Bricks Internationalisation - en to cs translation catalogue (2162 entries)

en: "%s" imported.
cs: "%s" importováno.

en: "Fade", "Cube", and "Flip" require "Items To Show" set to 1.
cs: "Ztmavnutí, "Krychle" a "Převrácení" vyžadují "Položky k zobrazení" nastavené na 1.

en: %s ago
cs: před %s

en: %s file
cs: %s soubor

en: %s into Bricks data and vice versa.
cs: %s do dat Bricks a naopak.

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
cs: %s v současné době pracuje na tomto příspěvku, takže není možné provádět změny, pokud jej nepřevezmete.

en: %s typography
cs: %s typografie

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
cs: %s bude přidáno do nejrelevantnějšího HTML uzlu.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
cs: %s. Nastavte podmínky šablony nebo zvolte výchozí šablonu.

en: %s. Template conditions precede default templates.
cs: %s. Podmínky šablony mají přednost před výchozími šablonami.

en: %s: New contact form message
cs: %s: Nová zpráva z kontaktního formuláře

en: (Cancel Reply)
cs: (Zrušit odpověď)

en: (no title)
cs: (bez názvu)

en: 1 Comment | bricks
cs[0]: 1 komentář
cs[1]: Komentář
cs[2]: Komentář

en: 1 comment | %1$s comments
cs[0]: 1 komentář
cs[1]: %s komentáře
cs[2]: %s komentářů

en: 20GB web space
cs: 20GB webového prostoru

en: 404 Error Page
cs: 404 Chybová stránka

en: 50% or 200px
cs: 50 % nebo 200px

en: API keys
cs: API klíče

en: Absolute
cs: Absolutní

en: Absolute header
cs: Absolutní záhlaví

en: Accepts multiple addresses separated by comma
cs: Akceptuje více adres oddělených čárkou

en: Accordion
cs: Rozbalovací záložka

en: Actions
cs: Akce

en: Actions after successful form submit
cs: Akce po úspěšném odeslání formuláře

en: Activate License
cs: Aktivovat licenci

en: Activate license
cs: Aktivovat licenci

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
cs: Aktivujte si licenci pro úpravy v Bricks, dostávejte aktualizace jedním kliknutím a získejte přístup ke všem šablonám komunity.

en: Active
cs: Aktivní

en: Active Plugins
cs: Aktivní pluginy

en: Active Tab
cs: Aktivní záložka

en: Active background
cs: Aktivní pozadí

en: Active border
cs: Aktivní rámeček

en: Active box shadow
cs: Aktivní stín rámečku

en: Active classes
cs: Aktivní třídy

en: Active color
cs: Aktivní barva

en: Active element expand & scroll into view
cs: Aktivní prvek se rozbalí a posune do zobrazení

en: Active marker
cs: Aktivní značka

en: Active marker height in px
cs: Aktivní výška značky v px

en: Active marker width in px
cs: Aktivní šířka značky v px

en: Active pseudo-class
cs: Aktivní pseudo třída

en: Active rating icon
cs: Aktivní ikona hodnocení

en: Active rating typography
cs: Aktivní typografie hodnocenní

en: Active style
cs: Aktivní styl

en: Active typography
cs: Aktivní typografie

en: Adaptive height
cs: Přizpůsobená výška

en: Add
cs: Přidat

en: Add Element ID & class as needed
cs: Přidat ID prvku a třídu podle potřeby

en: Add Item
cs: Přidat položku

en: Add New
cs: Přidat nový

en: Add New Custom Font
cs: Přidat nový vlastní font

en: Add New Template
cs: Přidat novou šablonu

en: Add New Template Bundle
cs: Přidat nový balíček šablony

en: Add New Template Tag
cs: Přidat nový štítek šablony

en: Add a font variant
cs: Přidat variantu písma

en: Add at least two colors to create a gradient.
cs: Přidejte alespoň dvě barvy pro vytvoření gradientu.

en: Add class
cs: Přidat třídu

en: Add context
cs: Přidat kontext

en: Add context to title on archive/search templates.
cs: Přidejte kontext k názvu v šablonách archivu/vyhledávání.

en: Add images
cs: Přidat obrázky

en: Add rel attribute "noopener" or "noreferrer" to any external link.
cs: Přidejte rel atribut "noopener" nebo "noreferrer" k libovolnému externímu odkazu.

en: Add to cart
cs: Přidat do košíku

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
cs: Přidejte svou první barvu do této palety tak, že výběrem výše uvedené hodnoty zvolíte barvu, a poté kliknete na tlačítko "Uložit".

en: Additional info
cs: Dodatečné informace

en: Additional information
cs: Dodatečné informace

en: Address
cs: Adresa

en: Addresses
cs: Adresy

en: Adds inline CSS to %s tag.
cs: Přidá vložené CSS do %s tagu.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
cs: Přidá skripty těsně po otevření štítku %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
cs: Přidá skripty těsně před zavřením štítku %s.

en: Admin email
cs: E-mail administrátora

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Alert
cs: Upozornění

en: Align
cs: Zarovnat

en: Align cross axis
cs: Zarovnání křížové osy

en: Align horizontal
cs: Zarovnat horizontálně

en: Align items
cs: Zarovnat položky

en: Align main axis
cs: Zarovnání hlavní osy

en: Align tables
cs: Zarovnat tabulky

en: Align vertical
cs: Zarovnání vertikální

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: All
cs: Vše

en: All Custom Fonts
cs: Všechna vlastní fonty

en: All Template Bundles
cs: Všechny balíčky šablony

en: All Template Tags
cs: Všechny štítky šablony

en: All Templates
cs: Všechny šablony

en: All archives
cs: Všechny archivy

en: All author posts
cs: Všechny autorovi příspěvky

en: All headings
cs: Všechny nadpisy

en: All revisions deleted
cs: Všechny revize smazány

en: All right
cs: Výborně

en: All sides linked
cs: Všechny strany propojeny

en: All terms
cs: Všechny výrazy

en: Allow code execution for a specific user or role via the "Code" element. Only add code that you consider safe and grant permission to users you fully trust.
cs: Povolte spuštění kódu pro konkrétního uživatele neo roli prostřednictvím elementu "Kód". Přidávejte pouze kód, který považujete za bezpečný, a udělte oprávnění uživatelům, kterým plně důvěřujete.

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
cs: Umožněte jiným webům procházet a vkládat šablony z jejich knihovny šablon. Omezte přístup k šablon pomocí nastavení "Seznam povoleným URL adres" a "Ochrana hesle" níže.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
cs: Povolte uživateli provádět změny kódu prostřednictvím Prvek - Kód

en: Allow user to upload SVG files
cs: Povolte uživateli nahrát SVG soubory

en: Allowed file types
cs: Povolené typy souborů

en: Alternate images
cs: Alternativní obrázky

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
cs: Alternativa k polím zeměpisné šířky a délky

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
cs: I přes to, že je velice lákavé začít editovat s Bricks okamžitě, tak bude mnohem lepší zážitek projít sekcí "Začínáme" v Bricks Akademii, abyste zjistili, jak Bricks používat nejproduktivněji.

en: Always
cs: Vždy

en: Always shows in builder for editing.
cs: Vždy se zobrazuje v builderu pro úpravy.

en: Always shows in builder for you to style.
cs: Vždy zobrazit v builderu pro možnost stylování.

en: Amazing
cs: Úžasné

en: Angle in °
cs: Úhel ve °

en: Anim. Typing
cs: Animace psaní

en: Animation
cs: Animace

en: Animation delay
cs: Zpoždění animace

en: Animation duration
cs: Doba trvání animace

en: Animation in ms
cs: Animace v ms

en: Animation speed in ms
cs: Rychlost animace v ms

en: Any
cs: Jakýkoliv

en: Any custom code below will load globally on all pages of your website. Wrap your scripts below in &lt;script&gt; tags.
cs: Jakýkoliv vlastní kód se načte globálně na všech stránkách Vašeho webu. Zabalte skripty níže do &lt;script&gt; štítku.

en: Any option text
cs: Libovolné možnosti textu

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
cs: Platí pouze pro nastavení nadpisu nebo tlačítko "Styl". Vytvořte a použijte globální barvy prostřednictvím vlastní "Palety barev".

en: Apply
cs: Použít

en: Apply controls & reload
cs: Použití ovládacích prvků a opětovné načtení

en: Apply preview
cs: Použít náhled

en: Apply to
cs: Použít u

en: Apply to child pages
cs: Použít na dětské stránky

en: Apply to child terms
cs: Použít na dětské termíny

en: April
cs: Duben

en: Archive
cs: Archiv

en: Archive (author)
cs: Archiv (autor)

en: Archive (date)
cs: Archiv (datum)

en: Archive (posts)
cs: Archiv (příspěvky)

en: Archive (products)
cs: Archiv (produkty)

en: Archive (recent posts)
cs: Archiv (poslední příspěvky)

en: Archive (term)
cs: Archiv (podmínka)

en: Archive description
cs: Popisek archivu

en: Archive post types
cs: Archiv typů příspěvků

en: Archive terms
cs: Archiv podmínek

en: Archive title
cs: Titulek archivu

en: Archive type
cs: Typ archivu

en: Archives
cs: Archivy

en: Archives: %s
cs: Archivy: %s

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
cs: Opravdu chcete odstranit data Bricks pro %s?

en: Aria Label
cs: Štítek Aria

en: Arrows
cs: Šipky

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
cs: Článek nemohl být nahrán. Prosím navštivte oficiální znalostní bázi:

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Asides
cs: Stranou

en: Aspect ratio
cs: Poměr stran

en: Attachment
cs: Příloha

en: Attachment Page
cs: Stránka příloh

en: Attributes
cs: Atributy

en: August
cs: Srpen

en: Author
cs: Autor

en: Author avatar
cs: Avatar autora

en: Author bio
cs: Bio autora

en: Author email
cs: Email autora

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Author typography
cs: Typografie autora

en: Author website
cs: Stránka autora

en: Author: %s
cs: Autor: %s

en: Auto
cs: Automaticky

en: Auto detect
cs: Automatická detekce

en: Auto height
cs: Výška

en: Auto log in user
cs: Automatické přihlášení uživatele

en: Auto width
cs: Automatická šířka

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
cs: Generuje se automaticky, pokud formulář vyžaduje pouze e-mailovou adresu pro registraci.

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
cs: Automaticky vygenerované, pokud není požadováno heslo.

en: Autoplay
cs: Automatické přehrávání

en: Autoplay speed in ms
cs: Rychlost automatického přehrávání v ms

en: Autosave by
cs: Automaticky uloženo

en: Autosave interval (seconds)
cs: Interval automatického ukládání (sekundy)

en: Available for heading and text element.
cs: K dispozici pro nadpis a textový prvek.

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
cs: K dispozici prostřednictvím ikony akce "+" a kontextové nabídky pravého tlačítka myši.

en: Available via "Layout" action icon.
cs: K dispozici prostřednictvím ikony akce "Rozložení".

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
cs: K dispozici prostřednictvím klávesové zkratky a kontextové nabídky pravého tlačítka myši.

en: Avatar border
cs: Rámeček avatara

en: Avatar box shadow
cs: Stín avatara

en: Avatar image of %s
cs: Obrázek avatara %s

en: Avatar position
cs: Pozice avatara

en: Avatar size
cs: Velikost avataru

en: Avocado world
cs: Svět avokáda

en: Aye
cs: Jooo

en: BCC email address
cs: E-mailová adresa BCC

en: BG video scale
cs: Velikost pozadí videa

en: Back delay in ms
cs: Zpětné zpoždění v ms

en: Back speed in ms
cs: Zpětná rychlost v ms

en: Back to builder
cs: Zpět do builderu

en: Back to settings
cs: Zpět do nastavení

en: Background
cs: Pozadí

en: Background Overlay
cs: Překrytí pozadí

en: Background active
cs: Pozadí aktivní

en: Background attachment
cs: Příloha pozadí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Background custom size
cs: Vlastní velikost pozadí

en: Background filters
cs: Filtry pozadí

en: Background position
cs: Pozice pozadí

en: Background repeat
cs: Opakovat pozadí

en: Background size
cs: Velikost pozadí

en: Background video
cs: Pozadí - video

en: Bar
cs: Panel

en: Bar background color
cs: Barva pozadí panelu

en: Bar border
cs: Rámeček panelu

en: Bar color
cs: Barva panelu

en: Baseline
cs: Základní čára

en: Basic
cs: Základní

en: Basic Text
cs: Základní text

en: Beautiful
cs: Pěkné

en: Beautify your code under: Settings > Theme Styles > Element - Code
cs: Zkrášlete svůj kód v: Nastavení > Styly > Prvek - Kód

en: Before
cs: Před

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
cs: Než deaktivujete Bricks, můžete mi dát vědět proč? Rád bych začlenil Vaši zpětnou vazbu ke zlepšení. Mockrát děkuji!

en: Behave Like Tabs
cs: Chová se jako záložky

en: Berlin, Germany
cs: Berlín, Germany

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Black
cs: Černá

en: Block
cs: Zablokovat

en: Blockquote
cs: Citace

en: Blockquote border
cs: Rámeček citace

en: Blockquote margin
cs: Okraj citace

en: Blockquote padding
cs: Odsazení citace

en: Blockquote typography
cs: Uvozovky

en: Blue essence
cs: Modrá esence

en: Blue water
cs: Modrá voda

en: Blur
cs: Rozostření

en: Body
cs: Tělo

en: Body (footer) scripts
cs: Skripty těla (zápatí)

en: Body (header) scripts
cs: Skripty těla (záhlaví)

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
cs: Skripty těla se přidávají hned po otevření štítku %s.

en: Body typography
cs: Typografie hlavní části

en: Bold
cs: Tučné

en: Border
cs: Rámeček

en: Border / Box Shadow
cs: Rámeček / Blokový stín

en: Border color
cs: Barva rámečku

en: Both
cs: Obojí

en: Bottom
cs: Dole

en: Bottom / End
cs: Dolů / Konec

en: Bottom center
cs: Uprostřed dole

en: Bottom left
cs: Vlevo dole

en: Bottom right
cs: Vpravo dole

en: Box list
cs: Výběrový seznam

en: Box shadow
cs: Stín prvku

en: Boxed max. width
cs: Max. šířka boxu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Breakpoint
cs: Bod přerušení

en: Breakpoint in px
cs: Bod přerušení v px

en: Bricks > Settings > API Keys
cs: Bricks > Nastavení > API klíče

en: Bricks Academy
cs: Bricks Akademie

en: Bricks News
cs: Bricks Novinky

en: Bricks data for "%s" deleted.
cs: Data Bricks byla pro "%s" smazána.

en: Bricks is not enabled for post type "%s". Go to "Bricks > Settings" to enable this post type.
cs: Bricks není povolen pro typ příspěvku "%s". Běžte do Bricks > nastavení a povolte tento typ příspěvků.

en: Bricks requires PHP version %s+.
cs: Bricks vyžaduje PHP verzi  %s+.

