Bricks Internationalisation - en to bg translation catalogue (1921 entries)

en: Whoops, that page is gone
bg: Тази страница вече я няма

en: Bricks requires PHP version %s+.
bg: Bricks изисква PHP версия %s+.

en: Search results for:
bg: Резултати от търсене за:

en: Search ...
bg: Търсене...

en: Search
bg: Търсене

en: Pages:
bg: Страници:

en: Template Type
bg: Тип шаблон

en: Select template type:
bg: Изберете тип шаблон:

en: Select
bg: Избор

en: Bricks News
bg: Новини за Bricks

en: Export
bg: Експорт

en: Import Templates
bg: Импорт на шаблони

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
bg: Изберете и импортирайте JSON/ZIP файла на шаблона от компютъра си.

en: Import template(s)
bg: Импорт на шаблон(и)

en: Cancel
bg: Отказ

en: You don't have sufficient permission to save settings.
bg: Нямате необходимото ниво на достъп за запазване на настройките.

en: You don't have sufficient permission to reset settings.
bg: Нямате необходимото ниво на достъп за нулиране на настройките.

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Conditions
bg: Условия

en: Bundle
bg: Пакет

en: Tags
bg: Тагове

en: Shortcode
bg: Кратък код

en: Author
bg: Автор

en: Date
bg: Дата

en: Default: Entire website
bg: По подразбиране: Целият сайт

en: Default: All archives
bg: По подразбиране: Всички архиви

en: Default: Search results
bg: По подразбиране: Резултати от търсене

en: Default: Error page
bg: По подразбиране: Страница за грешки

en: Exclude
bg: Не включва

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
bg: Предстои да нулирате всички глобални настройки на Bricks. Искате ли да продължите?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете данните, генерирани от Bricks, за този %s?

en: Getting Started
bg: Въведение

en: Templates
bg: Шаблони

en: Settings
bg: Настройки

en: Custom Fonts
bg: Собствени шрифтове

en: Sidebars
bg: Странични ленти

en: System Information
bg: Системна информация

en: License
bg: Лиценз

en: Your user role "%s" is not allowed to edit with Bricks. Please get in touch with the site admin to change it.
bg: Вашата потребителска роля "%s" няма право да редактира с Bricks. Моля, свържете се с администратора на сайта, за да я промените.

en: Bricks is not enabled for post type "%s". Go to "Bricks > Settings" to enable this post type.
bg: Bricks не е разрешен за тип съдържание "%s". Отидете в "Bricks > Настройки", за да разрешите този тип съдържание.

en: Bricks data for "%s" deleted.
bg: Данните, генерирани от Bricks за "%s", са изтрити.

en: Visual
bg: Визуално

en: Text
bg: Текст

en: Edit with Bricks
bg: Редактиране с Bricks

en: Delete Bricks data
bg: Изтрийте Bricks данните

en: Export Template
bg: Експорт на шаблона

en: New color could not be saved.
bg: Новият цвят не се запамети.

en: Panel width could not be saved.
bg: Ширината на панела не се запамети.

en: (no title)
bg: (няма заглавие)

en: Element "%s" doesn't exist.
bg: Елементът "%s" не съществува.

en: Standard fonts
bg: Стандартни шрифтове

en: Google fonts
bg: Google шрифтове

en: Click to set preview content.
bg: Натиснете, за да зададете съдържание за преглед.

en: Color #%s
bg: Цвят %s

en: Default
bg: По подразбиране

en: Actions
bg: Действия

en: Active
bg: Активен

en: Adaptive height
bg: Адаптивна височина

en: Add
bg: Добавяне

en: added
bg: добавено

en: Add class
bg: Добавяне на клас

en: Add images
bg: Добавете изображения

en: Add Item
bg: Добавете елемент

en: Align
bg: Подравни

en: Align items
bg: Подравни елементите

en: All
bg: Всички

en: Transparency
bg: Прозрачност

en: Angle in °
bg: Ъгъл °

en: Animation speed in ms
bg: Скорост на анимацията в ms

en: Any
bg: Всички

en: Apply
bg: Прилагане

en: Apply to
bg: Прилагане към

en: Archive
bg: Архив

en: Aria Label
bg: Етикет Aria

en: Arrows
bg: Стрелки

en: Ascending
bg: Възходящо

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Autoplay
bg: Авт. плейбек

en: Autoplay speed in ms
bg: Скорост на авт. плейбек в ms

en: Autosave by
bg: Автозапис от

en: Background
bg: Фон

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Background custom size
bg: Размер фоново изобр

en: 50% or 200px
bg: 50% или 200px

en: Background position
bg: Позиция фоново изобр

en: Background repeat
bg: Повторение фоново изобр

en: Background size
bg: Размер фоново изобр

en: Background attachment
bg: Състояние фоново изобр

en: Background video
bg: Фоново видео

en: Aspect ratio
bg: Съотн. на изобр

en: YouTube, Vimeo or file URL.
bg: URL на YouTube, Vimeo или файл.

en: BG video scale
bg: Мащаб фоново видео

en: Back to builder
bg: Обратно в билдъра

en: Baseline
bg: Базови

en: Basic
bg: Основни

en: Blockquote
bg: Цитат

en: Bullet List
bg: Неномериран списък

en: Blur
bg: Замъгляване

en: Bold
bg: Удебелен

en: Border
bg: Бордър

en: Border color
bg: Цвят на бордъра

en: Bottom
bg: Долу

en: Bottom left
bg: Долу вляво

en: Bottom center
bg: Долу център

en: Bottom right
bg: Долу вдясно

en: Box shadow
bg: Сянка

en: Brightness
bg: Яркост

en: Browse
bg: Преглед

en: Browse Media Library
bg: Отворете медийната библиотека

en: Browse Unsplash
bg: Отворете Unsplash

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
bg: Имате нужда от помощ? Открили сте грешка? Предложете функция?

en: official roadmap
bg: официална пътна карта

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
bg: Прикачените от вас файлове надвишават максималния размер за качване на сървъра от %s.

