb_NO: Innholds padding

en: Content align horizontal
nb_NO: Innholdsjustering vannrett

en: Content align vertical
nb_NO: Innholdsjustering vertikalt

en: Content text align
nb_NO: Innholdstekstjustering

en: Icon List
nb_NO: Ikon Liste

en: No social icon added.
nb_NO: Ingen sosiale ikon lagt til.

en: Tab menu
nb_NO: Fanemenyen

en: Pane
nb_NO: Rute

en: Team Members
nb_NO: Gruppemedlem

en: Team members
nb_NO: Ansatte

en: Team member
nb_NO: Gruppemedlem

en: Description typography
nb_NO: Beskrivelse typografi

en: Random order
nb_NO: Tilfeldig rekkefølge

en: Image align
nb_NO: Bildejustering

en: Image border
nb_NO: Bildekantlinje

en: Image box shadow
nb_NO: Bildeboksskygge

en: Basic Text
nb_NO: Grunnleggende tekst

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
nb_NO: Her går teksten din ... Velg hvilken som helst del av teksten din for å få tilgang til formateringsverktøylinjen.

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
nb_NO: Velg tekst på lerretet for å formatere den. Bruk "Rich Text"-elementet for å legge til overskrifter, avsnitt og bilder.

en: Rich Text
nb_NO: Rik tekst

en: File URL
nb_NO: Fil URL

en: YouTube video ID
nb_NO: YouTube-video-ID

en: Controls
nb_NO: Kontroller

en: Show related videos
nb_NO: Vis relaterte videoer

en: Vimeo video ID
nb_NO: Vimeo video-ID

en: User portrait
nb_NO: Brukerportrett

en: Video file URL
nb_NO: URL til videofil

en: Play inline
nb_NO: Spill inline

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
nb_NO: Still individuelle videospillerkontroller under: Innstillinger> Temastiler> Element - Video

en: No YouTube ID provided.
nb_NO: Ingen YouTube-ID oppgitt.

en: No Vimeo ID provided.
nb_NO: Ingen Vimeo ID oppgitt.

en: Archives
nb_NO: Arkiv

en: Calendar
nb_NO: Kalender

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Recent comments
nb_NO: Nylige kommentarer

en: Recent posts
nb_NO: Nylige innlegg

en: Tag cloud
nb_NO: Tag sky

en: Show count
nb_NO: Vis antall

en: Sort by
nb_NO: Sorter etter

en: Page title
nb_NO: Sidetittel

en: Page date
nb_NO: Sidedato

en: Page modified
nb_NO: Side endret

en: Page order
nb_NO: Siderekkefølge

en: Page ID
nb_NO: Side ID

en: Number of comments
nb_NO: Antall kommentarer

en: Number of posts
nb_NO: Antall innlegg

en: Show featured image
nb_NO: Vis fremhevet bilde

en: Featured image sizes
nb_NO: Utvalgte bildestørrelser

en: Featured image width
nb_NO: Utvalgt bildebredde

en: auto
nb_NO: automatisk

en: I.e.: 200px / 50% etc.
nb_NO: Dvs. 200px / 50 % e tc.

en: Featured image height
nb_NO: Fremhevet bildehøyde

en: Post title typography
nb_NO: Innleggstiteltypografi

en: Post meta typography
nb_NO: Legg ut metatypografi

en: Heading 3
nb_NO: Overskrift 3

en: Title border
nb_NO: Tittelgrense

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
nb_NO: %1$s på %2$s

en: No WordPress widget type selected.
nb_NO: Ingen WordPress-widgetype valgt.

en: One Page Navigation
nb_NO: En-side-navigasjon

en: Social media
nb_NO: Sosiale medier

en: Disable header
nb_NO: Deaktiver topptekst

en: Disable footer
nb_NO: Deaktivere bunnfelt

en: Permalink
nb_NO: Permalenke

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
nb_NO: Vises i URL. Alle små bokstaver. Bruk bindestreker i stedet for mellomrom.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
nb_NO: Vises i søkeresultater, sosiale nettverk og nettleser. Anbefalt: Maks. 60 tegn.