en: Brightness
cs: Jas

en: Brilliant
cs: Skvělý

en: Browse
cs: Procházet

en: Browse Media Library
cs: Procházet knihovnu médií

en: Browse Unsplash
cs: Procházet Unsplash

en: Builder access
cs: Přístup builderu

en: Builder mode
cs: Režim builderu

en: Bullet List
cs: Seznam odrážek

en: Bulleted list
cs: Odrážkový seznam

en: Bundle
cs: Balíček

en: Butt
cs: Patka

en: Button
cs: Tlačítko

en: Button background
cs: Pozadí tlačítka

en: Button border
cs: Rámeček tlačítka

en: Button box shadow
cs: Stín tlačítka

en: Button link
cs: URL odkaz tlačítka

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: Button style
cs: Styl tlačítka

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Button typography
cs: Typografie tlačítka

en: Button width
cs: Šířka tlačítka

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: CSS Filters
cs: CSS filtry

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: CSS files processed
cs: Zpracované soubory CSS

en: CSS filter
cs: CSS filtr

en: CSS loading method
cs: Metoda načítání CSS

en: CSS selector
cs: CSS selektor

en: CSS transition
cs: CSS přechody

en: Cache query loops
cs: Smyčky dotazů ve vyrovnávací paměti

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Can't render element, as the selected ACF field is not available. Please activate ACF or edit the element to select different data.
cs: Prvek nelze vyrenderovat, protože vybrané pole ACF není k dispozici. Aktivujte ACF nebo upravte prvek pro výběr jiných dat.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Canvas
cs: Plátno

en: Capitalize
cs: Kapitálky

en: Caption
cs: Titulek

en: Caption Type
cs: Typ titulku

en: Carousel
cs: Carousel; Kolotoč

en: Cart
cs: Košík

en: Cart Details
cs: Detaily košíku

en: Cart contents
cs: Obsah košíku

en: Cart count
cs: Počet položek v košíku

en: Cart coupon
cs: Kupón do košíku

en: Cart items
cs: Položky košíku

en: Cart subtotal
cs: Mezisoučet košíku

en: Cart totals
cs: Hodnota košíku

en: Categories
cs: Kategorie

en: Categories & Tags
cs: Kategorie a štítky

en: Category: %s
cs: Kategorie: %s

en: Center
cs: Zarovnat

en: Center center
cs: Zarovnat na střed

en: Center left
cs: Zarovnat vlevo

en: Center mode
cs: Režim zarovnání

en: Center right
cs: Zarovnat vpravo

en: Champ
cs: Šampión

en: Change content
cs: Změna obsahu

en: Chart size in px
cs: Šířka grafu v px

en: Chats
cs: Chaty

en: Checkbox
cs: Zaškrtávací políčko

en: Checkout
cs: Pokladna

en: Checkout customer details
cs: Údaje o zákazníkovi na pokladně

en: Checkout order payment
cs: Platba objednávky na pokladně

en: Checkout order review
cs: Přehled objednávek na pokladně

en: Checkout order table
cs: Tabulka objednávek na pokladně

en: Checkout thank you
cs: Pokladna děkuje

en: Child of
cs: Dítě

en: Childless
cs: Bezdětní

en: Choose files
cs: Vybrat soubory

en: Choose image
cs: Vyberte obrázek

en: Circle
cs: Kruh

en: Class name
cs: Název třídy

en: Clean
cs: Čistý

en: Clear
cs: Vymazat

en: Clear non-existing dynamic data
cs: Vymazat neexistující dynamické data

en: Clear search filter
cs: Vymazat vyhledávací filtr

en: Click me
cs: Klikněte zde

en: Click on any element to add it to your canvas.
cs: Kliknutím na libovolní prvek jej přidáte na plochu.

en: Click on search icon opens search overlay.
cs: Kliknutím na ikonu vyhledávání se otevře překryté vyhledávací pole.

en: Click to download
cs: Klikněte pro stažení

en: Click to set preview content.
cs: Kliknutím nastavíte náhled obsahu.

en: Clone
cs: Duplikovat

en: Close
cs: Zavřít

en: Close (ESC)
cs: Zavřít (ESC)

en: Close icon
cs: Ikona Zavřít

en: Close position
cs: Pozice uzavření

en: Code
cs: Kód

en: Code Execution
cs: Spuštění kódu

en: Code Theme
cs: Kód šablona

en: Code execution not allowed.
cs: Provádění kódu není povoleno.

en: Code is not executed as it contains the following disallowed keyword
cs: Kód se neprovede, protože obsahuje následující zakázané klíčové slovo

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Collapse all
cs: Sbalit vše

en: Collapse on page load
cs: Sbalení při načtení stránky

en: Color
cs: Barva

en: Color #%s
cs: Barva #%s

en: Color close
cs: Barva uzavření

en: Color palette
cs: Paleta barev

en: Color stop in %
cs: Zastavení barvy v %

en: Colors
cs: Barvy

en: Column
cs: Sloupec

en: Column gap
cs: Mezera mezi sloupci

en: Columns
cs: Sloupce

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Comment navigation
cs: Navigace komentářů

en: Comments
cs: Komentáře

en: Comments are closed.
cs: Komentáře jsou uzavřeny.

en: Comments are disabled.
cs: Komentáře jsou zakázány.

en: Common taxonomies
cs: Běžné taxonomie

en: Community
cs: Komunita

en: Community templates
cs: Komunitní šablony

en: Compare
cs: Porovnat

en: Condition
cs: Podmínka

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Congrats
cs: Gratulace

en: Contact us
cs: Kontaktujte nás

en: Contain
cs: Obsahuje

en: Container
cs: Kontejner

en: Content
cs: Obsah

en: Content align horizontal
cs: Zarovnání obsahu vodorovně

en: Content align vertical
cs: Zarovnání obsahu svisle

en: Content background
cs: Pozadí obsahu

en: Content border
cs: Rámeček obsahu

en: Content box shadow
cs: Stín obsahu

en: Content goes here ..
cs: Obsah patří sem ..

en: Content margin
cs: Okraj obsahu

en: Content padding
cs: Odsazení obsahu

en: Content text align
cs: Zarovnání textu obsahu

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Content typography
cs: Typografie obsahu

en: Content width
cs: Šířka obsahu

en: Contrast
cs: Kontrast

en: Control panel
cs: Ovládací panel

en: Controls
cs: Ovládání

en: Convert
cs: Převod

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
cs: Převod "Container" na nové prvky "Section" a "Block"

en: Convert "Container" to new "Section" & "Div" elements
cs: Převod "Container" na nové prvky "Section" a "Div"

en: Convert Gutenberg data
cs: Převod dat Gutenberg

en: Convert element IDs & classes
cs: Převod ID prvků a tříd

en: Convert elements to nestable elements
cs: Převod prvků na vnořitelné prvky

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
cs: Převod šablony při importu/vložení z kontejneru na novou strukturu prvků rozvržení

en: Convert templates
cs: Převést šablony

en: Converter
cs: Konvertor

en: Cool
cs: Super

en: Copied
cs: Zkopírováno

en: Copied to clipboard
cs: Zkopírováno do schránky

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
cs: Zkopírujte a vložte heslo "Přístup k mým šablonám", poskytnuté vzdáleným webem, zde.

en: Copy styles
cs: Kopírovat styly

en: Copy to clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
cs: Kopírovat a vložit kód z jedné z map v %s

en: Count from
cs: Počítejte od

en: Count to
cs: Počítat do

en: Countdown
cs: Odpočítávání

en: Counter
cs: Počítadlo

en: Coupon
cs: Kupón

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
cs: Kupony jsou zakázány. Chcete-li kupóny povolit, přejděte do %1$sNastavení obchodu WooCommerce%2$s

en: Cover
cs: Překrytí

en: Coverflow
cs: Překrytí

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
cs: Vytvořte a spravujte neomezený počet vlastních postranních panelů. Přidejte postranní panely do tvůrce pomocí prvku "Postranní panel".

en: Create new sidebar
cs: Vytvořit nový postranní panel

en: Create new template:
cs: Vytvořit novou šablonu:

en: Create template
cs: Vytvořit šablonu

en: Create your own builder mode via CSS variables.
cs: Vytvořte si vlastní režim sestavování pomocí proměnných CSS.

en: Create your own elements
cs: Vytvořte vlastní prvky

en: Cube
cs: Krychle

en: Current
cs: Aktuální

en: Current browser support: %s (no IE). Use margins for max. browser support.
cs: Aktuální prohlížeč podporuje: %s (bez IE). Použijte okraje pro max. podporu prohlížeče.

en: Current date
cs: Současné datum

en: Current layout
cs: Současné rozložení

en: Current version by
cs: Současná verze podle

en: Current width
cs: Současná šířka

en: Currently previewing content from "%s".
cs: Aktuální náhled obsahu "%s".

en: Cursor character
cs: Znak kurzoru

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom CSS
cs: Vlastní CSS

en: Custom Font
cs: Vlastní font

en: Custom Fonts
cs: Vlastní písma

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: Custom alt text
cs: Vlastní alternativní text

en: Custom attributes
cs: Vlastní atributy

en: Custom caption
cs: Vlastní titulek

en: Custom code
cs: Vlastní kód

en: Custom fields
cs: Vlastní pole

en: Custom font
cs: Vlastní font

en: Custom link
cs: Vlastní odkaz

en: Custom links
cs: Vlastní odkazy

en: Custom map style
cs: Vlastní styl mapy

en: Custom options
cs: Vlastní možnosti

en: Custom redirect URL
cs: Vlastní adresa URL pro přesměrování

en: Custom tag
cs: Vlastní štítek

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Custom title
cs: Vlastní nadpis

en: Customize details for sharing this URL on social media.
cs: Přizpůsobte detaily pro sdílení URL adresy na sociálních sítích.

en: Customize in "Settings" group.
cs: Přizpůsobit ve skupině "Nastavení".

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
cs: Přizpůsobení lightboxu: Nastavení > Styly motivů > Obecné

en: Danger
cs: Nebezpečí

en: Danger color
cs: Nebezpečná barva

en: Dark
cs: Tmavý

en: Dark color
cs: Tmavá barva

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Dashed
cs: Přerušovaný

en: Data source
cs: Datový zdroj

en: Date
cs: Datum

en: Date Reached
cs: Dosažené datum

en: Datepicker
cs: Výběr datumu

en: Day: %s
cs: Den: %s

en: Deactive license
cs: Deaktivovat licenci

en: December
cs: Prosinec

en: Default
cs: Výchozí

en: Default sorting
cs: Výchozí řazení

en: Default tab
cs: Výchozí záložka

en: Default templates are disabled
cs: Výchozí šablony jsou zakázány

en: Default templates are enabled
cs: Výchozí šablony jsou povoleny

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
cs: Výchozí: 60 sekund. Minimální interval pro automatické ukládání je 15 sekund.

en: Default: Email submitted via form.
cs: Výchozí: E-mail odeslaný prostřednictvím formuláře.

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Bricks data
cs: Odstranit data z Bricks

en: Delete this sidebar
cs: Odstranit tento postranní panel

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Deprecated
cs: Zastaralé

en: Descending
cs: Sestupně

en: Description
cs: Popis

en: Description (optional)
cs: Popisek (volitelný)

en: Description typography
cs: Typografie popisu

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
cs: Popis stránky - zobrazí se ve výsledcích vyhledávače. Doporučeno: 50 až 300 znaků.

en: Desktop
cs: Plocha

en: Desktop: base breakpoint (all devices)
cs: Desktop: základní body přerušení (všechna zařízení)

en: Details
cs: Detaily

en: Developer
cs: Vývojář

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
cs: Prozkoumali jste /1$s? Chcete se se mnou spojit přes %2$s?

en: Direction
cs: Směr

en: Disable
cs: Zakázat

en: Disable "Skip links"
cs: Zakázat "Přeskočit odkazy"

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
cs: Zakázání Bricks Open Graph meta štítků

en: Disable Bricks SEO meta tags
cs: Zakázat meta štítky Bricks SEO

en: Disable Default UI
cs: Zakázat výchozí rozhraní

en: Disable Google Fonts
cs: Zakázat písma Google

en: Disable WP REST API render
cs: Zakázat vykreslování rozhraní WP REST API

en: Disable WooCommerce builder
cs: Zakázat WooCommerce builder

en: Disable autosave
cs: Zakázané automatické ukládání

en: Disable code execution
cs: Zakázat spuštění kódu

en: Disable cross sells
cs: Zakázat křížové prodeje

en: Disable default templates
cs: Zakázat výchozí šablony

en: Disable element spacing
cs: Zakázat odstupy mezi prvky

en: Disable embed
cs: Zakázat vkládání

en: Disable emojis
cs: Zakázat emoji

en: Disable footer
cs: Zakázat zápatí

en: Disable global classes
cs: Zakázat globální třídy

en: Disable header
cs: Zakázat hlavičku

en: Disable icon
cs: Zakázat ikonu

en: Disable image
cs: Zakázat obrázek

en: Disable jQuery migrate
cs: Zakázat migraci jQuery

en: Disable lazy load
cs: Zakázat líné načítání

en: Disable lazy loading
cs: Zakázat opožděné načítání

en: Disable link
cs: Zakázat odkaz

en: Disable product gallery lightbox
cs: Zakázat lightbox v galerii produktů

en: Disable product gallery zoom
cs: Zakázat přiblížení v galerii produktů

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Disabled in builder.
cs: Zakázáno v builderu.

en: Disabled: Insert below existing content.
cs: Zakázáno: vložení pod existující obsah.

en: Disabled: Keep original image filename.
cs: Zakázáno: zachovat původní název souboru obrázku.

en: Disabled: Show placeholder images.
cs: Zakázáno: Zobrazení zástupného symbolu obrázků.

en: Discard
cs: Zahodit

en: Dismissable
cs: Zamítnutelné

en: Display
cs: Zobrazit

en: Display name
cs: Zobrazovat jméno

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
cs: Zobrazeno v URL. Všechna malá písmena. Místo mezer používejte pomlčky.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
cs: Zobrazuje se ve výsledcích vyhledávání, sociálních sítích a webovém prohlížeči. Doporučeno: Max. 60 znaků.

en: Divider
cs: Oddělovač

en: Do you really want to delete this sidebar?
cs: Opravdu chcete odstranit tento postranní panel?

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Done
cs: Hotovo

en: Dots
cs: Tečky

en: Dotted
cs: Tečkovaná

en: Double
cs: Dvojitá

en: Double opt-in
cs: Dvojité uchování

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download %s
cs: Stáhnout %s

en: Downloaded
cs: Staženo

en: Downloading
cs: Stahování

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
cs: Sem přetáhněte .JSON nebo .ZIP soubor šablony ..

en: Draggable
cs: Přetahovatelný

en: Drop JSON file(s) in here
cs: Sem vložte soubory JSON

en: Dropdown
cs: Rozbalovací seznam

en: Drops
cs: Kapky

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Dynamic Data
cs: Dynamická data

en: Dynamic data
cs: Dynamická data

en: Dynamic data %1$s (%2$s) is empty
cs: Dynamická data %1$s (%2$s) jsou prázdná

en: Dynamic data %s is empty
cs: Dynamická data %s jsou prázdná

en: Dynamic data is empty.
cs: Dynamická data jsou prázdná.

en: Dynamic dots
cs: Dynamické tečky

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Custom Font
cs: Editovat vlastní font

en: Edit Template
cs: Upravit šablonu

en: Edit Template Bundle
cs: Upravit balíček šablony

en: Edit Template Tag
cs: Upravit štítek šablony

en: Edit WordPress content (WP admin).
cs: Upravte obsah WordPressu (správce WP).

en: Edit content
cs: Editace obsahu

en: Edit footer
cs: Editovat zápatí

en: Edit header
cs: Editovat hlavičku

en: Edit in WordPress
cs: Upravit ve Wordpressu

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
cs: Upravte propojené produkty a přidejte upsell nebo cross-sell.

en: Edit palette
cs: Upravit paletu

en: Edit product content in WordPress.
cs: Editace obsahu produktu ve Wordpressu.

en: Edit product short description in WordPress.
cs: Editujte krátký popis produktu ve Wordpressu.