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
bg: Прикачените от вас файлове надвишават максималния лимит за качване от 25 MB.

en: Bulleted list
bg: Неномериран списък

en: by
bg: от

en: Capitalize
bg: С главни букви

en: Center
bg: Център

en: Center left
bg: Център вляво

en: Center center
bg: Център център

en: Center mode
bg: Централен режим

en: Center right
bg: Център вдясно

en: Click to download
bg: Натиснете, за да изтеглите

en: Choose files
bg: Изберете файлове

en: Choose image
bg: Изберете изображение

en: Clear search filter
bg: Изчисти филтъра

en: Clone
bg: Клониране

en: cloned
bg: клониран

en: Clean
bg: Изчисти

en: Clear
bg: Изчисти

en: Close
bg: Затваряне

en: Close (ESC)
bg: Затваряне (ESC)

en: Collapse
bg: Свий

en: Collapse all
bg: Свий всички

en: Color
bg: Цвят

en: Colors
bg: Цветове

en: Color stop in %
bg: Стоп за цвета %

en: Color palette
bg: Цветова палитра

en: Comment count
bg: Брой коментари

en: Community
bg: Общност

en: Community templates
bg: Шаблони от Общността

en: Compare
bg: Сравни

en: Confirm
bg: ОК

en: Contact us
bg: Свържете се с нас

en: Contain
bg: Съдържа

en: Container
bg: Контейнер

en: Content
bg: Съдържание

en: Contrast
bg: Контраст

en: Copied
bg: Копиран

en: Copy
bg: Копиране

en: Copy styles
bg: Копиране на стилове

en: Copy to clipboard
bg: Копиране в клипборда

en: Here goes my text ...
bg: Място за текста...

en: Content saved as template
bg: Съдържанието е запазено като шаблон

en: Cover
bg: Корица

en: Create
bg: Създаване

en: Create new palette
bg: Нова палитра

en: Create template
bg: Създайте шаблон

en: Template title
bg: Заглавие на шаблона

en: Create new template:
bg: Създайте нов шаблон:

en: Create your own elements
bg: Създаване на собствени елементи

en: Separated by space. No leading dot "."
bg: Разделени с интервал. Без начална точка "."

en: No leading pound sign "#"
bg: Без начален хаштаг "#"

en: CSS filter
bg: CSS филтър

en: Enter CSS filters + value (learn more)
bg: Въведете CSS филтри + стойност (научете повече)

en: CSS selector
bg: CSS селектор

en: Current layout
bg: Текущо оформление

en: Current version by
bg: Текуща версия от

en: Current width
bg: Текуща ширина

en: Custom fields
bg: Персонализирани полета

en: Dashboard
bg: Табло

en: %s. Template conditions precede default templates.
bg: %s. Условията за шаблоните предхождат стандартните шаблони.

en: Default templates are enabled
bg: Стандартните шаблони са активирани

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
bg: %s. Задайте условия за шаблоните или активирайте стандартните шаблони.

en: Default templates are disabled
bg: Стандартните шаблони са деактивирани

en: dashed
bg: пунктир

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete palette
bg: Изтрийте палитрата

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Delete all revisions
bg: Изтрийте всички редакции

en: Descending
bg: Низходящо

en: Number between 1 - 100 or auto
bg: Число между 1 и 100 или автоматично

en: Desktop
bg: Компютър

en: Direction
bg: Посока

en: Disabled
bg: Изключено

en: Discard
bg: Отхвърляне

en: Documentation
bg: Документация

en: Dots
bg: Точки

en: Dotted
bg: На точки

en: double
bg: двоен

en: Download
bg: Изтегляне

en: Downloaded
bg: Изтеглени

en: Downloading
bg: Изтегляне

en: Dynamic Data
bg: Динамични данни

en: Select dynamic data
bg: Изберете динамични данни

en: Edit
bg: Промяна

en: Edit Template
bg: Редактиране на шаблона

en: Edit palette
bg: Промяна на палитрата

en: Editing
bg: Редактиране

en: Edit in WordPress
bg: Редактиране в WordPress

en: Element
bg: Елемент

en: Elements
bg: Елементи

en: Element ID
bg: ID на елемент

en: Equal
bg: Равно

en: No accordion item added.
bg: Не е добавен акордеон.

en: No audio file selected.
bg: Не е избран аудио файл.

en: No code found.
bg: Не е намерен код.

en: No date/fields set.
bg: Не са зададени дата/полета.

en: No Facebook page URL provided.
bg: Няма URL адрес на Facebook страницата.

en: No form field added.
bg: Не е добавено поле на формата.

en: No HTML markup defined.
bg: Не е дефиниран HTML таг.

en: No icon selected.
bg: Не е избрана икона.

en: No list items defined.
bg: Не са дефинирани списъчни елементи.

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
bg: Изисква се API ключ за Google Maps! Добавете ключа в таблото в: %s

en: Bricks > Settings > API Keys
bg: Bricks > Настройки > API ключове

en: No pricing table defined.
bg: Не е дефинирана ценова таблица.

en: No progress bar created.
bg: Не е създадена индикаторна лента.

en: No slide added.
bg: Не е добавен слайд.

en: No social icon added.
bg: Не е добавена социална икона.

en: No SVG selected.
bg: Не е избран SVG.

en: No tabs added.
bg: Не са добавени табове.

en: No team members added.
bg: Няма добавени членове на екипа.

en: No testimonials added.
bg: Не са добавени препоръки.

en: No text added.
bg: Не е добавен текст.

en: No file URL provided.
bg: Няма URL адрес на файла.

en: No video selected.
bg: Не е избрано видео.

en: No YouTube URL provided.
bg: Няма YouTube URL.

en: No Vimeo URL provided.
bg: Няма Vimeo URL.

en: No dynamic data set.
bg: Не са зададени динамични данни.

en: The dynamic data is empty.
bg: Динамичните данни са празни.

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: End
bg: Край

en: Error
bg: Грешка

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
bg: Статиите не могат да бъдат заредени. Моля, посетете официалната база знания:

en: 404 Error Page
bg: 404 Грешна страница

en: Excerpt length
bg: Дължина на откъса

en: Expand
bg: Разгръщане

en: Expand all
bg: Разгъни всички

en: External URL
bg: Външен URL

en: Add rel attribute "noopener" or "noreferrer" to any external link.
bg: Добавя rel атрибут "noopener" или "noreferrer" към всяка външна връзка.

en: Extra large
bg: Свръх голям

en: Extra small
bg: Свръх малък

en: Fade
bg: Оттъмнение

en: Field
bg: Поле

en: File
bg: Файл

en: "%s" imported.
bg: "%s" импортирани.