en: Save new title/permalink
nb_NO: Lagre ny tittel / permalink

en: Meta description
nb_NO: Metabeskrivelse

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
nb_NO: Beskrivende tekst på denne siden. Vises i søkemotorresultatene. Anbefalt: 50 - 300 tegn.

en: Meta keywords
nb_NO: Meta nøkkelord

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
nb_NO: Skill nøkkelord med komma. Hjelper søkemotoren med å bestemme emnet på en side.

en: Meta robots
nb_NO: Meta-roboter

en: More about meta robots directives.
nb_NO: Mer om meta-robot-direktiver.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
nb_NO: Tilpass detaljer for deling av denne URL-en på sosiale medier.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
nb_NO: Anbefalt lengde: 95 tegn eller mindre. Standard: Innlegg / sidetittel.

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
nb_NO: Anbefalt lengde: 55 tegn. Standard: Innlegg / sideutdrag.

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
nb_NO: Anbefalt størrelse: Stor. Standard: Utvalgt bilde.

en: Show navigation
nb_NO: Vis navigering

en: Adds inline CSS to %s tag.
nb_NO: Legger til innebygd CSS i %s -taggen.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
nb_NO: Legger til skript rett før %s -taggen lukkes.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
nb_NO: Legger til skript rett etter åpning av %s -taggen.

en: Populate Content
nb_NO: Befolk innhold

en: Header location
nb_NO: Overskriftsplassering

en: Header width
nb_NO: Bredde

en: Absolute header
nb_NO: Absolutt topptekst

en: Sticky header
nb_NO: Klistret toppfelt

en: Sticky on scroll
nb_NO: Sticky på rulle

en: Slide up after
nb_NO: Skyv opp etter

en: Scrolling text color
nb_NO: Rullende tekstfarge

en: Scrolling background
nb_NO: Rullende bakgrunn

en: Scrolling box shadow
nb_NO: Rulleboksskygge

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
nb_NO: Sett tilstand (er) for å vise mal på bestemte områder på nettstedet ditt.

en: Front page
nb_NO: Forside

en: Individual
nb_NO: Individuell

en: Archive type
nb_NO: Arkivtype

en: Categories & Tags
nb_NO: Kategorier & Tagger

en: Select archive type
nb_NO: Velg arkivtype

en: Archive post types
nb_NO: Arkiv innleggstyper

en: Leave empty to apply template to all post types.
nb_NO: La være tom for å bruke mal på alle innleggstyper.

en: Archive terms
nb_NO: Arkiver vilkår

en: Select archive term
nb_NO: Velg arkivuttrykk

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
nb_NO: La være tom for å bruke mal på alle arkivvilkår.

en: Apply to child terms
nb_NO: Gjelder barnevilkår

en: Select individual
nb_NO: Velg individ

en: Apply to child pages
nb_NO: Bruk på underordnede sider

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
nb_NO: Velg innholdstype som skal vises på lerret, og klikk deretter på "ANVEND FORSIKT" for å vise det valgte innholdet på lerretet.

en: Content type
nb_NO: Innholdstype

en: Select content type
nb_NO: Velg innholdstype

en: Select author
nb_NO: Velg utgiver

en: Term
nb_NO: Periode

en: Select term
nb_NO: Velg begrep

en: Search term
nb_NO: Søke begrep

en: Enter search term
nb_NO: Skriv inn søkeord

en: Apply preview
nb_NO: Bruk forhåndsvisning

en: Your comment is awaiting moderation.
nb_NO: Din kommentar ligger til godkjenning.

en: Products per page
nb_NO: Antall produkter per side

en: Popularity
nb_NO: Popularitet

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Product ID
nb_NO: Produkt ID

en: Product type
nb_NO: Produkttype

en: Select product type
nb_NO: Velg produkttype

en: Select products
nb_NO: Velg produkter

en: Product categories
nb_NO: Produktkategorier

en: Product tags
nb_NO: Produkt tagger

en: On sale
nb_NO: SALG

en: Featured
nb_NO: Fremhevet

en: Hide out of stock
nb_NO: Skjul ikke på lager

en: Default sorting
nb_NO: Standard sortering

en: Sort by popularity
nb_NO: Sorter etter popularitet

en: Sort by average rating
nb_NO: Sorter etter anmeldelser

en: Sort by latest
nb_NO: Sorter etter nyeste

en: Sort by price: low to high
nb_NO: Sorter etter pris: lav til høy

en: Sort by price: high to low
nb_NO: Sorter etter pris: høy til lav

en: Reset filters
nb_NO: Tilbakestill filtre

en: Product price
nb_NO: Produktpris

en: Product rating
nb_NO: Produktrangering

en: Product stock
nb_NO: Produktlager

en: Product search
nb_NO: Produktsøk

en: No action has been set for this form.
nb_NO: Det er ikke satt noen handling for dette skjemaet.