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
cs: Upravit název: Nastavení > Nastavení stránky > SEO

en: Edit with Bricks
cs: Editovat v Bricks

en: Edited
cs: Upraveno

en: Editing
cs: Editace

en: Effect
cs: Efekt

en: Element
cs: Prvek

en: Element "%s" doesn't exist.
cs: Prvek "%s" neexistujte.

en: Element %s not found.
cs: Prvek %s nebyl nalezen.

en: Element - Container
cs: Prvek - Kontejner

en: Element - Div
cs: Prvek - Div

en: Element - Section
cs: Prvek - sekce

en: Element ID
cs: ID prvku

en: Element ID & class
cs: ID prvku a třída

en: Element ID & class gets added to every element by default.
cs: ID prvku a třída se ve výchozím nastavení přidávají ke každému prvku.

en: Element actions
cs: Akce prvků

en: Element classes
cs: Třídy prvku

en: Element margin
cs: Okraje prvku

en: Elements
cs: Prvky

en: Email
cs: E-mail

en: Email address
cs: Emailová adresa

en: Email address already exists.
cs: Emailová adresa již existuje.

en: Email address is not valid.
cs: Emailová adresa není platná.

en: Email address required.
cs: Je vyžadována emailová adresa.

en: Email content
cs: Obsah e-mailu

en: Email field *
cs: Pole e-mailu *

en: Empty cart
cs: Prázdný vozík

en: Empty star color
cs: Barva prázdné hvězdy

en: Enable "%s" button
cs: Povolit tlačítko "%s"

en: Enable AJAX
cs: Povolit AJAX

en: Enable custom video player
cs: Povolit vlastní video přehrávač

en: Enable reCAPTCHA
cs: Povolit reCAPTCHA

en: Enable time
cs: Povolit čas

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
cs: Povolte, aby vaše šablony byly veřejné a viditelné pro kohokoliv online. Zakažte jej, pokud chcete povolit zobrazení šablon pouze přihlášeným uživatelům.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
cs: Povolené k otevření a zavření položky bez přepínání dalších položek.

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
cs: Umožňuje vykreslovat dynamický text dat na plátně, aby se zlepšilo zobrazení náhledu.

en: Enabled: Download template images to media library.
cs: Povoleno: Stahování obrázků šablon do knihovny médií.

en: Enabled: Rename image before download.
cs: Povoleno: Přejmenování obrázku před stažením.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
cs: Povoleno: Nahraďte existující obsah daty šablony.

en: End
cs: Konec

en: End Size
cs: Konečná velikost

en: Enjoy
cs: Bavte se

en: Enter CSS class name
cs: Zadejte název CSS třídy

en: Enter CSS filters + value (learn more)
cs: Vložte CSS filtr + hodnotu (dozvědět se více)

en: Enter new template name
cs: Zadejte nový název šablony

en: Enter search term
cs: Zadejte hledaný výraz

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
cs: Do uvedeného pole zadejte název své první globální třídy CSS. Pro vytvoření stiskněte klávesu Enter.

en: Enter width between 180 and 500.
cs: Zadejte šířku mezi 180 a 500.

en: Entire website
cs: Celý web

en: Entry animation
cs: Vstup animace

en: Equal
cs: Rovná se

en: Error
cs: Chyba

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Error page
cs: Chybová stránka

en: Error: Invalid license key
cs: Chyba: Neplatný licenční klíč

en: Error: License mismatch
cs: Chyba: Licence se neshodují

en: Even background
cs: Sudé pozadí

en: Events
cs: Události

en: Excellent
cs: Vynikající

en: Exceptional
cs: Neobyčejný

en: Excerpt
cs: Stručný výpis

en: Excerpt length
cs: Délka stručného výpisu

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Exclude current post
cs: Vyloučit současný příspěvek

en: Excluded terms
cs: Vyloučené výrazy

en: Execute code
cs: Spustit kód

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Expand active element & scroll into view
cs: Rozbalení aktivního prvku a posunutí do zobrazení

en: Expand all
cs: Rozbalit vše

en: Expand first item
cs: Rozbalit první položku

en: Export Settings
cs: Nastavení exportu

en: Export Template
cs: Exportovat šablonu

en: Exquisite
cs: Znamenité

en: External URL
cs: Externí URL adresa

en: External files
cs: Externí soubory

en: Extra Bold
cs: Extra tučné

en: Extra Light
cs: Extra světlý

en: Extra large
cs: Extra velké

en: Extra small
cs: Extra malé

en: Facebook Page
cs: Facebook stránka

en: Facebook page URL
cs: Adresa URL stránky na Facebooku

en: Fade
cs: Blednutí

en: Fade in
cs: Roztmívačka v

en: Fade in animation
cs: Animace roztmívačka

en: Fade in down
cs: Roztmívačka dolů

en: Fade in left
cs: Roztmívačka vlevo

en: Fade in right
cs: Roztmívačka vpravo

en: Fade in up
cs: Roztmívačka vzhůru

en: False
cs: Nepravda

en: Fantastic
cs: Fantastické

en: Fast
cs: Rychle

en: Fast forward
cs: Rychlý posun

en: Featured
cs: Doporučené

en: Featured image
cs: Náhledový obrázek

en: Featured image height
cs: Výška Náhledového obrázku

en: Featured image sizes
cs: Rozměry náhledového obrázku

en: Featured image tag
cs: Štítek náhledového obrázku

en: Featured image width
cs: Šířka náhledového obrázku

en: Features
cs: Vlastnosti; Funkce

en: Features typography
cs: Vlastnosti typografie

en: February
cs: Únor

en: Field
cs: Pole

en: Field background
cs: Pozadí pole

en: Field border
cs: Rámeček pole

en: Field full width
cs: Plná šířka pole

en: Field margin
cs: Okraj pole

en: Field padding
cs: Odsazení pole

en: Field typography
cs: Typografie pole

en: Fields
cs: Pole

en: File
cs: Soubor

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
cs: Soubor %s nebyl přijat. Byl překročen limit souborů.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
cs: Soubor %s nebyl přijat. Byl překročen limit velikosti.

en: File URL
cs: URL soubor

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
cs: Soubor nebyl nahrán kvůli chybě ošetření vstupu. Ověřte soubor SVG nebo se obraťte na nás.

en: File upload
cs: Nahrání souboru

en: Files
cs: Soubory

en: Fill
cs: Vyplnit

en: Fill - Dark
cs: Výplň - Tmavá

en: Fill - Light
cs: Výplň - Světlá

en: Fill - Primary
cs: Výplň - primární

en: Fill color
cs: Barva výplně

en: Filter
cs: Filtr

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Filter input
cs: Vstup filtru

en: Filter media by mime type
cs: Filtrování médií podle typu mime

en: Filter title
cs: Název filtru

en: Filter type
cs: Typ filtru

en: Fine
cs: V pořádku

en: Finish
cs: Dokončit

en: First name
cs: Jméno

en: First name field
cs: Pole jména

en: First post full width
cs: Plná šířka prvního příspěvku

en: Fixed
cs: Fixní

en: Flex
cs: Přizpůsobení

en: Flex basis
cs: Flex podklad

en: Flex grow
cs: Flex roztažení

en: Flex shrink
cs: Flex smrštění

en: Flex wrap
cs: Flex zabalení

en: Flip
cs: Převrátit

en: Flip horizontal
cs: Vodorovné převrácení

en: Flip vertical
cs: Svislé převrácení

en: Focus outline
cs: Soustředění obrysu

en: Focused
cs: Zaměřeno na

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
cs: Postupujte podle tohoto %1$slink%2$s a upravte popis archivu produktů, nebo upravte popis kategorie produktu / štítku

en: Font Family
cs: Typ fontu

en: Font Preview
cs: Náhled fontu

en: Font family
cs: Typ písma

en: Font preview
cs: Náhled fontu

en: Font size
cs: Velikost písma

en: Font style
cs: Styl písma

en: Font weight
cs: Tloušťka písma

en: Footer
cs: Zápatí

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
cs: Skripty zápatí se přidávají těsné před zavřením štítku %s.

en: For better preview select content to show.
cs: Pro lepší náhled vyberte obsah, který chcete zobrazit.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
cs: U produktové kategorie nebo archivu štítků produktů, upravte popisy jednotlivých výrazů.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
cs: Máte-li dotazy týkající se Bricks, pošlete prosím e-mail na adresu help@bricksbuilder.io. Pokud chcete vědět, co je v současné době ve vývoji, přejděte na náš veřejný plán. Zde můžete také odeslat vlastní žádosti, nápady, aby ostatní se mohli ozvat a případně komentovat.

en: Form
cs: Formulář

en: Form Field
cs: Pole formuláře

en: Form title
cs: Název formuláře

en: Format
cs: Formát

en: From email address
cs: Z e-mailové adresy

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: Front
cs: Vpředu

en: Front page
cs: Úvodní strana

en: Full
cs: Úplný

en: Full access
cs: Plný přístup

en: Full size
cs: Celková velikost

en: Fullscreen Control
cs: Ovládání na celou obrazovku

en: Galleries
cs: Galerie

en: Gallery layout
cs: Rozložení galerie

en: Gap
cs: Mezera

en: General
cs: Obecné

en: Generate custom image sizes
cs: Generování vlastních velikostí obrázků

en: Get In Touch
cs: Spojit se

en: Get free marker icons from icons8.com
cs: Získej zdarma ikony značek na icons8.com

en: Get started here
cs: Začněte zde

en: Getting Started
cs: Začínáme

en: Global
cs: Obecné

en: Global class created
cs: Globální třída vytvořena

en: Global class deleted
cs: Globální třída smazána

en: Global class renamed
cs: Globální třída přejmenována

en: Global classes
cs: Globální třídy

en: Global classes imported
cs: Import globálních tříd

en: Global element
cs: Globální prvek

en: Global elements
cs: Globální prvky

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Go back
cs: Běžte zpět

en: Go to
cs: Jít na

en: Go to: Bricks Settings
cs: Jděte do: Bricks Nastavení

en: Go to: Bricks Templates
cs: Jděte do: Bricks Šablony

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
cs: Přejděte na: Nastavení > Nastavení šablony > Naplnění obsahu

en: Good
cs: Dobrý

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
cs: Je vyžadován Google Maps API klíč! Přidejte klíč na nástěnce pod: %s

en: Google Maps API keys
cs: Google Maps API klíč

en: Google fonts
cs: Google písma

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
cs: Je vyžadován Google reCAPTCHA klíč! Přidejte klíč na řídícím panelu: %s

en: Google reCAPTCHA v3 API Secret key
cs: Google reCAPTCHA v3 API tajný klíč

en: Google reCAPTCHA v3 API Site key
cs: Google reCAPTCHA v3 API web klíč

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
cs: Google reCAPTCHA: Neplatný klíč webu.

en: Got it
cs: Rozumím

en: Gradient / Overlay
cs: Přechod / Překrytí

en: Grand
cs: Ohromné

en: Grid
cs: Mřížka

en: Grid (Round)
cs: Mřížka (kulatá)

en: Grid (Square)
cs: Mřížka (čtverec)

en: Grid image ratio
cs: Poměr obrázku mřížky

en: Groove
cs: Drážka

en: Groups
cs: Skupiny

en: HTML tag
cs: Značka HTML

en: Hamburger toggle
cs: Hamburger přepínač

en: Has unexecuted PHP code
cs: Má nespuštěný kód PHP

en: Header
cs: Záhlaví

en: Header location
cs: Umístění záhlaví

en: Header scripts
cs: Skripty záhlaví

en: Header scripts are added right before closing %s tag. Perfect for tracking scripts such as Google Analytics, etc.
cs: Skripty záhlaví se přidávají těsně před uzavřením štítku %s. Je to perfektní pro sledovací skripty, jako je např. Google Analytics atd.

en: Header width
cs: Šířka záhlaví

en: Heading
cs: Nadpis

en: Heading 2 (h2)
cs: Nadpis 2 (h2)

en: Heading 3
cs: Nadpis 3

en: Heading 3 (h3)
cs: Nadpis 3 (h3)

en: Heading 4 (h4)
cs: Nadpis 4 (h4)

en: Heading 5 (h5)
cs: Nadpis 5 (h5)

en: Heading 6 (h6)
cs: Nadpis 6 (h6)

en: Heading typography
cs: Typografie nadpisu

en: Height
cs: Výška

en: Help
cs: Pomoc

en: Here goes my heading ..
cs: Tady je můj nadpis ..

en: Here goes my text ...
cs: Tady je můj text ...

en: Here goes your caption ...
cs: Zde je Váš titulek ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
cs: Zde se zobrazí text ... Vyberte jakoukoliv část textu pro zobrazení panelu nástrojů.

en: Hero
cs: Hlavní

en: Hidden
cs: Skryté

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hide %s
cs: Skrýt %s

en: Hide CTA button
cs: Skrýt tlačítko "Call To Action"

en: Hide additional information
cs: Skrýt další informace

en: Hide cart details to link directly to the cart.
cs: Skrýt detaily košíku pro propojení přímo s košíkem.

en: Hide close
cs: Skrýt uzavření

en: Hide cover
cs: Skrýt obal

en: Hide image
cs: Skrýt obrázek

en: Hide info
cs: Skrýt info

en: Hide message
cs: Skrýt zprávu

en: Hide out of stock
cs: Skrýt možnost - Není skladem

en: Hide regular price
cs: Skrýt běžnou cenu

en: Hide reviews link
cs: Skrýt odkaz na recenze

en: Hide stock
cs: Skrýt zásoby

en: Hide title
cs: Skrýt nadpis

en: Highlight
cs: Zvýraznění

en: Highlight label
cs: Zvýraznit štítek

en: History
cs: Historie

en: History deleted
cs: Historie byla odstraněna

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
cs: Podržením kláves CMD/CRTL vyberte více obrázků.

en: Home
cs: Domů

en: Home Label
cs: Štítek Domů

en: Home URL
cs: URL domovské stránky

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Horizontal
cs: Vodorovně

en: Horizontal align
cs: Vodorovné zarovnání

en: Horizontal alignment
cs: Vodorovné zarovnání

en: How Editing With Bricks Works
cs: Jak funguje editace s Bricks

en: How many numbers on either side of the current page.
cs: Kolik čísel je na obou stranách aktuální stránky.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
cs: Kolik čísel je na počátečním a koncovém okraji seznamu.