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
bg: Импортирането на "%s" не се осъществи: Името вече съществува.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
bg: Импортирането на "%s" не се осъществи: Грешен формат.

en: Files
bg: Файлове

en: Fill
bg: Запълване

en: No files chosen
bg: Няма избрани файлове

en: Fill - Dark
bg: Запълване - Тъмно

en: Fill - Light
bg: Запълване - Светло

en: Fill - Primary
bg: Запълване - Основен

en: Finish
bg: Готово

en: Fixed
bg: Фиксиран

en: Font family
bg: Семейство шрифт

en: Search fonts
bg: Търсене на шрифтове

en: Font size
bg: Размер на шрифта

en: Font style
bg: Стил на шрифта

en: Font weight
bg: Тегло на шрифта

en: Footer
bg: Футър

en: Footer saved as template
bg: Футърът е запазен като шаблон

en: Full size
bg: Пълен размер

en: Full width
bg: Пълна ширина

en: Gallery layout
bg: Оформление на галерия

en: General
bg: Общи

en: Outline - Dark
bg: Контур - Тъмен

en: Outline - Light
bg: Контур - Светъл

en: Outline - Primary
bg: Контур - Основен

en: Global element
bg: Глобален елемент

en: Active classes
bg: Активни класове

en: Learn more
bg: Научете повече

en: Global elements
bg: Глобални елементи

en: Gradient
bg: Градиент

en: Add at least two colors to create a gradient.
bg: Добавете поне два цвята, за да създадете градиент.

en: Back to settings
bg: Обратно в настройките

en: Got it
bg: Разбрах

en: Go to
bg: Отиди на

en: Grid
bg: Грид

en: Grid view
bg: Решетъчен изглед

en: Spacing
bg: Разстояние

en: Header
bg: Хедър

en: Header saved as template
bg: Хедърът е запазен като шаблон

en: Height
bg: Височина

en: Help
bg: Помощ

en: Hidden
bg: Скрито

en: Hide info
bg: Скриване на инф.

en: Home
bg: Начало

en: Home page
bg: Начална страница

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: How to create a header template
bg: Как да създадете шаблон за хедъра

en: How to create a footer template
bg: Как да създадете шаблон за футъра

en: Your browser does not support the audio tag.
bg: Браузърът ви не поддържа тага за аудио.

en: Your browser does not support the video tag.
bg: Браузърът ви не поддържа тага за видео.

en: Hue
bg: Цветов тон

en: Image
bg: Изображение

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
bg: Задръжте CMD/CRTL, за да изберете няколко изображения.

en: Image not found
bg: Изображението не е намерено

en: Image size
bg: Размер на изобр

en: Import
bg: Импорт

en: Import images
bg: Импорт на изобр

en: Disabled: Show placeholder images.
bg: Изключено: Показване на заместващи изображения.

en: Enabled: Download template images to media library.
bg: Включено: Изображенията на шаблона се свалят в медийната библиотека.

en: Drop JSON file(s) in here
bg: Пуснете JSON файловете тук

en: Imports
bg: Импортирани

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
bg: Пуснете .JSON или .ZIP файловете на шаблони тук...

en: Import template
bg: Импорт на шаблон

en: Valid JSON data required to run the importer
bg: За стартиране на импортера се изискват валидни JSON данни

en: Include
bg: Включва

en: Infinite
bg: Безкрайно

en: Info
bg: Информация

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
bg: Персонализиране на лайтбокса: Настройки > Стилове на темата > Общи

en: Insert
bg: Вмъкване

en: Insert media
bg: Вмъкнете медия

en: Insert template
bg: Вмъкнете шаблон

en: Insert template below
bg: Вмъкнете шаблон отдолу

en: Inset
bg: Вдлъбнат блок

en: Internal post/page
bg: Вътрешен пост/страница

en: Invert
bg: Инверсия

en: Italic
bg: Курсив

en: Item
bg: Елемент

en: Join Us
bg: Присъединете се към нас

en: Justify
bg: Двустранно

en: Justify content
bg: Двустранно подравняване

en: Keyboard shortcuts
bg: Клавишни комбинации

en: Language
bg: Език

en: Large
bg: Голям

en: Laptop
bg: Лаптоп

en: Last refresh
bg: Последно обновяване

en: Latest
bg: Последни

en: Layout
bg: Оформление

en: Left
bg: Ляво

en: Letter spacing
bg: Междубуквие

en: Lightbox Image
bg: Лайтбокс - Изобр.

en: Lightbox Video
bg: Лайтбокс - Видео

en: Lightness
bg: Светлост

en: Line height
bg: Междуредие

en: Link
bg: Връзка

en: Linked
bg: Свързани

en: List view
bg: Списъчен изглед

en: Loading templates
bg: Шаблоните се зареждат

en: Load more
bg: Зареди още

en: Locked
bg: قفش شده

en: Go back
bg: Назад

en: Take over
bg: Поемете

en: This post is already being edited.
bg: Този пост вече се редактира.

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
bg: %s в момента работи по този пост, затова не можете да правите промени, освен ако не поемете контрола.

en: Login
bg: Вход

en: Loop
bg: Повторение

en: Lowercase
bg: Малки букви

en: Unlinked
bg: Несвързани

en: Opposites linked
bg: Свързани противоположности

en: All sides linked
bg: Всички страни са свързани

en: Margin
bg: Марджин

en: Max upload size: %s
bg: Макс. размер за качване: %s

en: Media
bg: Медия

en: Medium
bg: Среден

en: Meta key
bg: Мета ключ

en: Meta value
bg: Мета стойност

en: Numeric meta value
bg: Цифрова мета стойност

en: Menu order
bg: Ред в менюто

en: Metro
bg: Метро

en: Mobile
bg: Мобилни

en: Mode
bg: Режим

en: modified
bg: променено

en: Modified date
bg: Дата на промяна

en: January
bg: януари

en: February
bg: февруари

en: March
bg: март

en: April
bg: април

en: May
bg: май

en: June
bg: юни

en: July
bg: юли

en: August
bg: август

en: September
bg: септември

en: October
bg: октомври

en: November
bg: ноември

en: December
bg: декември

en: More layouts
bg: Още оформления

en: Most Popular
bg: Най-популярни

en: Move
bg: Премести

en: My templates
bg: Моите шаблони

en: My account
bg: Моят акаунт

en: Name
bg: Име

en: New
bg: Нов

en: New color palette name
bg: Име на нова цветова палитра

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
bg: Добавете първия си цвят към тази палитра: изберете цветова стойност и натиснете "Запис".