en: Invalid Google reCaptcha.
nb_NO: Ugyldig Google reCaptcha.

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
nb_NO: Gjelder kun for overskrift eller knapp "Stil"-innstilling. Lag og bruk globale farger gjennom din egen tilpassede "fargepalett".

en: Primary color
nb_NO: Primærfarge

en: Secondary color
nb_NO: Sekundær farge

en: Light color
nb_NO: Lys farge

en: Dark color
nb_NO: Mørk farge

en: Muted color
nb_NO: Dempet farge

en: Info color
nb_NO: Info farge

en: Success color
nb_NO: Suksessfarge

en: Warning color
nb_NO: Advarselsfarge

en: Danger color
nb_NO: Farge for fare

en: Space between header and footer.
nb_NO: Mellomrom mellom topptekst og bunntekst.

en: Style - Default
nb_NO: Stil - Standard

en: Style - Primary
nb_NO: Stil - Primær

en: Style - Secondary
nb_NO: Stil - Sekundær

en: Style - Light
nb_NO: Stil - Lett

en: Style - Dark
nb_NO: Stil - Mørk

en: Size - Small
nb_NO: Størrelse - liten

en: Size - Medium
nb_NO: Størrelse - Medium

en: Size - Large
nb_NO: Størrelse - Stor

en: Size - Extra Large
nb_NO: Størrelse - Ekstra stor

en: Code Theme
nb_NO: Kodetema

en: Field margin
nb_NO: Feltmargin

en: Field padding
nb_NO: Feltpolstring

en: Icon align
nb_NO: Ikon juster

en: Icon padding
nb_NO: Ikonpolstring

en: Content border
nb_NO: Innholdsgrense

en: Content box shadow
nb_NO: Innholdsboksskygge

en: Sub Menu
nb_NO: Undermeny

en: Features typography
nb_NO: Funksjoner typografi

en: Input background
nb_NO: Inngangsbakgrunn

en: Input border
nb_NO: Inngangsgrense

en: Widget title
nb_NO: Widget-tittel

en: Member
nb_NO: Medlem

en: Top / Start
nb_NO: Topp / Start

en: Bottom / End
nb_NO: Bunn / slutt

en: Enable custom video player
nb_NO: Aktiver tilpasset videospiller

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
nb_NO: Hvis aktivert, lastes det inn en ekstra JS- og CSS-fil.

en: Restart
nb_NO: Start på nytt

en: Fast forward
nb_NO: Raskt fremover

en: Speed
nb_NO: Hastighet

en: Picture in picture
nb_NO: Bilde i bilde

en: Apply controls & reload
nb_NO: Bruk kontroller og last inn på nytt

en: Widget title border
nb_NO: Grensesnitt for titteltittel

en: Widget title typography
nb_NO: Typografi for widgettittel

en: Site layout
nb_NO: Nettstedsoppsett

en: Boxed
nb_NO: Bokset

en: Wide
nb_NO: Bred

en: Boxed max. width
nb_NO: Boxed maks. bredde

en: Site background
nb_NO: Bakgrunn

en: Site border
nb_NO: Nettstedsgrense

en: Element margin
nb_NO: Elementmargin

en: Root container margin
nb_NO: Rotbeholdermargin

en: Root container padding
nb_NO: Rotbeholderpolstring

en: Root container width
nb_NO: Rotbeholderens bredde

en: Lightbox height
nb_NO: Lysboks høyde

en: Lightbox width
nb_NO: Lysboksbredde

en: Lightbox background
nb_NO: Lysboks bakgrunn

en: Lightbox close color
nb_NO: Lysboks lukk farge

en: Lightbox close size
nb_NO: Lysboks lukkestørrelse

en: All headings
nb_NO: Alle overskrifter

en: Available for heading and text element.
nb_NO: Tilgjengelig for overskrift og tekstelement.