en: How many numbers to either side of the current page.
cs: Kolik čísel je na obou stranách aktuální stránky.

en: How to create a footer template
cs: Jak vytvořit šablonu zápatí

en: How to create a header template
cs: Jak vytvořit šablonu záhlaví

en: How to get your Facebook App ID
cs: Jak získat Facebook App ID

en: How to get your Google Maps API key
cs: Jak získat Google Maps API klíč

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
cs: Jak získat Google reCAPTCHA v3 API tajný klíč

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
cs: Jak získat Google reCAPTCHA v3 API web klíč

en: How to get your MailChimp API key
cs: Jak získat MailChimp API klíč

en: How to get your SenGrid API key
cs: Jak získat SendGrid API klíč

en: How to get your Unsplash API key
cs: Jak získat Unsplash API klíč

en: Hue
cs: Odstín

en: Hybrid
cs: Hybridní

en: I am a button
cs: Já jsem talčítko

en: I am a heading
cs: Já jsem nadpis

en: I am a slide
cs: Já jsem snímek

en: I am a so called subtitle.
cs: Jsem takzvaný podnadpis.

en: I am an alert.
cs: Jsem upozornění.

en: I don't know how to use this Bricks
cs: Nevím, jak používat Bricks

en: I found a better site builder
cs: Našel jsem lepší builder

en: I no longer need Bricks
cs: Dále nepotřebuji Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
cs: Např. 200px / 50% atd.

en: Icon
cs: Ikona

en: Icon Box
cs: Pole s ikonou

en: Icon List
cs: Seznam s ikonami

en: Icon align
cs: Zarovnání ikon

en: Icon background
cs: Pozadí ikony

en: Icon background color
cs: Barva pozadí ikony

en: Icon border
cs: Rámeček ikony

en: Icon box shadow
cs: Stín ikony

en: Icon collapsed
cs: Ikona sbalena

en: Icon color
cs: Barva ikony

en: Icon expanded
cs: Rozbalená ikona

en: Icon expanded typography
cs: Typografie rozbalené ikony

en: Icon height
cs: Výška ikony

en: Icon list
cs: Seznam ikon

en: Icon margin
cs: Okraj ikony

en: Icon padding
cs: Odsazení ikony

en: Icon position
cs: Pozice ikony

en: Icon rotate in °
cs: Ikona se otočí ve °

en: Icon rotation for expanded accordion.
cs: Otočení ikony při rozbalování akordeonu.

en: Icon size
cs: Velikost ikony

en: Icon typography
cs: Typografie ikony

en: Icon width
cs: Šířka ikony

en: Icons
cs: Ikony

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
cs: Jestliže je povoleno, je nahrán další JS a CSS soubor.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
cs: Pokud nejsou nastaveny žádné podmínky šablony, tak Bricks zobrazí publikované šablony (záhlaví, zápatí atd.) na frontendu Vašeho webu. Výběrem tohoto nastavení podobné chování Bricks zakážete. Nezapomeňte místo toho nastavit podmínky šablony.

en: Ignore sticky posts
cs: Ignorování lepkavých příspěvků

en: Ignored when posts per page set to "-1".
cs: Ignorováno, pokud je počet příspěvků na stránku nastaven na "-1".

en: Image
cs: Obrázek

en: Image Gallery
cs: Galerie

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
cs: ID obrázku (%s) již neexistuje. Vyberte jiný obrázek.

en: Image align
cs: Zarovnání obrázku

en: Image border
cs: Rámeček obrázku

en: Image box shadow
cs: Stín obrázku

en: Image gallery
cs: Obrázková galerie

en: Image height
cs: Výška obrázku

en: Image margin
cs: Okraj obrázku

en: Image not found
cs: Obrázek nenalezen

en: Image overlay
cs: Překrytí obrázku

en: Image position
cs: Pozice obrázku

en: Image ratio
cs: Poměr obrázku

en: Image size
cs: Velikost obrázků

en: Image width
cs: Šířka obrázku

en: Images
cs: Obrázky

en: Import Settings
cs: Nastavení importu

en: Import images
cs: Importovat obrázky

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
cs: Import "%s" se nezdařil: Název již existuje.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
cs: Import "%s" se nezdařil: Nesprávný formát.

en: Import settings
cs: Nastavení importu

en: Import template
cs: Importovat šablony

en: Important: The code above will run on your site! Only add code that you consider safe. Especially when executing PHP & JavaSript code.
cs: Důležité: Výše uvedený kód se spustí na Vašem webu! Přidávejte pouze kód, který považujete za bezpečný. Zvláště při provádění kódu PHP & JavaScript.

en: Imports
cs: Importy

en: Impressive
cs: Působivé

en: In Stock
cs: Skladem

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
cs: Pokud jste vývojář, tak můžete Bricks ještě více přizpůsobit pomocí vlastních nápadů, filtrů nebo vytvořením vlastních prvků.

en: In same term
cs: Stejný výraz

en: Include
cs: Zahrnout

en: Include children
cs: Zahrnout děti

en: Incredible
cs: Neuvěřitelné

en: Independent toggle
cs: Nezávislé přepínání

en: Individual
cs: Samostatný

en: Infinite
cs: Nekonečný

en: Infinite scroll
cs: Nekonečné posouvání

en: Info
cs: Informace

en: Info Images
cs: Informační obrázky

en: Info color
cs: Info barva

en: Infobox appears on map marker click.
cs: Infobox se zobrazí na mapě po kliknutí na značku.

en: Initial slide
cs: Úvodní snímek

en: Inline styles (CSS) are added to the %s tag.
cs: Vložené styly (CSS) se přidají do štítku %s.

en: Inline styles (default)
cs: Vložené styly (výchozí)

en: Inner background color
cs: Barva vnitřního pozadí

en: Inner container
cs: Vnitřní kontejner

en: Input
cs: Vstup

en: Input background
cs: Vložte pozadí

en: Input border
cs: Vložte okraj

en: Insert
cs: Vložit

en: Insert after
cs: Vložit za

en: Insert element
cs: Vložit prvek

en: Insert layout
cs: Vložit rozložení

en: Insert media
cs: Vložit média

en: Insert post parent ID
cs: Vložení ID rodiče příspěvku

en: Insert section
cs: Vložit oddíl

en: Insert template
cs: Vložit šablonu

en: Insert template below
cs: Vložit šablonu níže

en: Inserted template uses theme style "%s"
cs: Vložená šablona používá styl motivu "%s"

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
cs: Vložením šablony přepíšete data. Doporučujeme nejdříve uložit změny.

en: Inset
cs: Vsazený

en: Installed version
cs: Nainstalovaná verze

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Internal post/page
cs: Interní příspěvek/stránka

en: Interval in ms
cs: Interval v ms

en: Invalid Google reCaptcha.
cs: Neplatná Google reCaptccha.

en: Invert
cs: Převrácení

en: It's just a temporary deactivation
cs: Je to jen dočasná deaktivace

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Item
cs: Položka

en: Items
cs: Položky

en: Items to scroll
cs: Položky ke scrolování

en: Items to show
cs: Položky k zobrazení

en: January
cs: Leden

en: Join Us
cs: Přidej se k nám

en: July
cs: Červenec

en: June
cs: Červen

en: Just another slide
cs: Další snímek

en: Justify
cs: Zarovnat

en: Justify content
cs: Zarovnat obsah

en: Keyboard
cs: Klávesnice

en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Label
cs: Štítek

en: Label typography
cs: Typografie štítku

en: Labels
cs: Popisky

en: Language
cs: Jazyk

en: Large
cs: Velký

en: Last name
cs: Příjmení

en: Last name field
cs: Pole příjmení

en: Last refresh
cs: Poslední aktualizace

en: Latest
cs: Poslední

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Layout
cs: Rozložení

en: Lead
cs: Vedoucí

en: Learn more
cs: Zjistit více

en: Learn more about CSS filters
cs: Zjistit více o CSS filtrech

en: Learn more about CSS transform
cs: Zjistit více o transformaci CSS

en: Learn more about CSS transform-origin
cs: Zjistit více o CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
cs: Zjistit více o CSS přechodech

en: Learn more on wordpress.org
cs: Více informací na wordpress.org

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
cs: Nechte prázdné, chcete-li použít šablonu na všechny výrazy.

en: Leave empty to apply template to all post types.
cs: Ponechejte prázdné, chcete-li použít šablonu na všechny typy příspěvků.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
cs: Zanechte prázdné pro použití WooCommerce výchozího seznamu.

en: Leave the first comment
cs: Zanechte první komentář

en: Leave your comment
cs: Zanechte komentář

en: Left
cs: Vlevo

en: Left to right
cs: Zleva doprava

en: Letter spacing
cs: Mezery mezi písmeny

en: License
cs: Licence

en: License activated.
cs: Licence aktivována.

en: License key format
cs: Formát licenčního klíče

en: Light
cs: Světlý

en: Light color
cs: Světlá barva

en: Light dream
cs: Světlý sen

en: Lightbox Image
cs: Lightbox obrázek

en: Lightbox Video
cs: Lightbox videa

en: Lightbox background
cs: Pozadí Lightboxu

en: Lightbox close color
cs: Barva uzavření Lightboxu

en: Lightbox close size
cs: Velikost uzavření Lightboxu

en: Lightbox height
cs: Výška Lightboxu

en: Lightbox image size
cs: Velikost lightbox obrázku

en: Lightbox width
cs: Šířka Ligtboxu

en: Lightness
cs: Světlost

en: Line cap
cs: Uzavření řádku

en: Line height
cs: Výška čáry

en: Line width in px
cs: Šířka čáry v px

en: Link
cs: Odkaz

en: Link To
cs: Odkaz na

en: Link entire product
cs: Propojit celý produkt

en: Link image
cs: Odkaz obrázku

en: Link rendered as
cs: Odkaz se zobrazí jako

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Link to
cs: Odkaz na

en: Link to lightbox
cs: Odkaz na lightbox

en: Link to post
cs: Odkaz na post

en: Link type
cs: Typ odkazu

en: Linked
cs: Propojený

en: Links
cs: Odkazy

en: List
cs: Seznam

en: List item
cs: Položka seznamu

en: List item #1
cs: Položka seznamu #1

en: List item #2
cs: Položka seznamu #2

en: List items
cs: Položky seznamu

en: Load Gutenberg data into Bricks
cs: Načtení Gutenberg dat do Bricks

en: Load more
cs: Načíst více

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
cs: Načtěte šablony z jakékoli jiné instalace Bricks, ke které máte přístup ve své knihovně šablon.

en: Loading templates
cs: Načítání šablon

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
cs: Přihlaste se do %s a získejte licenční klíč nebo jej zkopírujte a vložte z potvrzovacího e-mailu.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
cs: Po úspěšné registraci se přihlaste. Tip: Nastavte akce "Přesměrovat" pro přesměrování uživatele do oblasti účtu / administrátora.

en: Login
cs: Přihlášení

en: Login field *
cs: Přihlašovací pole *

en: Logo URL
cs: URL loga

en: Logo height
cs: Výška loga

en: Logo inverse
cs: Otočení logo

en: Logo text
cs: Textové logo

en: Logo width
cs: Šířka loga

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Loop
cs: Smyčka

en: Low Stock / On backorder
cs: Nízké zásoby / Na skladě

en: Low stock
cs: Nízké zásoby

en: Lowercase
cs: Malá písmena

en: Lowercase removes leading zeros
cs: Malá písmena odstraňují počáteční nuly

en: Magnificent
cs: Velkolepé

en: MailChimp API key
cs: MailChimp API klíč

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
cs: Je vyžadován Mailchimp API klíč! Přidejte klíč na řídícím panelu: %s

en: Main query
cs: Hlavní dotaz

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
cs: Ujistěte se, že výše zadaná vzdálená webová stránka Vám udělila "Přístup k mým šablonám".

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
cs: Ujistěte se, že v propojeném kontejneru nejsou žádné prvky s odkazy (vnořené odkazy).

en: Manage my menus in WordPress.
cs: Spravujte menu ve Wordpressu.

en: Manage your custom font files
cs: Správa vlastních souborů písem

en: Map
cs: Mapa

en: Map Type Control
cs: Ovládání typu mapy

en: Map style
cs: Styl mapy

en: Map type
cs: Typ mapy

en: March
cs: Březen

en: Margin
cs: Okraj

en: Marker height in px
cs: Výška značky v px

en: Marker width in px
cs: Šířka značky v px

en: Markers
cs: Značky

en: Marvelous
cs: Zázračné

en: Max upload size: %s
cs: Maximální velikost nahrávání: %s

en: Max. height
cs: Maximální výška

en: Max. post width
cs: Max. šířka příspěvku

en: Max. price
cs: Max. cena

en: Max. products
cs: Max. počet produktů

en: Max. related posts
cs: Max. počet souvisejících příspěvků

en: Max. size
cs: Max. velikost

en: Max. time
cs: Max. čas

en: Max. value
cs: Max. hodnota

en: Max. width
cs: Maximální šířka

en: May
cs: Květen

en: Media
cs: Média

en: Media File
cs: Mediální soubor

en: Medium
cs: Střední

en: Member
cs: Člen

en: Menu order
cs: Pořadí menu

en: Message
cs: Zpráva

en: Message sent from:
cs: Zpráva zaslána z:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
cs: Zpráva byla úspěšně odeslána. Ozveme se Vám co nejdříve.

en: Messages
cs: Zprávy

en: Meta Data
cs: Metadata

en: Meta description
cs: Meta popisek

en: Meta key
cs: Meta informace

en: Meta keywords
cs: Meta klíčové slova

en: Meta query
cs: Meta dotaz

en: Meta robots
cs: Meta robot

en: Meta typography
cs: Typografie mety

en: Meta value
cs: Meta hodnota

en: Mid Size
cs: Střední velikost

en: Middle center
cs: Uprostřed středu

en: Middle left
cs: Vlevo uprostřed

en: Middle right
cs: Vpravo uprostřed

en: Mime type
cs: Typ Mime

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
cs: Minimální PHP verze pro spuštění Bricks je PHP 5.4

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
cs: Min. rozměr: Dvojnásobek hodnoty pod výškou loga / šířka loga pro správné zobrazení na sítnici zařízení.

en: Min. height
cs: Minimální výška

en: Min. height is 70.
cs: Minimální výška je 70.

en: Min. price
cs: Min. cena

en: Min. time
cs: Min. čas

en: Min. value
cs: Min. hodnota

en: Min. width
cs: Minimální šířka

en: Mini cart
cs: Mini vozík

en: Misc
cs: Různé

en: Miscellaneous
cs: Nejrůznější

en: Missing sidebar name.
cs: Chybí název postranního panelu.

en: Mobile
cs: Mobil

en: Mobile landscape
cs: Mobil na šířku

en: Mobile menu
cs: Menu na mobilu

en: Mobile portrait
cs: Mobil na výšku

en: Mode
cs: Režim

en: Modified date
cs: Datum poslední změny

en: Month: %s
cs: Měsíc: %s

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: More about meta robots directives.
cs: Více o meta robots directives.