en: Type name, hit enter
bg: Въведете име, натиснете Enter

en: Next
bg: Напред

en: No content
bg: Няма съдържание

en: No matching settings found.
bg: Не са намерени съвпадащи настройки.

en: No file selected.
bg: Не е избран файл.

en: You don't have sufficient permission (full access) to customize these settings. Please get in touch with the site admin.
bg: Нямате необходимото ниво на достъп (пълен достъп) за персонализиране на тези настройки. Моля, свържете се с администратора на сайта.

en: No
bg: Не

en: None
bg: Няма

en: No-repeat
bg: Без повторение

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
bg: Нищо не е намерено. Опитайте отново с друга ключова дума!

en: No revisions.
bg: Няма редакции.

en: No dynamic data found.
bg: Не са намерени динамични данни.

en: No templates found.
bg: Не са намерени шаблони.

en: Nothing found.
bg: Няма намерени.

en: Preview autosave
bg: Преглед на автозаписа

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
bg: Има автоматично запаметена по-нова версия от тази, която гледате в момента.

en: SVG files not imported for security reasons.
bg: SVG файлове не се импортират от съображения за сигурност.

en: Set template style
bg: Задайте стил на шаблона

en: Inserted template uses theme style "%s"
bg: Вмъкнатият шаблон използва стил на тема "%s"

en: Number
bg: Число

en: Numbered list
bg: Номериран списък

en: Offset
bg: Отместване

en: Oldest
bg: Най-стари

en: Opacity
bg: Непрозрачност

en: Open in new tab
bg: Отваряне в нов таб

en: Order
bg: Подредба

en: Order by
bg: Подредба по

en: Overlay
bg: Овърлей

en: Overwrite
bg: Презапис

en: Padding
bg: Падинг

en: Page
bg: Страница

en: Pages
bg: Страници

en: Page settings
bg: Настройки на страницата

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
bg: Изберете редакция, която да прегледате. Натиснете "Прилагане", за да работите по избраната редакция. Натиснете "Отхвърляне", за да продължите с текущата редакция.

en: Parent
bg: Родителска тема

en: Paste
bg: Поставяне

en: Paste styles
bg: Вмъкни стиловете

en: Pause on hover
bg: Пауза при ховър

en: Pin
bg: Закачане

en: Pinned elements
bg: Закачени елементи

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
bg: Тук напишете съобщението си. Колкото по-подробно, толкова по-добре ;)

en: Placeholder image shown.
bg: Показано е заместващо изображение.

en: Type title and hit enter
bg: Въведете заглавието и натиснете Enter

en: Enter new template name
bg: Въведете име за новия шаблон

en: Search documentation
bg: Търсене в документацията

en: Select Dynamic Data
bg: Изберете динамични данни

en: Select post/page
bg: Изберете пост/страница

en: Select link type
bg: Изберете тип връзка

en: Enter video URL ..
bg: Въведете URL на видеото...

en: Your name (optional)
bg: Вашето име (незадължително)

en: Popular
bg: Популярни

en: Popup
bg: Изскачащ прозорец

en: Position
bg: Позиция

en: Post
bg: Пост

en: Posts
bg: Постове

en: Ignored when posts per page set to "-1".
bg: Пренебрегва се при настройка постове на страница "-1".

en: Posts per page
bg: Постове на страница

en: Post type
bg: Тип пост

en: Powered by %s
bg: Създадено от %s

en: Prev
bg: Назад

en: Preview
bg: Преглед

en: Preview mode
bg: Режим преглед

en: Preview template
bg: Преглед на шаблона

en: Active pseudo-class
bg: PHP класът не съществува

en: Publish
bg: Публикуване

en: Published
bg: Публикувано

en: Published date
bg: Публикувано на

en: Quick nav
bg: Бърза навигация

en: Radius
bg: Радиус

en: Random
bg: Произволно

en: Redo
bg: Повтори

en: Rel attribute
bg: Атрибут Rel

en: Remote
bg: Отдалечено

en: Remote templates
bg: Отдалечени шаблони

en: Remove
bg: Премахване

en: Remove file
bg: Премахване на файла

en: Rename
bg: Преименуване

en: Rename images
bg: Преименуване на изображения

en: Disabled: Keep original image filename.
bg: Изключено: Запазване на оригиналните файлови имена.

en: Enabled: Rename image before download.
bg: Включено: Преименуване на изображението преди изтегляне.

en: Repeat
bg: Повторение

en: Replace content
bg: Замяна на съдържанието

en: Disabled: Insert below existing content.
bg: Изключено: Вмъкване под наличното съдържание.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
bg: Включено: Шаблонът заменя наличното съдържание.

en: Responsive breakpoints
bg: Адаптивни брейкпойнтове

en: Reset
bg: Нулиране

en: Reset styles
bg: Нулиране на стиловете

en: Clear non-existing dynamic data
bg: Изчистване на несъществуващи динамични данни

en: Results
bg: Резултати

en: results for:
bg: резултати за:

en: Revision by
bg: Редакция от

en: Revision deleted
bg: Редакцията е изтрита

en: Revision applied
bg: Редакцията е приложена

en: Revision discarded
bg: Редакцията е отхвърлена

en: Revisions
bg: Редакции

en: All revisions deleted
bg: Всички редакции са изтрити

en: Right
bg: Дясно

en: Roles
bg: Роли

en: Saturation
bg: Наситеност

en: Save
bg: Запис

en: Save color in palette
bg: Запис на цвета в палитрата

en: Save content type
bg: Запис на типа съдържание

en: Save draft
bg: Запис на чернова

en: Saved
bg: Записано

en: Save as global element
bg: Запис като глобален елемент

en: Element saved as global element
bg: Елементът е запазен като глобален елемент

en: Save new style
bg: Запис на новия стил

en: Save style
bg: Запис на стила

en: Scale
bg: Мащаб

en: Scroll
bg: Скрол

en: Search elements ..
bg: Търсене на елементи...