en: Focus outline
nb_NO: Fokusomriss

en: Blockquote padding
nb_NO: Blockquote polstring

en: Blockquote typography
nb_NO: Blockquote typografi

en: Add to cart
nb_NO: Legg i handlekurv

en: Variations
nb_NO: Varianter

en: Stock
nb_NO: Lager

en: Quantity
nb_NO: Antall

en: Hide stock
nb_NO: Skjul lager

en: Product additional information
nb_NO: Produkttilleggsinformasjon

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Additional information
nb_NO: Tilleggsinformasjon

en: No additional information to show.
nb_NO: Ingen tilleggsinformasjon å vise.

en: Product content
nb_NO: Produktinnhold

en: Edit product content in WordPress.
nb_NO: Rediger produktinnhold i WordPress.

en: Product content is empty.
nb_NO: Produktinnholdet er tomt.

en: Product gallery
nb_NO: Produktgalleri

en: Product meta
nb_NO: Produktmeta

en: Prefix typography
nb_NO: Prefiks typografi

en: Suffix typography
nb_NO: Suffiks typografi

en: Hide regular price
nb_NO: Skjul ordinær pris

en: Regular price typography
nb_NO: Vanlig pristypografi

en: Sale price typography
nb_NO: Utsalgspris typografi

en: No ratings text
nb_NO: Ingen vurderingstekst

en: Star color
nb_NO: Stjernefarge

en: Empty star color
nb_NO: Tom stjernefarge

en: Hide reviews link
nb_NO: Skjul koblingen for anmeldelser

en: Product ratings are disabled.
nb_NO: Produktvurderinger er deaktivert.

en: No ratings yet.
nb_NO: Ingen vurderinger ennå.

en: Related products
nb_NO: Relaterte produkter

en: Max. products
nb_NO: Maks. Produkter

en: No product selected
nb_NO: Ingen produkter er valgt

en: No related products to show.
nb_NO: Ingen relaterte produkter å vise.

en: Product short description
nb_NO: Produkt kort beskrivelse

en: Edit product short description in WordPress.
nb_NO: Rediger kort produktbeskrivelse i WordPress.

en: In Stock
nb_NO: På lager

en: Low Stock / On backorder
nb_NO: Lite lager / På restordre

en: Out of Stock
nb_NO: Ikke på lager

en: Stock management not enabled for this product.
nb_NO: Lagerstyring er ikke aktivert for dette produktet.

en: Product tabs
nb_NO: Produktfaner

en: Active Tab
nb_NO: Aktiv fane

en: Product title
nb_NO: Produktnavn

en: Product up/cross-sells
nb_NO: Produkt opp/krysssalg

en: No products to show.
nb_NO: Ingen produkter å vise.

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
nb_NO: Rediger tilknyttede produkter for å legge til mersalg eller krysssalg.

en: Breadcrumbs
nb_NO: Brødsmuler

en: Before
nb_NO: Før

en: Home Label
nb_NO: Hjemmeetikett

en: Cart totals
nb_NO: Handlekurv total

en: Disable cross sells
nb_NO: Deaktiver krysssalg

en: Hide title
nb_NO: Skjul tittel

en: Subtotal
nb_NO: Delsum

en: Table
nb_NO: Tabell

en: Cart coupon
nb_NO: Handlekurv kupong

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
nb_NO: Kuponger er deaktivert. For å aktivere kuponger, gå til %1$sWooCommerce-innstillinger%2$s

en: Cart items
nb_NO: Handlevogn varer

en: Buttons
nb_NO: Knapper

en: Coupon
nb_NO: Rabattkupong

en: Disable link
nb_NO: Deaktiver kobling

en: Hide %s
nb_NO: Skjul %s

en: %s typography
nb_NO: %s typografi

en: Checkout customer details
nb_NO: Sjekk ut kundedetaljer

en: Remove billing fields
nb_NO: Fjern faktureringsfelt

en: Remove shipping fields
nb_NO: Fjern fraktfelt

en: Labels
nb_NO: Etiketter

en: Hide additional information
nb_NO: Skjul tilleggsinformasjon

en: No checkout fields defined.
nb_NO: Ingen utsjekkingsfelt definert.