en: More content to come ..
cs: Další obsah ..

en: More layouts
cs: Další rozvržení

en: More text
cs: Další text

en: Most Popular
cs: Nejvíce populární

en: Move
cs: Přesunout

en: Moved
cs: Přesunuto

en: Mute
cs: Ztlumit

en: Muted
cs: Ztlumený

en: Muted color
cs: Tlumená barva

en: My Templates
cs: Moje šablony

en: My Templates Access
cs: Přístup k mým šablonám

en: My account
cs: Můj účet

en: My templates
cs: Moje šablony

en: MySQL version
cs: Verze MySQL

en: Name
cs: Jméno

en: Nav Menu
cs: Navigační menu

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
cs: Procházení různých stránek s dotazy bez nutnosti opětovného načtení stránky.

en: Neat
cs: Úhledné

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
cs: Potřebujete pomoc? Našli jste chybu? Navrhujete vylepšení?

en: Nestable
cs: Vkládací

en: Neutral blue
cs: Neutrální modrá

en: Never
cs: Nikdy

en: New
cs: Nový

en: New Custom Font
cs: Nový vlastní font

en: New Template
cs: Nová šablona

en: New Template Name
cs: Nový název šablony

en: New color could not be saved.
cs: Novou barvu nelze uložit.

en: New color palette name
cs: Nový název palety barev

en: New sidebar created.
cs: Byl vytvořen nový postranní panel.

en: New theme style name
cs: Nový název stylu motivu

en: Newer Comments
cs: Novější komentáře

en: Next
cs: Další

en: Next Icon
cs: Další ikona

en: Next arrow
cs: Šipka následující

en: Next label
cs: Další štítek

en: Next post
cs: Další příspěvek

en: Nice job
cs: Dobrá práce

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: No
cs: Ne

en: No Bricks data found.
cs: Nebyla nalezena žádná data Bricks.

en: No Custom Font found in Trash
cs: Žádné vlastní fonty nenalezeny v koši

en: No Custom Fonts found
cs: Žádné vlastní fonty nenalezeny

en: No Facebook page URL provided.
cs: Není nastavena URL adresa Facebooku.

en: No HTML markup defined.
cs: Není definována HTML značka.

en: No SVG selected.
cs: Není vybrán SVG soubor.

en: No Template Bundle found
cs: Nebyl nalezen žádný balíček šablony

en: No Template Tag found
cs: Nebyl nalezen žádný štítek šablony

en: No Template found in Trash
cs: V koši nebyla nalezena žádná šablona

en: No Templates found
cs: Nebyly nalezeny žádné šablony

en: No Vimeo ID provided.
cs: Chybí ID Vimea.

en: No Vimeo URL provided.
cs: Nebyla zadaná žádná URL adresa Vimeo.

en: No WordPress added content found.
cs: Nebyl nalezen žádný přidaný obsah ve WordPressu.

en: No WordPress widget type selected.
cs: Není vybrán žádný typ Wordpress widgetu.

en: No YouTube ID provided.
cs: Chybí ID Youtube.

en: No YouTube URL provided.
cs: Nebyla zadaná žádná URL adresa YouTube.

en: No access
cs: Žádný přístup

en: No accordion item added.
cs: Žádná akordeon položka nebyla přidána.

en: No action has been set for this form.
cs: Nenastavena žádná akce pro tento formulář.

en: No additional information to show.
cs: Žádné dodatečné informace k zobrazení.

en: No audio file selected.
cs: Nebyl vybrán žádný zvukový soubor.

en: No caption
cs: Bez titulku

en: No checkout fields defined.
cs: Nejsou definována žádná pokladní pole.

en: No code found.
cs: Nebyl nalezen žádný kód.

en: No content
cs: Žádný obsah

en: No date/fields set.
cs: Žádné datum/pole není nastaveno.

en: No dynamic data found.
cs: Nebyla nalezena žádná dynamická data.

en: No dynamic data set.
cs: Nejsou nastavena dynamická data.

en: No effect with loop enabled
cs: Žádný efekt při zapnuté smyčce

en: No email address provided.
cs: Není zadaná emailová adresa.

en: No excerpt found.
cs: Nebyl nalezen žádný stručný výpis.

en: No featured image set.
cs: Žádná vybraná sada obrázků.

en: No file URL provided.
cs: Nebyla poskytnuta řádná adresa URL souboru.

en: No file selected.
cs: Nebyl vybrán žádný soubor.

en: No files chosen
cs: Nebyly vybrány žádné soubory

en: No form field added.
cs: Nebylo přidáno žádné pole formuláře.

en: No icon selected.
cs: Není vybrána žádná ikona.

en: No image
cs: Žádný obrázek

en: No image selected.
cs: Nebyl vybrán žádný snímek.

en: No leading pound sign "#"
cs: Nesmí začínat značkou "#"

en: No license for provided license key found.
cs: Nebyl nalezena žádná licence pro poskytnutý licenční klíč.

en: No license key provided.
cs: Nebyl poskytnut žádný licenční klíč.

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: No list items defined.
cs: Nejsou definovány žádné položky seznamu.

en: No matching settings found.
cs: Nebyla nalezena žádná odpovídající nastavení.

en: No meta data selected.
cs: Nebyla vybrána žádná metadata.

en: No nav menu found.
cs: Nebyla nalezena žádná navigační nabídka.

en: No pagination on singular posts/pages.
cs: Žádné stránkování jednotlivých příspěvků/stránek.

en: No previous or next posts found..
cs: Nebyly nalezeny žádné předchozí ani následující příspěvky.

en: No pricing table defined.
cs: Nedefinována žádná cenová tabulka.

en: No product archive description found.
cs: Nebyl nalezen žádný popis archivu produktu.

en: No product selected
cs: Nebyl vybrán žádný produkt

en: No products to show.
cs: Žádné produkty k vystavení.

en: No progress bar created.
cs: Nevytvořen žádný ukazatel průběhu.

en: No ratings text
cs: Žádný text hodnocení

en: No ratings yet.
cs: Zatím žádné hodnocení.

en: No related products to show.
cs: Nevybrán žádný související produkt k zobrazení.

en: No repeat
cs: Neopakovat

en: No results
cs: Žádné výsledky

en: No revisions.
cs: Žádné verze.

en: No sharing option selected.
cs: Nebyla vybrána žádná možnost sdílení.

en: No shortcode provided.
cs: Nebyl poskytnut žádný zkrácený kód.

en: No sidebar selected.
cs: Není vybrán žádný postranní panel.

en: No slide added.
cs: Nebyl přidán slide.

en: No social icon added.
cs: Nebyla přidána žádná ikona sociálních sítí.

en: No spaces. No pound (#) sign.
cs: Nepoužívat mezery a znak (#).

en: No tabs added.
cs: Nebyly přidány žádné karty.

en: No team members added.
cs: Žádný člen týmu nebyl přidán.

en: No template selected.
cs: Nebyla vybrána žádná šablona.

en: No templates found.
cs: Nebyly nalezeny žádné šablony.

en: No testimonials added.
cs: Nebyly přidány žádné hodnocení.

en: No text added.
cs: Nebyl přidán žádný text.

en: No video selected.
cs: Nebylo vybráno žádné video.

en: No wrap
cs: Bez obalu

en: No-repeat
cs: Bez opakování

en: None
cs: Žádný

en: Normal
cs: Normalní

en: Not allowed: Infinite template loop.
cs: Není povoleno: Nekonečná smyčka v šablonách.

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Nothing found.
cs: Nic nalezeno.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
cs: Nic nebylo nalezeno. Zkuste to prosím znovu s jiným klíčovým slovem!

en: Nothing to copy
cs: Žádné položky ke kopírování

en: Nothing to paste
cs: Žádné položky k vložení

en: November
cs: Listopad

en: Number
cs: Číslo

en: Number between 1 - 100 or auto
cs: Počet mezi 1 - 100 nebo automaticky

en: Number of comments
cs: Počet komentářů

en: Number of posts
cs: Počet příspěvků

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Numeric meta value
cs: Číselná meta hodnota

en: Object fit
cs: Vhodnost objektu

en: Object position
cs: Poloha objektu

en: Oblique
cs: Šikmé

en: October
cs: Říjen

en: Odd background
cs: Liché pozadí

en: Off
cs: Vypnuto

en: Off-Canvas
cs: Vypnout-Plátno

en: Offset
cs: Odsazení

en: Okay
cs: OK

en: Older Comments
cs: Starší komentáře

en: Oldest
cs: Nejstarší

en: On sale
cs: Ve slevě

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
cs: Jakmile se seznámíte, jak Bricks funguje, je dobré se dozvědět i o šablonách. Dozvíte se jak vytvoříte záhlaví, zápatí, a jakýkoliv jiný typ opakovaně použitelného obsahu - např. rozvržení příspěvků, blog, archivy, výsledky vyhledávání a chybové 404 stránky.

en: One Page Navigation
cs: Jednostránková navigace

en: One feature per line
cs: Jedna vlastnost na řádek

en: Only added if none of your product fields contains any links.
cs: Přidáno pouze v případě, že žádné z produktových polí neobsahuje odkazy.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
cs: Udělte přístup k šablonám pouze výše zadaným webovým stránkám. Jedna adresa URL na řádek.

en: Only parent terms
cs: Pouze nadřazené pojmy

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Open in new tab
cs: Otevřít v nové záložce

en: Opposites linked
cs: Propojené protiklady

en: Options
cs: Možnosti

en: Options (one per line)
cs: Možnosti (jeden na řádek)

en: Options type
cs: Typ volby

en: Order
cs: Objednávka

en: Order by
cs: Seřadit podle

en: Order date
cs: Datum objednávky

en: Order details
cs: Podrobnosti objednávky

en: Order email
cs: Objednávkový e-mail

en: Order id
cs: ID objednávky

en: Order meta key
cs: Meta klíč objednávky

en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: Order overview
cs: Přehled objednávek

en: Order payment method
cs: Způsob platby objednávky

en: Order receipt
cs: Potvrzení o přijetí objednávky

en: Order review
cs: Rekapitulace objednávky

en: Order total
cs: Celkem

en: Original price
cs: Původní cena

en: Original price typography
cs: Typografie původní ceny

en: Other
cs: Ostatní

en: Other (URL)
cs: Jiné (URL)

en: Other classes
cs: Ostatní třídy

en: Out of Stock
cs: Není skladem

en: Outline
cs: Obrys

en: Outline - Dark
cs: Obrys - Tmavý

en: Outline - Light
cs: Obrys - Světlý

en: Outline - Primary
cs: Obrys - Základní

en: Output PHP function
cs: Výstupní funkce PHP

en: Outset
cs: Počátek

en: Outstanding
cs: Vyjímečný

en: Overflow
cs: Přetékání

en: Overlay
cs: Překrytí

en: Overlay content
cs: Obsah překrytí

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: PHP class does not exist
cs: PHP třída neexistuje

en: PHP execution time limit
cs: PHP časový limit spuštění

en: PHP max upload file size
cs: PHP maximální velikost souboru pro nahrávání

en: PHP memory limit
cs: PHP limit paměti

en: PHP post max size
cs: PHP příspěvek max size

en: PHP safe mode
cs: PHP nouzový režim

en: PHP version
cs: Verze PHP

en: Padding
cs: Odsazení

en: Page
cs: Stránka

en: Page %s
cs: Stránka %s

en: Page ID
cs: ID stránky

en: Page date
cs: Datum stránky

en: Page modified
cs: Datum změny stránky

en: Page not found
cs: Stránka nenalezena

en: Page order
cs: Pořadí stránek

en: Page settings
cs: Nastavení stránky

en: Page title
cs: Nadpis stránky

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
cs: Specifické styly pro stránku jsou ve výchozím nastavení načteny jako vložené. Vyberte "Externí soubory", chcete-li načíst pouze požadované CSS a povolit ukládání stylů do mezipaměti.

en: Pages
cs: Stránky

en: Pages:
cs: Stránky:

en: Pagination
cs: Stránkování

en: Pale dawn
cs: Bledý úsvit

en: Pane
cs: Panel

en: Panel width could not be saved.
cs: Šířka panelu nelze uložit.

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parent theme URI
cs: URI nadřazené šablony

en: Parent theme author URI
cs: URI autor nadřazené šablony

en: Parent theme name
cs: Název nadřazené šablony

en: Parent theme version
cs: Verze nadřazené šablony

en: Password
cs: Heslo

en: Password Protection
cs: Ochrana heslem

en: Password field
cs: Pole heslo

en: Password min. length
cs: Min. délka hesla

en: Password protect your templates.
cs: Chraňte své šablony heslem.

en: Password required.
cs: Je vyžadováno heslo.

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste styles
cs: Styly vkládání

en: Pasted
cs: Vloženo

en: Pause on focus
cs: Pauza na zaostření

en: Pause on hover
cs: Pauza při přejetí myší

en: Pay
cs: Zaplatit

en: Payment
cs: Platba

en: Pending message
cs: Čekající zpráva

en: Percent
cs: Procento

en: Percentage
cs: Procento

en: Percentage typography
cs: Typografie procenta

en: Performance
cs: Výkon

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Picture in picture
cs: Obraz v obraze

en: Pie Chart
cs: Koláčový graf

en: Pin
cs: Připnout

en: Pinned elements
cs: Připnuté prvky

en: Placeholder
cs: Zástupný symbol

en: Placeholder color
cs: Barva zástupného symbolu

en: Placeholder image shown.
cs: Zobrazí se zástupný symbol obrázku.

en: Placeholder typography
cs: Typografie zástupného symbolu

en: Please check your email to confirm your subscription.
cs: Zkontrolujte svůj e-mail a potvrďte své předplatné.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
cs: Kliknutím na tlačítko níže vygenerujete všechny požadované soubory CSS.

en: Please copy & paste your license key in here ..
cs: Prosím, zkopírujte a vložte svůj licenční klíč zde ..

en: Please create a full-site backup before running the converter.
cs: Před spuštěním konvertoru vytvořte zálohu celého webu.

en: Please enter a password of at least %s characters.
cs: Prosím vložte heslo s nejméně %s znaky.