en: Search for ..
bg: Търсене на...

en: Search icons
bg: Търсене на икони

en: Search settings
bg: Търсене в настройките

en: Search by title
bg: Търсене по заглавие

en: Search pages ..
bg: Търсене на страници..

en: Search templates ..
bg: Търсене на шаблони...

en: Search tag
bg: Търсене на таг

en: Select color palette
bg: Изберете цветова палитра

en: Set conditions
bg: Задаване на условия

en: Select file
bg: Изберете файл

en: Select file(s) to import
bg: Изберете файл(ове) за импорт

en: Select icon
bg: Изберете икона

en: Select image
bg: Изберете изобр

en: Select library
bg: Изберете библиотека

en: Select post type
bg: Изберете тип пост

en: Select posts
bg: Изберете постове

en: Select shortcode
bg: Изберете кратък код

en: Select taxonomies
bg: Изберете таксономии

en: Select template
bg: Изберете шаблон

en: Select template tags
bg: Изберете тагове на шаблона

en: Select template type
bg: Изберете тип шаблон

en: Select template to update
bg: Изберете шаблон за актуализиране

en: Select terms
bg: Изберете термини

en: Send
bg: Изпращане

en: Sepia
bg: Сепия

en: Settings imported
bg: Настройките са импортирани

en: Settings resetted
bg: Настройките са нулирани

en: Social
bg: Социални

en: Solid
bg: Плътна линия

en: Show author
bg: Показвай автора

en: Show date
bg: Показвай датата

en: Show excerpt
bg: Показвай откъса

en: Show info
bg: Показвай инфо

en: Show fullscreen
bg: Показвай на цял екран

en: Show title
bg: Показвай заглавието

en: Single
bg: Единичен

en: Site
bg: Сайт

en: Size
bg: Размер

en: Skip
bg: Пропускане

en: Small
bg: Малък

en: Space between
bg: Пространство между

en: Space around
bg: Пространство около

en: Space evenly
bg: Равномерно

en: Spread
bg: Разстилане

en: Square
bg: Квадрат

en: Start
bg: Старт

en: Stretch
bg: Разтягане

en: Strike
bg: Браво

en: Stroke color
bg: Цвят на очертанието

en: Stroke width
bg: Ширина на очертанието

en: Structure
bg: Структура

en: Style
bg: Стил

en: Styles
bg: Стилове

en: Subject
bg: Тема

en: Sure?
bg: Да?

en: Switch to
bg: Преминаване към

en: You are not allowed to uploads SVG files.
bg: Не ви е разрешено да качвате SVG файлове.

en: Tablet
bg: Таблет

en: Tag
bg: Таг

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Taxonomies
bg: Таксономии

en: Template
bg: Шаблон

en: Template bundle
bg: Пакет шаблони

en: Template created
bg: Шаблонът е създаден

en: Template deleted
bg: Шаблонът е изтрит

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
bg: Вмъкнатият шаблон замества предишните данни. Препоръчваме първо да запазите промените.

en: Template imported
bg: Шаблонът е импортиран

en: Template inserted
bg: Шаблонът е вмъкнат

en: Template overridden
bg: Шаблонът е заместен

en: Released after you cancelled
bg: Пуснато след спиране на абонамента

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
bg: нови шаблони са пуснати, откакто сте спрели абонамента за Bricks.

en: Save as template
bg: Запис като шаблон

en: Template saved
bg: Шаблонът е запазен

en: Template settings
bg: Настройки на шаблона

en: Template source
bg: Източник на шаблона

en: Template tag
bg: Таг на шаблона

en: Template tags
bg: Тагове на шаблона

en: Template type
bg: Тип шаблон

en: Select the type of template you want to create:
bg: Изберете типа шаблон, който искате да създадете:

en: Terms
bg: Термини

en: Text align
bg: Подравняване на текста

en: Text decoration
bg: Декорация на текста

en: Text shadow
bg: Сянка на текста

en: Text transform
bg: Трансформация на текста

en: Theme Styles
bg: Стилове на темата

en: Active style
bg: Активен стил

en: Set condition(s) to apply your theme style to your entire site or only certain areas.
bg: Задайте условие(я), за да приложите стила на темата към целия сайт или само към определени области.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
bg: Въведеното име на стил вече съществува. Моля, изберете друго име.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
bg: Изберете стил на темата или създайте нов, за да стилизирате сайта (%s).

en: learn more
bg: научете повече

en: Theme style created
bg: Стилът на темата е създаден

en: Theme style deleted
bg: Стилът на темата е изтрит

en: New theme style name
bg: Име на новия стил на темата

en: Style saved
bg: Стилът е запазен

en: Top
bg: Горе

en: Top left
bg: Горе вляво

en: Top center
bg: Горе център

en: Top right
bg: Горе вдясно

en: Thumbnail
bg: Умалено изобр

en: Typography
bg: Типография

en: Translate X
bg: Преместване по X

en: Translate Y
bg: Преместване по Y

en: Scale X
bg: Мащабиране по X

en: Scale Y
bg: Мащабиране по Y

en: Rotate X
bg: Завъртане по X

en: Rotate Y
bg: Завъртане по Y

en: Rotate Z
bg: Завъртане по Z

en: Skew X
bg: Изкривяване по X

en: Skew Y
bg: Изкривяване по Y

en: Underline
bg: Подчертан

en: Undo
bg: Върни

en: Unlink
bg: Без връзка

en: Your Unsplash API key is not valid.
bg: Вашият API ключ за Unsplash е невалиден.