en: Checkout order payment
nb_NO: Betaling av bestilling i kassen

en: Payment
nb_NO: Betaling

en: Privacy
nb_NO: Personvern

en: Checkout order review
nb_NO: Checkout ordre gjennomgang

en: Order review
nb_NO: Bestillingsgjennomgang

en: Subtitles typography
nb_NO: Undertekst typografi

en: Checkout order table
nb_NO: Kassebestillingstabell

en: Checkout thank you
nb_NO: Kasse takk

en: Order overview
nb_NO: Ordreoversikt

en: Order details
nb_NO: Ordredetaljer

en: Billing address
nb_NO: Fakturaadresse

en: Hide message
nb_NO: Skjul melding

en: Mini cart
nb_NO: Minivogn

en: Cart count
nb_NO: Antall handlevogner

en: Cart subtotal
nb_NO: Handlevogn total

en: Cart Details
nb_NO: Handlevogndetaljer

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Hide cart details to link directly to the cart.
nb_NO: Skjul handlekurvdetaljer for å koble direkte til handlekurven.

en: Off-Canvas
nb_NO: Off-lerret

en: Products archive description
nb_NO: Produktarkivbeskrivelse

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
nb_NO: Følg denne %1$skoblingen%2$s for å redigere produktarkivbeskrivelsen eller redigere produktkategori-/tagbeskrivelsene

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
nb_NO: For produktkategorier eller produkttag-arkivbeskrivelser, rediger hver termbeskrivelse.

en: No product archive description found.
nb_NO: Ingen produktarkivbeskrivelse funnet.

en: Products filter
nb_NO: Produktfilter

en: Filter type
nb_NO: Filtertype

en: Product attribute
nb_NO: Ugyldig produkt attributtype - produktet attributtet type må være noen av disse: %s

en: Filter by
nb_NO: Filter

en: Filter input
nb_NO: Filterinngang

en: Dropdown
nb_NO: Nedtrekksmeny

en: Radio list
nb_NO: Radioliste

en: Text list
nb_NO: Tekstliste

en: Box list
nb_NO: Boksliste

en: Stars
nb_NO: Stjerner

en: Rating icon
nb_NO: Vurderingsikon

en: Rating typography
nb_NO: Vurderingstypografi

en: Active rating icon
nb_NO: Aktiv vurderingsikon

en: Active rating typography
nb_NO: Aktiv vurderingstypografi

en: Any option text
nb_NO: Enhver alternativtekst

en: Only parent terms
nb_NO: Kun foreldrevilkår

en: Show empty terms
nb_NO: Vis tomme termer

en: Min. value
nb_NO: Min. verdi

en: Max. value
nb_NO: Maks. verdi

en: Filter title
nb_NO: Filter tittel

en: Icon collapsed
nb_NO: Ikonet kollapset

en: Please set at least one product filter.
nb_NO: Angi minst ett produktfilter.

en: Please select a filter input.
nb_NO: Velg en filterinngang.

en: Please select rating icons.
nb_NO: Velg vurderingsikoner.

en: Min. price
nb_NO: Min. pris

en: Max. price
nb_NO: Maks. pris

en: Rated %s out of 5
nb_NO: Rangert som %s av 5

en: Low stock
nb_NO: Lite lager

en: Products orderby
nb_NO: Produkter bestilles etter

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
nb_NO: La stå tomt for å bruke WooCommerce standardliste.

en: Element %s not found.
nb_NO: Element %s ikke funnet.

en: Products pagination
nb_NO: Produktpaginering

en: How many numbers to either side of the current page.
nb_NO: Hvor mange tall på hver side av gjeldende side.

en: Products total results
nb_NO: Produktenes totale resultater

en: Widgets
nb_NO: Widgeter

en: Link entire product
nb_NO: Koble hele produktet

en: Only added if none of your product fields contains any links.
nb_NO: Bare lagt til hvis ingen av produktfeltene dine inneholder noen lenker.