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
cs: Při použití více značek zadejte zeměpisnou šířku a délku.

en: Please select a filter input.
cs: Vyberte prosím vstup filtru.

en: Please select rating icons.
cs: Prosím, vyberte ikony hodnocení.

en: Please set at least one product filter.
cs: Prosím, vyberte alespoň jeden produktový filtr.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
cs: Podělte se prosím o své důvody pro deaktivaci Bricks. Čím více detailů, tím lépe :)

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
cs: Pro všechny žádosti o zákaznickou podporu využijte prosím e-mailovou adresu svého účtu Bricks. Chcete-li připojit větší soubory, pošlete e-mail přímo na adresu %1$s. Chcete-li zjistit, co je v současné době ve vývoji, nebo máte návrh na zlepšení, navštivte naše %2$s.

en: Popular
cs: Oblíbené

en: Popularity
cs: Oblíbenost

en: Populate Content
cs: Naplněný obsah

en: Popup
cs: Okénko

en: Position
cs: Pozice

en: Positioning
cs: Umístění

en: Post
cs: Příspěvek

en: Post Content
cs: Obsah příspěvku

en: Post ID
cs: ID příspěvku

en: Post Navigation
cs: Navigace v příspěvku

en: Post Title
cs: Název příspěvku

en: Post comments
cs: Komentáře k příspěvku

en: Post comments count
cs: Počet komentářů příspěvků

en: Post content
cs: Obsah příspěvku

en: Post date
cs: Datum příspěvku

en: Post excerpt
cs: Stručný výpis příspěvku

en: Post link
cs: Odkaz příspěvku

en: Post meta typography
cs: Typografie meta příspěvku

en: Post modified date
cs: Datum změny příspěvku

en: Post navigation
cs: Navigace příspěvku

en: Post time
cs: Čas příspěvku

en: Post title
cs: Nadpis příspěvku

en: Post title typography
cs: Typografie názvu příspěvku

en: Post type
cs: Typ příspěvku

en: Post types
cs: Typy příspěvků

en: Posts
cs: Příspěvky

en: Posts per page
cs: Příspěvků na stránku

en: Posts per row
cs: Příspěvků na řádek

en: Posts should be in a same taxonomy term.
cs: Příspěvky by měly být ve stejném taxonomii.

en: Powered by %s
cs: Běží na %s

en: Precedes "Link Image" setting.
cs: Předchází nastavení "Propojit obrázek".

en: Precedes image height setting.
cs: Předchází nastavení výšky obrázku.

en: Precedes image ratio setting.
cs: Předchází nastavení poměru obrázku.

en: Prefix
cs: Předpona

en: Prefix block
cs: Předpona bloku

en: Prefix typography
cs: Typografie předpon

en: Preload
cs: Předběžné načtení

en: Prev
cs: Předchozí

en: Prev arrow
cs: Šipka předchozí

en: Prev label
cs: Předchozí štítek

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview autosave
cs: Automatické ukládání náhledu

en: Preview mode
cs: Režim náhledu

en: Preview template
cs: Šablona náhledu

en: Previous Icon
cs: Předchozí ikona

en: Previous post
cs: Předchozí příspěvek

en: Price
cs: Cena

en: Price meta
cs: Meta cena

en: Price prefix
cs: Cenová předpona

en: Price suffix
cs: Cenová přípona

en: Price typography
cs: Typografie ceny

en: Pricing
cs: Ceník

en: Pricing Tables
cs: Cenové tabulky

en: Pricing table
cs: Ceník

en: Pricing tables
cs: Ceníky

en: Primary
cs: Základní

en: Primary color
cs: Základní barva

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Product
cs: Produkt

en: Product ID
cs: ID produktu

en: Product SKU
cs: SKU kód produktu

en: Product additional information
cs: Dodatečné info k produuktu

en: Product archive
cs: Archiv produktů

en: Product attribute
cs: Atributy produktu

en: Product badge "New"
cs: Odznak produktu "Nový"

en: Product badge "Sale"
cs: Odznak na produktu "Výprodej"

en: Product categories
cs: Kategorie produktů

en: Product category image
cs: Obrázek kategorie produktu

en: Product content
cs: Obsah produktu

en: Product content is empty.
cs: Obsah produktu je prázdný.

en: Product gallery
cs: Galerie produktu

en: Product meta
cs: Meta produkt

en: Product on sale
cs: Produkt v prodeji

en: Product price
cs: Cena produktu

en: Product rating
cs: Hodnocení produktu

en: Product ratings are disabled.
cs: Hodnocení produktu je zakázáno.

en: Product search
cs: Vyhledávání produktů

en: Product short description
cs: Krátký popis produktu

en: Product stock
cs: Zásoby produktu

en: Product tabs
cs: Produktové záložky

en: Product tags
cs: Tagy produktů

en: Product title
cs: Název produktu

en: Product type
cs: Typ produktu

en: Product up/cross-sells
cs: Up/cross-sell produktů

en: Products
cs: Produkty

en: Products archive description
cs: Popis archivu produktů

en: Products filter
cs: Produktový filtr

en: Products orderby
cs: Řazení produktů

en: Products pagination
cs: Produktů na stránce

en: Products per page
cs: Produktů na stránce

en: Products total results
cs: Celkový počet produktů

en: Profile picture
cs: Profilový obrázek

en: Progress Bar
cs: Indikátor postupu

en: Progress bar
cs: Indikátor průběhu

en: Provide your own options in JSON format
cs: Poskytnutí vlastních možností ve formátu JSON

en: Pseudo-class created
cs: Pseudo třída vytvořena

en: Pseudo-class deleted
cs: Pseudo třída vymazána

en: Pseudo-element created
cs: Pseudo element vytvořen

en: Pseudo-element deleted
cs: Pseudo element vymazán

en: Public templates
cs: Veřejné šablony

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Published date
cs: Zveřejněno dne

en: Quantity
cs: Množství

en: Query
cs: Dotaz

en: Query Bricks data in search results
cs: Dotazování na data Bricks ve výsledcích vyhledávání

en: Quick Feedback
cs: Rychlá zpětná vazba

en: Quick nav
cs: Rychlá navigace

en: Quotes
cs: Citace

en: REST API Prefix
cs: Předpona REST API

en: Radio
cs: Přepínač

en: Radio list
cs: Seznam přepínačů

en: Radius
cs: Poloměr

en: Random
cs: Náhodný

en: Random order
cs: Náhodné pořadí

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
cs: Limit hodnocení pro tuto hodinu dosažen. Vyčkejte prosím do další celé hodiny, než bude resetován.

en: Rated %s out of 5
cs: Hodnocení %s z 5

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Rating icon
cs: Ikona hodnocení

en: Rating typography
cs: Typografie hodnocení

en: Raw HTML
cs: Neošetřené HTML

en: Read more
cs: Číst více

en: Read more about %s
cs: Přečíst více o %s

en: Ready to publish your first post?
cs: Připraveni publikovat svůj první příspěvek?

en: Recent comments
cs: Nejnovější komentáře

en: Recent posts
cs: Nejnovější příspěvky

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
cs: Doporučená délka: 55 znaků. Výchozí: Zkrácený výpis příspěvku/stránky.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
cs: Doporučená délka: 95 znaků nebo méně. Výchozí: Titulek příspěvku/stránky.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
cs: Doporučené max_execution_time: 180 (nebo více)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
cs: Doporučená velikost: Velká. Výchozí: Náhledový obrázek.

en: Recommended upload_max_filesize: 16M (or more)
cs: Doporučená upload_max_filesize: 16M (nebo více)

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
cs: Doporučené wp_memoty_limi: 64M (nebo více)

en: Redirect
cs: Přesměrování

en: Redirect after (ms)
cs: Přesměrovat po (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
cs: Přesměrování se spustí až po úspěšném odeslání formuláře.

en: Redirect to admin area
cs: Přesměrovat do administrace

en: Redo
cs: Zpět

en: Regenerate CSS files
cs: Znovu vygenerujte soubory CSS

en: Registered sidebars
cs: Registrované postranní panely

en: Regular price typography
cs: Typografie běžných cen

en: Rel attribute
cs: Rel atribut

en: Related Posts
cs: Související příspěvky

en: Related posts
cs: Související příspěvky

en: Related products
cs: Související produkty

en: Relation
cs: Relace

en: Relative
cs: Příbuzné

en: Released after you cancelled
cs: Vydáno po tom, co jste jej zrušili

en: Reload canvas
cs: Obnovit plátno

en: Remarkable
cs: Pozoruhodný

en: Remote
cs: Vzdálený

en: Remote Templates Password
cs: Heslo pro vzdálené šablony

en: Remote templates
cs: Vzdálené šablony

en: Remote templates URL
cs: Adresa URL vzdálených šablon

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove all
cs: Odstranit vše

en: Remove billing fields
cs: Odstranění fakturačních polí

en: Remove file
cs: Odstranit soubor

en: Remove shipping fields
cs: Odstranění přepravních polí

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename images
cs: Přejmenovat obrázky

en: Render dynamic data text on canvas
cs: Vykreslování dynamického datového textu na plátno

en: Render with Bricks
cs: Převeďte pomocí Bricks

en: Render with WordPress
cs: Převeďte pomocí WordPressu

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Repeat-x
cs: Opakovat-x

en: Repeat-y
cs: Opakovat-y

en: Replace content
cs: Nahradit obsah

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Reply to email address
cs: Odpovědět na e-mailovou adresu

en: Required
cs: Vyžadováno

en: Reset Settings
cs: Obnovit nastavení

en: Reset filters
cs: Resetovat filtry

en: Reset styles
cs: Resetování stylů

en: Responsive breakpoints
cs: Responzivní šířky zobrazení

en: Result Count
cs: Počet výsledků

en: Results
cs: Výsledky

en: Results for: %s
cs: Výsledky pro: %s

en: Reverse
cs: Obrácené

en: Revision applied
cs: Revize provedeny

en: Revision by
cs: Revize provedy

en: Revision deleted
cs: Revize smazány

en: Revision discarded
cs: Revize zahozeny

en: Revisions
cs: Revize

en: Rewind
cs: Přetočit

en: Rewind by drag
cs: Přetáčení přetažením

en: Ribbon
cs: Stuha

en: Rich Text
cs: Bohatý text

en: Ridge
cs: Hřbet

en: Right
cs: Vpravo

en: Right to left
cs: Zprava doleva

en: Roadmap
cs: Cestovní

en: Roles
cs: Role

en: Root container margin
cs: Hlavní okraj kontejneru

en: Root container padding
cs: Vycpávka kořenového kontejneru

en: Root container width
cs: Šířka kořenové nádoby

en: Rotate
cs: Otáčení

en: Rotate X
cs: Otočení X

en: Rotate Y
cs: Otočení Y

en: Rotate Z
cs: Otočení Z

en: Round
cs: Kulaté

en: Row gap
cs: Mezera mezi řádky

en: Run code
cs: Spustit kód

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
cs: Spuštěním %s se zjistí zastaralá data Bricks a automaticky se aktualizují na nejnovější syntaxi.

en: SSL certificate
cs: SSL certifikát

en: SVG
cs: Svg

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
cs: Soubory SVG obsahují obrázky ve formátu XML, které mohou obsahovat škodlivý kód. S povoleným %s se Bricks pokusí dezinfikovat soubory SVG během nahrávání.

en: SVG files not imported for security reasons.
cs: SVG soubory nejsou importovány z bezpečnostních důvodů.

en: SVG uploads
cs: Nahrávání SVG

en: Sale
cs: Prodej

en: Sale price typography
cs: Typografie prodejní ceny

en: Sale!
cs: Výprodej!

en: Satellite
cs: Satelitní

en: Saturation
cs: Saturace

en: Save
cs: Uložit

en: Save Bricks data as Gutenberg data
cs: Uložte data Bricks jako data Gutenberg

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Save as global element
cs: Uložit jako globální prvek

en: Save as template
cs: Uložit jako šablonu

en: Save draft
cs: Uložit návrh

en: Save new style
cs: Uložit nový styl

en: Save new title/permalink
cs: Uložit nový název/trvalý odkaz

en: Save style
cs: Uložit styl

en: Saved
cs: Uloženo

en: Saved as template
cs: Uloženo jako šablona

en: Scale
cs: Meřítko

en: Scale X
cs: Měřítko X

en: Scale Y
cs: Měřítko Y

en: Scale color
cs: Barva měřítka

en: Scale down
cs: Snížení měřítka

en: Scale length in px
cs: Délka měřítka v px

en: Scroll
cs: Posun

en: Scrolling background
cs: Pozadí při scrollování

en: Scrolling box shadow
cs: Stín při scrollování

en: Scrolling text color
cs: Barva textu při scrollování

en: Search
cs: Hledat

en: Search ...
cs: Hledat ...

en: Search Custom Fonts
cs: Vyhledat vlastní fonty

en: Search Overlay
cs: Překrytí vyhledávání

en: Search Template Bundles
cs: Hledat balíček šablony

en: Search Template Tags
cs: Hledat štítek šablony

en: Search Templates
cs: Hledat šablony

en: Search background color
cs: Barva pozadí vyhledávání

en: Search border
cs: Rámeček vyhledávání

en: Search by title
cs: Hledat podle názvu

en: Search documentation
cs: Hledat dokumentaci

en: Search elements ..
cs: Vyhledat prvky ..

en: Search fonts
cs: Hledat písma

en: Search for ..
cs: Hledejte ..

en: Search icons
cs: Ikony vyhledávání

en: Search pages ..
cs: Vyhledat stránky ..

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Search results for:
cs: Výsledky hledání pro:

en: Search settings
cs: Nastavení vyhledávání

en: Search site
cs: Prohledat web

en: Search tag
cs: Vyhledat štítek

en: Search templates ..
cs: Vyhledat šablony ..

en: Search term
cs: Hledaný výraz

en: Search type
cs: Typ vyhledávání

en: Secondary
cs: Vedlejší

en: Secondary color
cs: Vedlejší barva

en: Section
cs: Sekce

en: Select
cs: Vybrat

en: Select Dynamic Data
cs: Vybrat dynamická data

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
cs: Vyberte styl motivu nebo vytvořte nový styl pro Váš web (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
cs: Vyberte akci, kterou chcete provést po úspěšném odeslání formuláře.