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
bg: Изисква се API ключ за Unsplash! Добавете ключа в таблото в: %s

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
bg: Достигнат е лимитът на заявки за този час. Моля, изчакайте до следващия цял час, за да се нулира.

en: Type keyword, hit enter.
bg: Въведете ключова дума, натиснете Enter.

en: Uncategorized
bg: Без категория

en: Understanding the layout
bg: Запознаване със структурата

en: Unpin
bg: Откачане

en: Set Unsplash API Key
bg: Въведете API ключ за Unsplash

en: Update
bg: Обновяване

en: Update color in palette
bg: Обновяване на цвета в палитрата

en: Uppercase
bg: Главни букви

en: Users
bg: Потребители

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Vertical alignment
bg: Верт. подравняване

en: Video
bg: Видео

en: Video URL
bg: URL на видеото

en: View on frontend
bg: Преглед във фронтенда

en: Visit Bricks Academy
bg: Посетете Bricks Academy

en: Visit docs
bg: Вижте документацията

en: Width
bg: Ширина

en: Product
bg: Продукт

en: Wrap
bg: Обхващане

en: X axis
bg: Ос X

en: Y axis
bg: Ос Y

en: Yes
bg: Да

en: You are missing out!
bg: Изпускате!

en: Z-index
bg: Z-индекс

en: All right
bg: Добре

en: Amazing
bg: Невероятен

en: Aye
bg: Да

en: Beautiful
bg: Красив

en: Brilliant
bg: Брилянтен

en: Champ
bg: Шампион

en: Cool
bg: Модерен

en: Congrats
bg: Поздравления

en: Done
bg: Готово

en: Excellent
bg: Отличен

en: Exceptional
bg: Изключителен

en: Exquisite
bg: Изящен

en: Enjoy
bg: Насладете се

en: Fantastic
bg: Фантастичен

en: Fine
bg: Отличен

en: Good
bg: Добър

en: Grand
bg: Чудесно

en: Impressive
bg: Впечатляващ

en: Incredible
bg: Невероятен

en: Magnificent
bg: Великолепен

en: Marvelous
bg: Чудесен

en: Neat
bg: Супер

en: Nice job
bg: Добра работа

en: Okay
bg: Добре

en: Outstanding
bg: Супер

en: Remarkable
bg: Забележителен

en: Skillful
bg: Умел

en: Stunning
bg: Зашеметяващ

en: Superb
bg: Превъзходен

en: Sure thing
bg: Няма проблем

en: Sweet
bg: Сладък

en: Very well
bg: Много добре

en: Woohoo
bg: Ура

en: Wonderful
bg: Чудесен

en: Yeah
bg: Да

en: Yep
bg: Да

en: Builder access
bg: Достъп до билдъра

en: No access
bg: Няма достъп

en: Edit content
bg: Промяна на съдържанието

en: Full access
bg: Пълен достъп

en: Allow user to upload SVG files
bg: Позволете на потребителя да качва SVG файлове

en: Allow user to change and execute code through the Code element
bg: Позволете на потребителя да променя и изпълнява код чрез елемента Code

en: Manage your custom font files
bg: Управление на собствените шрифтове

en: Add a font variant
bg: Добавете вариант на шрифта

en: Thin
bg: Тънък

en: Extra Light
bg: Свръх светъл

en: Light
bg: Светъл

en: Normal
bg: Нормално

en: Semi Bold
bg: Полуудебелен

en: Extra Bold
bg: Свръх удебелен

en: Black
bg: Черен

en: Oblique
bg: Наклонен

en: Font preview
bg: Преглед на шрифта

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
bg: TrueType шрифт: Некомпресирани данни за шрифта, но частична поддръжка на IE9+.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
bg: Web Open Font Format: Компресиран шрифт TrueType/OpenType с информация за източника на шрифта и пълна поддръжка на IE9+ (препоръчително).

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
bg: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType шрифт с още по-добра компресия от WOFF 1.0, но без поддръжка за браузъра IE.

en: %s file
bg: %s файл

en: Upload .%s file
bg: Качване на .%s файл

en: Upload
bg: Качване

en: Font Family
bg: Семейство шрифт

en: Font Preview
bg: Преглед на шрифта

en: Custom Font
bg: Собствен шрифт

en: Add New
bg: Добавяне

en: Add New Custom Font
bg: Добавете нов шрифт

en: Edit Custom Font
bg: Промяна на собствен шрифт

en: New Custom Font
bg: Нов шрифт

en: View Custom Font
bg: Преглед на собствен шрифт

en: View Custom Fonts
bg: Преглед на собствени шрифтове

en: Search Custom Fonts
bg: Търсене в собствени шрифтове

en: No Custom Fonts found
bg: Няма собствени шрифтове

en: No Custom Font found in Trash
bg: Няма шрифтове в кошчето

en: All Custom Fonts
bg: Всички собствени шрифтове

en: Quick Feedback
bg: Бърза обратна връзка

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
bg: Преди да деактивирате Bricks, бихте ли ми казали защо? Ще се радвам да чуя мнението ви, за да подобря Bricks. Благодаря ви много!

en: I no longer need Bricks
bg: Вече нямам нужда от Bricks

en: I found a better site builder
bg: Намерих по-добър билдър

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
bg: Какво е името на този сайт билдър? И защо го избрахте?

en: I don't know how to use this Bricks
bg: Не знам как да използвам Bricks

en: email
bg: имейл

en: It's just a temporary deactivation
bg: Това е само временно деактивиране

en: Other
bg: Друго

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
bg: Моля, споделете причината да деактивирате Bricks. Колкото повече подробности, толкова по-добре :)

en: Submit & Deactivate
bg: Изпращане и деактивиране

en: Skip & Deactivate
bg: Пропускане и деактивиране

en: PHP class does not exist
bg: PHP класът не съществува

en: All terms
bg: Всички условия

en: Archives: %s
bg: Aрхиви: %s

en: Chats
bg: Чатове

en: Audio
bg: Аудио

en: Statuses
bg: Статуси

en: Links
bg: Връзки

en: Quotes
bg: Цитати

en: Videos
bg: Видеа

en: Images
bg: Изображения

en: Galleries
bg: Галерии

en: Asides
bg: Странично съдържание

en: Day: %s
bg: Ден: %s

en: Month: %s
bg: Месец: %s

en: Year: %s
bg: Година: %s

en: Author: %s
bg: Автор: %s

en: Tag: %s
bg: Таг: %s

en: Category: %s
bg: Категория: %s

en: Page not found
bg: Страницата не е намерена

en: Results for: %s
bg: Резултати за: %s

en: Page %s
bg: Страница %s

en: There is no excerpt because this is a protected post.
bg: Няма откъс, защото това е защитен пост.

en: Pagination
bg: Странициране

en: Archive (recent posts)
bg: Архив (последни постове)

en: Archive (author)
bg: Архив (автор)

en: Archive (date)
bg: Архив (дата)

en: Archive (term)
bg: Архив (термин)

en: Search results
bg: Резултати от търсене

en: Single post/page
bg: Единичен пост/страница

en: No license key provided.
bg: Не е предоставен лицензен ключ.