en: Result Count
nb_NO: Resultat, antall

en: Show Before Grid
nb_NO: Vis før rutenett

en: Show After Grid
nb_NO: Vis etter rutenett

en: Sort by options
nb_NO: Sorter etter alternativer

en: Read more about %s
nb_NO: Les mer om %s

en: Download %s
nb_NO: Last ned %s

en: Visit the website %s
nb_NO: Besøk nettstedet %s

en: Send email to %s
nb_NO: Send e-post til %s

en: True
nb_NO: Sann

en: False
nb_NO: Usant

en: Product SKU
nb_NO: Produkt-SKU

en: Product on sale
nb_NO: Produkt på salg

en: Product category image
nb_NO: Produktkategoribilde

en: Cart product name
nb_NO: Handlevognens produktnavn

en: Cart remove product
nb_NO: Handlevogn fjern produktet

en: Cart product quantity
nb_NO: Antall handlekurv

en: Cart product subtotal
nb_NO: Subtotal for handlevognprodukt

en: Cart update
nb_NO: Handlevognoppdatering

en: Order id
nb_NO: Ordrenummer

en: Order number
nb_NO: Ordrenummer

en: Order date
nb_NO: Ordredato

en: Order total
nb_NO: Ordretotal

en: Order payment method
nb_NO: Bestill betalingsmåte

en: Order email
nb_NO: Bestillings-e-post

en: Sale!
nb_NO: Salg!

en: Post link
nb_NO: Ingen lenke

en: Post modified date
nb_NO: Post endret dato

en: Post time
nb_NO: Innleggstid

en: Post comments count
nb_NO: Post telling antall kommentarer

en: Post comments
nb_NO: Post kommentarer

en: Post content
nb_NO: Post innhold

en: Post excerpt
nb_NO: Innleggesutdrag

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Featured image tag
nb_NO: Utvalgt bilde-tag

en: Author name
nb_NO: Navn på forfatter

en: Author bio
nb_NO: Forfatterbio

en: Author email
nb_NO: Forfatterens e-post

en: Author website
nb_NO: Forfatterens nettsted

en: Author avatar
nb_NO: Forfatterens avatar

en: Site title
nb_NO: Sidetittel

en: Site tagline
nb_NO: Nettstedets slagord

en: URL parameter - add key after :
nb_NO: URL-parameter – legg til nøkkel etter:

en: Archive title
nb_NO: Arkivtittel

en: Archive description
nb_NO: Arkiv Beskrivelse

en: Term name
nb_NO: Term navn

en: Term archive URL
nb_NO: URL for termarkiv

en: Term description
nb_NO: Begrepsbeskrivelse

en: Term meta - add key after :
nb_NO: Term meta - legg til nøkkel etter:

en: Current date
nb_NO: Dagens dato

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Nickname
nb_NO: Kallenavn

en: Display name
nb_NO: Visningsnavn

en: Profile picture
nb_NO: Profilbilde

en: User meta - add key after :
nb_NO: Bruker meta - legg til nøkkel etter:

en: Output PHP function
nb_NO: Utdata PHP-funksjon

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
note: translators: %s = the number of comments
en: %s comment | %s comments
nb_NO[0]: %s kommentar
nb_NO[1]: %s kommentarer

en: Avatar image of %s
nb_NO: Avatarbilde av %s

en: %s: New contact form message
nb_NO: %s: Ny kontaktformularmelding

en: Message sent from:
nb_NO: Melding sendt fra:

en: No email address provided.
nb_NO: Ingen e-postadresse oppgitt.

en: Username is not valid.
nb_NO: Brukernavnet er ikke gyldig.

en: Username already exists.
nb_NO: Brukernavn finnes allerede.

en: Username required.
nb_NO: Brukernavn kreves.

en: Email address already exists.
nb_NO: E-postadressen eksisterer allerede.

en: Email address is not valid.
nb_NO: E-postadressen er ikke gyldig.

en: Email address required.
nb_NO: E-postadresse kreves.

en: Please enter a password of at least %s characters.
nb_NO: Angi et passord på minst %s tegn.

en: Search results for:
nb_NO: Søkeresultater:

en: Ready to publish your first post?
nb_NO: Klar til å publisere ditt første innlegg?

en: Get started here
nb_NO: Kom i gang her

en: Related posts
nb_NO: Relaterte artikler