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
cs: Vyberte a importujte nastavení JSON souboru z počítače.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
cs: Vyberte a importujte JSON/ZIP soubor šablony z Vašeho počáítače.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
cs: Vyberte libovolnou verzi k zobrazení. Kliknutím na "Použít" budete pokračovat v úpravách vybrané verze. Kliknutím na "Zahodit" budete pokračovat v úpravách aktuální verze.

en: Select archive term
cs: Vybrat archiv podmínek

en: Select archive type
cs: Vyberte typ archivu

en: Select author
cs: Vybrat autora

en: Select color palette
cs: Výběr palety barev

en: Select content type
cs: Vybrat typ obsahu

en: Select dynamic data
cs: Vyberte dynamická data

en: Select email field
cs: Vybrat pole e-mailu

en: Select file
cs: Vybrat soubor

en: Select file(s) to import
cs: Vyberte soubory k importu

en: Select first name field
cs: Vybrat pole jména

en: Select group(s)
cs: Označit skupiny

en: Select icon
cs: Vybrat ikonu

en: Select image
cs: Vybrat obrázek

en: Select individual
cs: Vybrat jednotlivě

en: Select last name field
cs: Vybrat pole příjmení

en: Select library
cs: Vybrat knihovnu

en: Select link type
cs: Vyberte typ odkazu

en: Select list
cs: Označit seznam

en: Select login field
cs: Vybrat přihlašovací pole

en: Select nav menu
cs: Vybrat navigační menu

en: Select or create pseudo-class
cs: Vyberte nebo vytvořte pseudo třídu

en: Select password field
cs: Pole pro výběr hesla

en: Select post type
cs: Vybrat typ příspěvku

en: Select post types to %s.
cs: Vyberte typy příspěvku k %s.

en: Select post/page
cs: Vybrat příspěvek/stránku

en: Select posts
cs: Vybrat příspěvek

en: Select product type
cs: Vyberte typ produktu

en: Select products
cs: Vybrat produkty

en: Select shape
cs: Vybrat tvar

en: Select shortcode
cs: Vybrat shorcode

en: Select taxonomies
cs: Vybrat taxonomie

en: Select template
cs: Vybrat šablonu

en: Select template tags
cs: Vybrat štítek šablony

en: Select template to update
cs: Vybrat šablonu k aktualizaci

en: Select template type
cs: Vybrat typ šablony

en: Select template type:
cs: Vyberte typ šablony:

en: Select term
cs: Označit výraz

en: Select terms
cs: Vybrat výraz

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
cs: Vyberte text na plátně a naformátujte jej. Chcete-li přidat nadpisy, odstavce a obrázky, použijte prvek "Rtf".

en: Select the type of template you want to create:
cs: Zvolte typ šablony, který chcete vytvořit:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
cs: Vyberte typ obsahu, který chcete zobrazit na plátně/Canvas, a kliknutít na "Použít náhled" zborazíte vybraný obsah na plátně/Canvas.

en: Select user name field
cs: Pole pro výběr uživatelského jména

en: Select/enter unit
cs: Vybrat/zadat jednotku

en: Selected sidebar has no active widgets.
cs: Vybraný postranní panel nemá žádné aktivní widgety.

en: Semi Bold
cs: Polo tučně

en: Send
cs: Odeslat

en: Send email to %s
cs: Odeslat email pro %s

en: Send to custom email address
cs: Odeslat na vlastní e-mailovou adresu

en: Send to email address
cs: Odeslat na e-mailovou adresu

en: Sendgrid API key
cs: SendGrid API klíč

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
cs: Je vyžadován SendGrid API klíč! Přidejte klíč na řídícím panelu: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
cs: Klíčová slova oddělte čárkou. Pomáhá vyhledávači určit téma stránky.

en: Separated by space. No leading dot "."
cs: Rozdělené mezerami. Nesmí začínat tečkou "."

en: Separated by space. Without class dot.
cs: Oddělené mezerou. Bez třídní tečky.

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Separator color
cs: Barva oddělovače

en: Sepia
cs: Sépie

en: September
cs: Září

en: Server Environment
cs: Serverové prostředí

en: Server info
cs: Informace o serveru

en: Service
cs: Služba

en: Set "Top" value make this element "sticky".
cs: Pro "Přilepený" prvek, nastavte hodnotu "Top".

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
cs: Nastavte %s na roli uživatele. Pro změnu role uživatele, navštivte přímo profil uživatele.

en: Set Unsplash API Key
cs: Nastavit Unsplash API klíč

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
cs: Nastavte podmínky pro použití vybraného stylu motivu na celý web nebo pouze v určité oblasti.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
cs: Nastavení podmínek  zobrazení šablony.

en: Set conditions
cs: Nastavení podmínek

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
cs: Nastavte vlastní odkaz pro builder loga panelu nástrojů.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
cs: Nastavení lepšího výkonu, pokud se nebudou spouštět žádné jQuery kódy, které jsou starší než verze 1,9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
cs: Nastavení lepšího výkonu, pokud na svém webu nepoužíváte vložená videa, např. YouTube.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
cs: Nastavení lepšího výkonu, pokud na svém webu nepoužíváte emoji.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
cs: Nastavte, pokud nepoužíváte písma Google nebo jste nahráli a sami hostujete písma Google jako "Vlastní písma".

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
cs: Nastavte, pokud máte problémy s vestavěným, tzv. líným načítáním, v Bricks.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
cs: Nastavte jednotlivé ovládací prvky přehrávače videa v části: Nastavení > Styly motivů > Prvek - Video

en: Set language if auto detect fails (e.g. "css").
cs: Nastavte jazyk, pokud se automatická detekce nezdaří (např. "css").

en: Set template style
cs: Nastavení stylu šablony

en: Set the builder language direction.
cs: Nastavení směru jazyka stavitele.

en: Set the builder language.
cs: Nastavte jazyk builderu.

en: Set to "100vh" for full height.
cs: Nastavte na "100 vh% pro plnou výšku.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
cs: Nastavte na "Fixní" pro parallax efekt.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings imported
cs: Nastavení importováno

en: Settings resetted
cs: Nastavení resetováno

en: Settings saved
cs: Nastavení uloženo

en: Shape
cs: Tvar

en: Shape Dividers
cs: Tvarové oddělovače

en: Share on %s
cs: Sdílet na %s

en: Share via
cs: Sdílet přes

en: Share via email
cs: Sdílet e-mailem

en: Shortcode
cs: Zkrácený kód

en: Shortcode content is empty
cs: Obsah krátkého kódu je prázdný

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show After Grid
cs: Zobrazit za mřížkou

en: Show Before Grid
cs: Zobrazit před mřížkou

en: Show arrows
cs: Zobrazit šipky

en: Show artist
cs: Zobrazit umělce

en: Show author
cs: Zobrazit autora

en: Show avatar
cs: Zobrazit avatar

en: Show badge if product is less than .. days old.
cs: Zobrazit odnazky, pokud je produkt méně než .. dnů starý.

en: Show bio
cs: Zobrazit bio

en: Show count
cs: Zobrazit počet

en: Show date
cs: Zobrazit datum

en: Show dots
cs: Zobrazit tečky

en: Show empty
cs: Zobrazit prázdné

en: Show empty terms
cs: Zobrazit prázdné výrazy

en: Show excerpt
cs: Zobrazit stručný obsah

en: Show featured image
cs: Ukázat náhledový obrázek

en: Show form title
cs: Zobrazit název formuláře

en: Show friends' photos
cs: Zobrazit fotografií přátel

en: Show fullscreen
cs: Zobrazit fullscreen

en: Show image
cs: Zobrazit obrázek

en: Show info
cs: Zobrazit info

en: Show label
cs: Zobrazit štítek

en: Show labels
cs: Zobrazit štítky

en: Show link to author posts
cs: Zobrazit odkaz na příspěvky autora

en: Show mobile menu toggle
cs: Zobrazit přepínač na mobilním menu

en: Show name
cs: Zobrazit jméno

en: Show navigation
cs: Zobrazit navgaci

en: Show on hover
cs: Zobrazit při najetí myší

en: Show percentage
cs: Zobrazit procento

en: Show related videos
cs: Zobrazit související videa

en: Show required asterisk
cs: Povinný údaj - Zobrazit hvězdičku

en: Show tabs
cs: Zobrazit záložky

en: Show title
cs: Zobrazit nadpis

en: Show under
cs: Zobrazit pod

en: Show website
cs: Zobrazit web

en: Shows if item has a sub menu.
cs: Zobrazí se, pokud položka má podmenu.

en: Shuffle
cs: Míchanice

en: Sidebar
cs: Postranní panel

en: Sidebar deleted.
cs: Postranní panel odstraněn.

en: Sidebar name *
cs: Název postranního panelu *

en: Sidebars
cs: Postranní panely

en: Single
cs: Jednotlivý

en: Single post/page
cs: Samostatný(á) příspěvek/stránka

en: Single product
cs: Samostatný produkt

en: Site
cs: Stránka

en: Site Address
cs: Adresa stránky

en: Site URL
cs: URL webu

en: Site background
cs: Pozadí webu

en: Site border
cs: Rámeček webu

en: Site layout
cs: Rozvržení stránky

en: Site tagline
cs: Slogan webu

en: Site title
cs: Titulek stránky

en: Size
cs: Velikost

en: Size - Extra Large
cs: Velikost - Extra velké

en: Size - Large
cs: Velikost - Velká

en: Size - Medium
cs: Velikost - Střední

en: Size - Small
cs: Velikost - Malá

en: Sizing
cs: Velikost

en: Skew X
cs: Zkosení X

en: Skew Y
cs: Zkosení Y

en: Skillful
cs: Zručný

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Skip & Deactivate
cs: Přeskočit & deaktivovat

en: Skip to footer
cs: Přeskočit na zápatí

en: Skip to main content
cs: Přeskočit na hlavní obsah

en: Slide
cs: Snímek

en: Slide up after
cs: Posunout nahoru po

en: Slow
cs: Pomalu

en: Small
cs: Malý

en: Small header
cs: Malé záhlaví

en: Social Sharing
cs: Sociální sdílení

en: Social media
cs: Sociální média

en: Solid
cs: Plný

en: Sorry, but no site URL has been provided.
cs: Je nám líto, ale nebyla poskytnutí žádná adresa URL webu.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
cs: Je nám líto, ale nemůžeme vás přihlásit k předplatnému.

en: Sort by
cs: Seřadit podle

en: Sort by average rating
cs: Seřadit dle průměrného hodnocení

en: Sort by latest
cs: Seřadit od nejnovějších

en: Sort by options
cs: Seřadit podle možností

en: Sort by popularity
cs: Seřadit dd nejoblíbenějších

en: Sort by price: high to low
cs: Seřadit dle ceny sestupně

en: Sort by price: low to high
cs: Seřadit dle ceny vzestupně

en: Source
cs: Zdroj

en: Space around
cs: Mezera okolo

en: Space between
cs: Mezera mezi

en: Space between header and footer.
cs: Mezera mezi hlavičkou a zápatím.

en: Space evenly
cs: Rovnoměrné místo

en: Spacing
cs: Mezery

en: Spam protection
cs: Ochrana proti spamu

en: Speed
cs: Rychlost

en: Speed in ms
cs: Rychlost v ms

en: Spread
cs: Rozpětí

en: Square
cs: Čtverec

en: Standard fonts
cs: Standardní písma

en: Star color
cs: Barva hvězdy

en: Stars
cs: Hvězdy

en: Start
cs: Začátek

en: Start delay in ms
cs: Zpoždění spuštění v ms

en: Start index
cs: Počáteční index

en: States (pseudo-classes)
cs: Stavy (pseudo třídy)

en: Static
cs: Statické

en: Status
cs: Stav

en: Statuses
cs: Statusy

en: Sticky
cs: Přilepený

en: Sticky header
cs: Přilepené záhlaví

en: Sticky on scroll
cs: Přilepené při scrollování

en: Stock
cs: Skladem

en: Stock management not enabled for this product.
cs: Řízení zásob není pro tento produkt povoleno.

en: Stop on last slide
cs: Zastávka na posledním snímku

en: Street View Control
cs: Ovládání Street View

en: Stretch
cs: Roztažení

en: Strings
cs: Řetězce

en: Stroke
cs: Tah

en: Stroke #2
cs: Tah #2

en: Stroke color
cs: Barva tahu

en: Stroke width
cs: Šířka tahu

en: Structure
cs: Struktura

en: Structure panel
cs: Panel struktury

en: Stunning
cs: Ohromující

en: Style
cs: Styl

en: Style - Dark
cs: Styl - Tmavý

en: Style - Default
cs: Styl - Přednastavený

en: Style - Light
cs: Styl - Světlý

en: Style - Primary
cs: Styl - Základní

en: Style - Secondary
cs: Styl - Vedlejší

en: Style saved
cs: Styl uložen

en: Styles
cs: Styly

en: Stylesheets (default)
cs: Šablony stylů (výchozí)

en: Sub Menu
cs: Podmenu

en: Sub menu
cs: Podmenu

en: Subject
cs: Předmět

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
cs: Odeslání se nezdařilo. Stránku načtěte znovu a zkuste formulář odeslat znovu.

en: Submit & Deactivate
cs: Potvrdit & Deaktivovat

en: Submit Comment
cs: Odeslat komentář

en: Submit button
cs: Tlačítko Odeslat

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Subtitle goes here
cs: Titulek bude tady

en: Subtitle typography
cs: Typografie podnadpisu

en: Subtitles typography
cs: Typografie titulků

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Success
cs: Úspěch

en: Success color
cs: Úspěšná barva

en: Success message
cs: Hotovo

en: Suffix
cs: Přípona

en: Suffix block
cs: Přípona bloku

en: Suffix typography
cs: Typografie přípon

en: Superb
cs: Dokonalé

en: Sure thing
cs: Jasná věc

en: Sure?
cs: Určitě?

en: Sweet
cs: Milé

en: Switch to
cs: Přepnout na

en: System Information
cs: Systémové informace

en: Tab
cs: Záložka

en: Tab 1
cs: Záložka 1

en: Tab 1 label
cs: Záložka 1

en: Tab 2
cs: Záložka 2

en: Tab 2 label
cs: Záložka 2

en: Tab menu
cs: Nabídka karet

en: Table
cs: Tabulka

en: Table background
cs: Pozadí záložky

en: Table border
cs: Rámeček záložky

en: Table box shadow
cs: Stín záložky

en: Tablet portrait
cs: Tablet na výšku

en: Tabs
cs: Záložky

en: Tag
cs: Štítek

en: Tag cloud
cs: Štítek cloudu

en: Tag: %s
cs: Štítek: %s

en: Tags
cs: Štítky

en: Take over
cs: Převzít

en: Taxonomies
cs: Taxonomie

en: Taxonomies related posts must have in common.
cs: Taxonomie musí mít společné související příspěvky.

en: Taxonomy
cs: Taxonomie

en: Taxonomy query
cs: Taxonomický dotaz

en: Team Members
cs: Členové týmu

en: Team member
cs: Člen týmu

en: Team members
cs: Členové týmu

en: Template
cs: Šablona

en: Template Bundle
cs: Balíček šablony

en: Template Bundles
cs: Balíčky šablon

en: Template Tag
cs: Štítek šablony

en: Template Tags
cs: Štítky šablony

en: Template Type
cs: Typ šablony

en: Template bundle
cs: Balíček šablon

en: Template created
cs: Šablona vytvořena

en: Template deleted
cs: Šablona smazána

en: Template imported
cs: Šablona importována

en: Template insert failed: This template has no data
cs: Vložení šablony se nezdařilo: Tato šablona nemá žádná data

en: Template inserted
cs: Šablona vložena

en: Template overridden
cs: Šablona přepsána

en: Template saved
cs: Šablona uložena

en: Template settings
cs: Nastavení šablony

en: Template tag
cs: Štítek šablony

en: Template tags
cs: Štítky šablony

en: Template title
cs: Název šablony

en: Template type
cs: Typ šablony

en: Templates
cs: Šablony

en: Term
cs: Výraz

en: Term archive URL
cs: Adresa URL archivu termínů

en: Term description
cs: Popis termínu

en: Term id
cs: Termín id

en: Term meta - add key after :
cs: Termín meta - přidat klíč za :

en: Term name
cs: Název termínu

en: Terms
cs: Podmínky

en: Terrain
cs: Terénní

en: Testimonial
cs: Reference

en: Testimonials
cs: Reference

en: Text align
cs: Zarovnání textu

en: Text block
cs: Textový blok

en: Text color
cs: Barva textu

en: Text decoration
cs: Dekorace textu

en: Text list
cs: Textový seznam

en: Text shadow
cs: Stín textu

en: Text transform
cs: Transformace textu

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Thank you
cs: Děkujeme

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
cs: Ve "Vlastnostech" najdeme témata, jako je integrace Unsplash, vlastní kód (CSS a JS), přechody, postranní panely, oddělovače tvarů, globální prvky atd.

en: The active theme has no sidebars defined.
cs: Aktivní šablona nemá žádné postranní panely.

en: The code above will be executed on your site! Proceed with care and use only trusted code that you deem safe.
cs: Výše uvedený kód bude proveden na Vašem webu! Postupujte opatrně a používejte pouze důvěryhodný kód, který považujete za bezpečný.

en: The dynamic data is empty.
cs: Dynamická data jsou prázdná.

en: The query element doesn't exist.
cs: Prvek dotazu neexistuje.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
cs: Stránka, ze kterého požadujete šablonu, má přístup ke svým šablonám zakázaný.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
cs: Stránky, ze kterých požadujete šablony, vyžaduje heslo šablony.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
cs: Zadaný název stylu již existuje. Zvolte prosím jiný název.

en: Theme
cs: Šablona

en: Theme Information
cs: Informace o motivu

en: Theme Styles
cs: Styly motivů

en: Theme author
cs: Autor šablony

en: Theme author URI
cs: URI autor šablony

en: Theme is child theme
cs: Tohle je odvozená šablona

en: Theme name
cs: Název šablony

en: Theme style created
cs: Styl motivu byl vytvořed

en: Theme style deleted
cs: Styl motivu byl odstraněn

en: Theme version
cs: Verze šablony

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
cs: Je k dispozici novější verze automatické uložení, než kterou si právě prohlížíte.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
cs: Neexistuje stručný popis, protože se jedná o chráněný příspěvek.

en: Thin
cs: Tenký

en: This post has no %s terms.
cs: Tento příspěvek nemá žádné %s výrazy.

en: This post has no related posts.
cs: Tento příspěvek nemá žádné související příspěvky.

en: This post is already being edited.
cs: Tento příspěvek je již upravován.

en: This query type doesn't support pagination.
cs: Tento typ dotazu nepodporuje stránkování.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
cs: Tato šablona obsahuje paletu barev. Chcete ji importovat?

en: This template contains a theme style. Would you like to import it?
cs: Tato šablona obsahuje styl šablony. Chcete jej importovat?