en: No license for provided license key found.
bg: Не е намерен лиценз за предоставения лицензен ключ.

en: License activated.
bg: Лицензът е активиран.

en: Welcome to Bricks
bg: Добре дошли в Bricks

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
bg: Активирайте лиценза си, за да редактирате с Bricks, да получавате актуализации с едно натискане и достъп до всички шаблони на общността.

en: Activate License
bg: Активиране на лиценза

en: Error: License mismatch
bg: Грешка: Несъответствие на лиценза

en: Your website does not match your license key. Please deactive and then reactivate your license.
bg: Вашият уеб сайт не отговаря на лицензния ви ключ. Моля, деактивирайте и след това активирайте отново лиценза си.

en: %s ago
bg: преди %s

en: Desktop: base breakpoint (all devices)
bg: Компютър: базов брейкпойнт (всички у-ва)

en: Tablet portrait
bg: Таблет, портрет

en: Mobile landscape
bg: Мобилни, пейзаж

en: Mobile portrait
bg: Мобилни, портрет

en: Builder
bg: Билдър

en: Sidebar
bg: Странична лента

en: Edit header
bg: Редакция на хедъра

en: Render with Bricks
bg: Изобразяване с Bricks

en: Render with WordPress
bg: Изобразяване с WordPress

en: Blue water
bg: Синя вода

en: Light dream
bg: Светла мечта

en: Blue essence
bg: Синя същност

en: Apple maps-esque
bg: Карти в Apple стил

en: Pale dawn
bg: Бледа зора

en: Neutral blue
bg: Неутрално синьо

en: Avocado world
bg: Светът на авокадото

en: Custom
bg: Персонализиране

en: No repeat
bg: Без повторение

en: Repeat-x
bg: Повторение по X

en: Repeat-y
bg: Повторение по Y

en: Auto
bg: Авт.

en: Primary
bg: Основен

en: Secondary
bg: Второстепенен

en: Dark
bg: Тъмен

en: Muted
bg: Приглушен

en: Success
bg: Успех

en: Warning
bg: Предупреждение

en: Danger
bg: Опасност

en: Dashed
bg: Пунктир

en: Double
bg: Двойна линия

en: Groove
bg: Вдлъбната рамка

en: Ridge
bg: Изпъкнала рамка

en: Outset
bg: Изпъкнал блок

en: Static
bg: Статичен

en: Relative
bg: Относителна

en: Absolute
bg: Абсолютна

en: Sticky
bg: Залепен

en: Section
bg: Секция

en: Error page
bg: Страница за грешка

en: No wrap
bg: Без обхващане

en: Wrap reverse
bg: Обхващане в обратен ред

en: Image ratio
bg: Съотн. на изобр

en: Initial slide
bg: Начален слайд

en: Items to show
bg: Елементи за показване

en: Items to scroll
bg: Елементи за скролиране

en: Effect
bg: Ефект

en: Slide
bg: Слайд

en: Cube
bg: Куб

en: Flip
bg: Обръщане

en: "Fade", "Cube", and "Flip" require "Items To Show" set to 1.
bg: "Оттъмнение", "Куб" и "Обръщане" изискват "Елементи за показване" да бъде 1.

en: Breakpoint
bg: Брейкпойнт

en: Breakpoint in px
bg: Брейкпойнт в px

en: Show arrows
bg: Показвай стрелки

en: Prev arrow
bg: Стрелка "Назад"

en: Next arrow
bg: Стрелка "Напред"

en: Show dots
bg: Показвай точките

en: Dynamic dots
bg: Динамични точки

en: Active color
bg: Активен цвят

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
bg: Файлът не е качен от съображения за сигурност. Проверете SVG файла или се свържете с нас.

en: My Templates
bg: Моите шаблони

en: Add New Template
bg: Добавете нов шаблон

en: New Template
bg: Нов шаблон

en: View Template
bg: Преглед на шаблона

en: View Templates
bg: Преглед на шаблоните

en: Search Templates
bg: Търсене на шаблони

en: No Templates found
bg: Не са намерени шаблони

en: No Template found in Trash
bg: Не е намерен шаблон в кошчето

en: All Templates
bg: Всички шаблони

en: Template Tags
bg: Тагове на шаблона

en: Template Tag
bg: Таг на шаблона

en: All Template Tags
bg: Всички тагове на шаблони

en: Edit Template Tag
bg: Промяна на тага на шаблона

en: View Template Tag
bg: Преглед на тага на шаблона

en: Update Template Tag
bg: Обновяване на тага на шаблона

en: Add New Template Tag
bg: Добавете таг към шаблона

en: New Template Name
bg: Име на новия шаблон

en: Search Template Tags
bg: Търсене на тагове на шаблони

en: No Template Tag found
bg: Не са намерени тагове

en: Template Bundles
bg: Пакети шаблони

en: Template Bundle
bg: Пакет шаблони

en: All Template Bundles
bg: Всички пакети шаблони

en: Edit Template Bundle
bg: Редактиране на пакета шаблони

en: View Template Bundle
bg: Преглед на пакета шаблони

en: Update Template Bundle
bg: Обновяване на пакета шаблони

en: Add New Template Bundle
bg: Добавете нов пакет шаблони

en: Search Template Bundles
bg: Търсене на пакети шаблони

en: No Template Bundle found
bg: Не е намерен пакет шаблони

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
bg: Сайтът, от който заявявате шаблони, е забранил достъпа до шаблоните си.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
bg: Съжаляваме, но не е предоставен URL адрес на сайта.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
bg: Сайтът, от който заявявате шаблони, изисква парола за отдалечени шаблони.

en: Your remote templates password is incorrect.
bg: Паролата ви за отдалечени шаблони е грешна.