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
cs: Tento typ šablony se automaticky zobrazí na správné stránce.

en: Thousand separator
cs: Oddělovač tisíců

en: Thumbnail
cs: Miniatura

en: Tilt
cs: Sklon

en: Timeline
cs: Časová osa

en: Title
cs: Nadpis

en: Title Tag
cs: Název štítku

en: Title border
cs: Rámeček nadpisu

en: Title margin
cs: Název okraje

en: Title tag
cs: Název štítku

en: Title typography
cs: Typografie nadpisu

en: Toggle width
cs: Šířka přepínače

en: Toolbar logo link
cs: Odkaz na logo panelu nástrojů

en: Top
cs: Nahoře

en: Top / Start
cs: Nahoru / Začátek

en: Top center
cs: Uprostřed nahoře

en: Top left
cs: Vlevo nahoře

en: Top level menu
cs: Nejvyšší úroveň menu

en: Top right
cs: Vpravo nahoře

en: Total
cs: Celkem

en: Track color
cs: Barva trasy

en: Transform
cs: Transformace

en: Transition
cs: Přechod

en: Translate X
cs: Posunutí X

en: Translate Y
cs: Posunutí Y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
cs[0]: %s komentář
cs[1]: %s komentáře
cs[2]: %s komentářů

en: Transparency
cs: Průhlednost

en: Triangle
cs: Trojúhelník

en: Triangle concave
cs: Konkávní trojúhelník

en: Triangle convex
cs: Konvexní trojúhelník

en: Triangle double
cs: Dvojití trojúhelník

en: True
cs: Pravda

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
cs: Písmo TrueType: Nekomprimovaná data písma, ale částečná podpora IE9+.

en: Type
cs: Typ

en: Type keyword, hit enter.
cs: Zadejte klíčové slovo, stiskněte klávesu Enter.

en: Type name, hit enter
cs: Zadejte název a stiskněte klávesu Enter

en: Type speed in ms
cs: Rychlost zadávání v ms

en: Type title and hit enter
cs: Zadejte název a stiskněte klávesu Enter

en: Typography
cs: Typografie

en: Typography active
cs: Typografie aktivní

en: URL parameter - add key after :
cs: URL parametr - přidejte klíč za:

en: Ultra light with labels
cs: Ultra světlé se štítky

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Underline
cs: Podtržení

en: Understanding the layout
cs: Pochopení rozložení

en: Undo
cs: Zpět

en: Unlimited websites
cs: Neomezený počet webových stránek

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz

en: Unlinked
cs: Nepropojené

en: Unlocked
cs: Odemčeno

en: Unpin
cs: Odepnout

en: Unsplash API key
cs: Unsplash API klíč

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
cs: Je vyžadován Unsplash API klíč! Přidejte klíč na řídícím panelu: %s

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update Template Bundle
cs: Aktualizovat balíček šablony

en: Update Template Tag
cs: Aktualizovat štítek šablony

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload .%s file
cs: Nahrát soubor .%s

en: Upload SVG
cs: Nahrát SVG

en: Uppercase
cs: Velká písmena

en: Use "root" to target the element wrapper: root { background: blue }
cs: Použijte "root" k cílení na zabalení prvku: root { pozadí: modrá }

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
cs: K vykreslování prvků použijte AJAX místo volání rozhraní WP REST API.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
cs: Použijte libovolnou hodnotu ID formulářového pole, jako je: {{form_field}}. Nahraďte "form_field" skutečným polem ID.

en: Use brand colors
cs: Použít originální barvy značek

en: Use field IDs to personalize your message.
cs: K personalizaci zprávy použijte pole s ID.

en: Use for sticky scrolling header etc.
cs: Použijte pro přilepené rolovací záhlaví atd.

en: Use query loop
cs: Použití smyčky dotazu

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
cs: Pomocí builderu přidejte vlastní kód na konkrétní stránku.

en: Used if logo image isn't set or available.
cs: Používá se, pokud obrázek loga není nastavený nebo dostupný.

en: User ID
cs: ID uživatele

en: User Login
cs: Přihlášení uživatele

en: User Registration
cs: Registrace uživatele

en: User meta - add key after :
cs: Meta uživatele - přidat klíč za:

en: User name field
cs: Pole uživatelského jména

en: User portrait
cs: Portrét uživatele

en: User profile
cs: Uživatelský profil

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username already exists.
cs: Uživatelské jméno již existuje.

en: Username is not valid.
cs: Uživatelské jméno není platné.

en: Username required.
cs: Uživatelské jméno je vyžadováno.

en: Users
cs: Uživatelé

en: Valid JSON data required to run the importer
cs: Platná JSON data jsou potřeba ke spuštění importu

en: Value
cs: Hodnota

en: Variations
cs: Varianty

en: Vertical
cs: Svisle

en: Vertical - Cloud
cs: Svislé - Mraky

en: Vertical - Drops
cs: Svislé - Kapky

en: Vertical - Pixels
cs: Svislé - Pixely

en: Vertical - Stroke
cs: Svislé - Tah

en: Vertical - Stroke #2
cs: Svislé - Tah #2

en: Vertical - Tilt
cs: Svislé - Sklon

en: Vertical - Triangle
cs: Svislé - Triangl

en: Vertical - Triangle double
cs: Svislé - Dvojitý triangl

en: Vertical - Wave
cs: Svislé - Vlna

en: Vertical - Wave brush
cs: Svislé - Vlnový štětec

en: Vertical - Waves
cs: Svislé - Vlny

en: Vertical - Zigzag
cs: Svislé - Zigzag

en: Vertical align
cs: Svislé zarovnání

en: Vertical alignment
cs: Svislé zarovnání

en: Very fast
cs: Velmi rychle

en: Very slow
cs: Velmi pomalu

en: Very well
cs: Velmi dobře

en: Video URL
cs: URL videa

en: Video file URL
cs: URL video souboru

en: Videos
cs: Videa

en: View Custom Font
cs: Náhled vlastního fontu

en: View Custom Fonts
cs: Náhled vlastních fontů

en: View Template
cs: Zobrazit šablonu

en: View Template Bundle
cs: Zobrazit balíček šablony

en: View Template Tag
cs: Zobrazit štítek šablony

en: View Templates
cs: Zobrazit šablony

en: View on frontend
cs: Zobrazit ve frontendu

en: Vimeo video ID
cs: ID Vimeo videa

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Visit Bricks Academy
cs: Navštivte Bricks Akademii

en: Visit docs
cs: Navštivte dokumenty

en: Visit the website %s
cs: Navštívit stránku %s

en: Visual
cs: Vizuální

en: WP language
cs: WP jazyk

en: WP memory limit
cs: WP limit paměti

en: WP multisite
cs: WP síť webů

en: WP version
cs: WP verze

en: Warning
cs: Varování

en: Warning color
cs: Výstražná barva

en: Wave
cs: Vlna

en: Wave brush
cs: Vlnový štětec

en: Waves
cs: Vlny

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
cs: Web Open Font Format 2.0: Písmo TrueType/OpenType s ještě lepší kompresí než WOFF 1.0, ale bez podpory v prohlížeči IE.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
cs: Web Open Font Format: Komprimované písmo TrueType/OpenType s informacemi o zdroji písma a plnou podporou IE9+ (doporučeno).

en: Webfont loading method
cs: Metoda načítání Webfont

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
cs: Písma na webu (např. písma Google) se ve výchozím nastavení načítají prostřednictvím stylů. Vyberte "Webfont Loader", abyste se vyhnuli FOUT (tzn. Flash of unstyled text) skrytím obsahu webových stránek, dokud nebudou načteny všechny písma na webu.

en: Website
cs: Webová stránka

en: Welcome to Bricks
cs: Vítejte v Bricks

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
cs: Jak se jmenuje tento builder? A proč jste si jej vybrali?

en: Whitelist URLs
cs: Seznam povolených URL adres

en: Whoops, that page is gone
cs: Jejda, tato stránka neexistuje

en: Wide
cs: Široký

en: Widget margin
cs: Okraj widgetu

en: Widget title
cs: Nadpis widgetu

en: Widget title border
cs: Rámeček názvu widgetu

en: Widget title typography
cs: Typografie názvu widgetu

en: Widgets
cs: Widgety

en: Width
cs: Šířka

en: Wonderful
cs: Nádherné

en: Woohoo
cs: Juchuuu

en: WordPress Environment
cs: Wordpress prostředí

en: Wrap
cs: Sbalit

en: Wrap element
cs: Prvek Wrap

en: Wrap reverse
cs: Obrátit obal

en: X axis
cs: X osa

en: Y axis
cs: Y osa

en: Yeah
cs: Jo

en: Year: %s
cs: Rok: %s

en: Yearly
cs: Ročně

en: Yep
cs: Jo

en: Yes
cs: Ano

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
cs: Chystáte se resetovat všechna globální nastavení Bricks. Chcete pokračovat?

en: You are missing out!
cs: Jsi na omylu!

en: You are not allowed to uploads SVG files.
cs: Nemáte povoleno nahrávat SVG soubory.

en: You are now running the latest version of Bricks. Please regenerate your external CSS files too!
cs: Nyní používáte nejnovější verzi aplikace Bricks. Přegenerujte prosím také své externí soubory CSS!

en: You can manage code execution permissions under: Bricks > Settings > Builder Access > Code Execution
cs: Oprávnění ke spuštění kódu můžete spravovat v části: Bricks > Nastavení > Přístup sestavovatele > Spouštění kódu

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
cs: Prohlížet faktury své licence nebo změnit způsob její platby, můžete zde %s.

en: You did not select any action(s). So when this form it submitted nothing happens.
cs: Nevybrali jste žádnou akci. To znamená, že v případě odeslání formuláře, se nic nestane.

en: You don't have sufficient permission (full access) to customize these settings. Please get in touch with the site admin.
cs: Nemáte dostatečná oprávnění (úplný přístup) k přizpůsobení těchto nastavení. Obraťte se prosím na správce webu.

en: You don't have sufficient permission to reset settings.
cs: Nemáte dostatečná práva pro resetování nastavení.

en: You don't have sufficient permission to save settings.
cs: Nemáte dostatečná práva pro uložení nastavení.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
cs: Zatím jste si nezaregistrovali žádné vlastní postranní panely.

en: YouTube video ID
cs: ID Youtube videa

en: YouTube, Vimeo or file URL.
cs: YouTube, Vimeo nebo URL souboru.

en: Your Email
cs: Váš e-mail

en: Your Message
cs: Vaše zpráva

en: Your Name
cs: Vaše jméno

en: Your Unsplash API key is not valid.
cs: Váš Unsplash API klíč není validní.

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
cs: Přiložené soubory překračují maximální limit nahrávání 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
cs: Přiložené soubory přesahují maximální velikost odesílání na serveru %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
cs: Váš prohlížeč nepodporuje audio štítky.

en: Your browser does not support the video tag.
cs: Váš prohlížeč nepodporuje video štítek.

en: Your comment is awaiting moderation.
cs: Váš komentář čeká na schválení.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
cs: Sem napište svou zprávu. Čím více detailů, tím lépe ;)

en: Your name (optional)
cs: Vaše jméno (volitelné)

en: Your provided license key is invalid. Please deactive and then reactivate your license.
cs: Poskytnutý licenční klíč je neplatný. Deaktivujte a poté znovu aktivujte licenci.

en: Your remote templates password is incorrect.
cs: Heslo vzdálených šablon je nesprávné.

en: Your selected template is empty.
cs: Vybraná šablona je prázdná.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
cs: Oprávnění k zápisu adresáře pro nahrávání jsou nedostatečná.

en: Your user role "%s" is not allowed to edit with Bricks. Please get in touch with the site admin to change it.
cs: Role uživatele nemá dovoleno upravovat v Bricks. Pro změnu role se prosím obraťte na správce webu.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
cs: Váš web (%1$s) nemá oprávnění k přístupu k šablonám z %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactive and then reactivate your license.
cs: Vaše webové stránky neodpovídají Vašemu licenčnímu klíči. Prosím, deaktivujte, a poté znovu aktivujte licenci.

en: Zoom Control
cs: Ovládání zvětšení

en: Zoom in
cs: Přiblížit

en: Zoom level
cs: Úroveň přiblížení

en: Zoom out
cs: Oddálit

en: added
cs: přidáno

en: ago
cs: před

en: auto
cs: automaticky

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
cs: %1$s u %2$s

en: builder access
cs: přístup builderu

en: by
cs: od

en: cloned
cs: duplikováno

en: dashed
cs: přerušovaná

en: double
cs: dvojitá

en: edit with Bricks
cs: editovat v Bricks

en: email
cs: e-mail

en: experimental
cs: pokusný

en: learn more
cs: zjistit více

en: link
cs: odkaz

en: max. files
cs: max. soubory

en: modified
cs: upravený

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
cs: nové šablony byly vydány od té doby, co jste zrušili Bricks.

en: official roadmap
cs: oficiální plán

en: per month
cs: za měsíc

en: posts
cs: příspěvky

en: results for:
cs: výsledky pro:

en: separator
cs: oddělovač

en: your account
cs: váš účet