en: Element - Accordion
bg: Елемент - Акордеон

en: Element - Alert
bg: Елемент - Съобщение

en: Element - Button
bg: Елемент - Бутон

en: Element - Carousel
bg: Елемент - Въртележка

en: Element - Code
bg: Елемент - Код

en: Element - Counter
bg: Елемент - Брояч

en: Element - Divider
bg: Елемент - Разделител

en: Element - Form
bg: Елемент - Форма

en: Element - Heading
bg: Елемент - Заглавие

en: Element - Icon Box
bg: Елемент - Иконен блок

en: Element - Image
bg: Елемент - Изображение

en: Element - Image Gallery
bg: Елемент - Галерия

en: Element - List
bg: Елемент - Списък

en: Element - Nav Menu
bg: Елемент - Нав. меню

en: Element - Post Content
bg: Елемент - Съдържание на поста

en: Element - Post Meta
bg: Елемент - Мета данни на поста

en: Element - Post Navigation
bg: Елемент - Навигация на поста

en: Element - Related Posts
bg: Елемент - Свързани постове

en: Element - Post Taxonomy
bg: Елемент - Таксономия на поста

en: Element - Post Title
bg: Елемент - Заглавие на поста

en: Element - Pricing Tables
bg: Елемент - Ценови таблици

en: Element - Progress Bar
bg: Елемент - Индикаторна лента

en: Element - Search
bg: Елемент - Търсене

en: Element - Sidebar
bg: Елемент - Странична лента

en: Element - Slider
bg: Елемент - Слайдър

en: Element - Social Icons
bg: Елемент - Социални икони

en: Element - SVG
bg: Елемент - SVG

en: Element - Tabs
bg: Елемент - Табове

en: Element - Team Members
bg: Елемент - Членове на екипа

en: Element - Testimonials
bg: Елемент - Препоръки

en: Element - Text
bg: Елемент - Текст

en: Element - Video
bg: Елемент - Видео

en: Element - WordPress
bg: Елемент - WordPress

en: Sale
bg: Промо

en: Archive (products)
bg: Архив (продукти)

en: Ready to publish your first post?
bg: Готови ли сте да пуснете първия си пост?

en: Get started here
bg: Започнете от тук

en: Related posts
bg: Свързани постове

en: Installed version
bg: Инсталирана версия

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
bg: Вероятно нямате търпение да започнете работа с Bricks, но за улеснение първо преминете през раздела "Въведение" в Bricks Academy, за да научите как да използвате Bricks най-продуктивно.

en: How Editing With Bricks Works
bg: Как се редактира с Bricks

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
bg: След като се запознаете с работата на Bricks, е добре да научите повече за шаблоните. С шаблоните се създават хедър и футър на сайта, както и всяко друго съдържание, което може да се използва многократно, напр. оформления на блог постове, архиви, страници с резултати от търсене и страници за грешка.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
bg: Статиите в раздела "Функции" обхващат теми като интеграцията на Unsplash, добавяне на код (CSS и JS), градиенти, странични ленти, декоративни разделители, глобални елементи и др.

en: Features
bg: Функции

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
bg: Ако сте разработчик, можете да персонализирате Bricks с куки, филтри или като създадете собствени елементи.

en: Developer
bg: Разработчик

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
bg: За въпроси относно Bricks изпратете имейл до help@bricksbuilder.io. Ако искате да научите какво се разработва в момента, посетете нашата публична пътна карта. Там можете да подадете своите предложения за нови функционалности и да получите гласове и коментари от другите потребители.

en: Get In Touch
bg: Свържете се с нас

en: Roadmap
bg: Пътна карта

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
bg: Влезте в %s, за да изтеглите лицензния си ключ, или го копирайте от имейла за потвърждение на покупката.

en: your account
bg: вашия акаунт

en: Please copy & paste your license key in here ..
bg: Моля, копирайте и поставете лицензния си ключ тук...

en: Activate license
bg: Активиране на лиценза

en: License key format
bg: Формат на лицензния ключ

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
bg: Можете да управлявате лиценза си, да актуализирате начина на плащане и да преглеждате фактурите си директно от %s.

en: Deactive license
bg: Деактивиране

en: Status
bg: Статус

en: Export Settings
bg: Експорт на настройките

en: Import Settings
bg: Импорт на настройки

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
bg: Изберете и импортирайте JSON файла с настройките от компютъра си.

en: Import settings
bg: Импорт на настройки

en: Performance
bg: Скорост

en: API keys
bg: API ключове

en: Custom code
bg: Собствен код

en: Post types
bg: Типове постове

en: Select post types to %s.
bg: Изберете тип пост за %s.

en: edit with Bricks
bg: редактиране с Bricks

en: Gutenberg data
bg: Gutenberg данни

en: %s into Bricks data and vice versa.
bg: %s в Bricks данни и обратното.

en: Convert Gutenberg data
bg: Конвертиране на съдържание от Gutenberg

en: Load Gutenberg data into Bricks
bg: Зареждане на Gutenberg данните в Bricks

en: Save Bricks data as Gutenberg data
bg: Запис на Bricks данните като Gutenberg данни

en: SVG uploads
bg: Качване на SVG

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
bg: SVG файловете описват изображенията в XML формат и следователно могат да съдържат зловреден код. Ако активирате опцията %s, Bricks ще се опитва да санира SVG файловете по време на качването им.

en: Miscellaneous
bg: Разни

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
bg: Задайте %s за всяка потребителска роля. Достъпът за конкретен потребител се задава директно в неговия профил.

en: builder access
bg: достъп до билдъра

en: Allow code execution for a specific user or role via the "Code" element. Only add code that you consider safe and grant permission to users you fully trust.
bg: Разрешете изпълнението на код за конкретен потребител или роля чрез елемента "Код". Добавяйте само код, който смятате за безопасен, и давайте разрешение на потребители, на които имате пълно доверие.

en: Public templates
bg: Публични шаблони

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
bg: Разрешете шаблоните ви да бъдат публични и достъпни за всеки онлайн. Деактивирайте тази опция, за да бъдат шаблоните ви достъпни само за логнати потребители.

en: Disable default templates
bg: Деактивиране на стандартните шаблони

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
bg: Ако не са зададени условия за шаблоните, Bricks показва публикуваните шаблони (хедър, футър и т.н.) във фронтенда на сайта. Тази настройка деактивира това поведение. Вместо това обаче е по-добре да зададете условия за шаблоните.

en: My Templates Access
bg: Достъп до моите шаблони

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
bg: Позволете на други сайтове да разглеждат и вмъкват вашите шаблони през тяхната библиотека с шаблони. Ограничете достъпа до шаблоните си чрез настройките "Разрешени URL адреси" и "Защита с парола" по-долу.

en: Whitelist URLs
bg: Разрешени URL адреси

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
bg: Само горепосочените сайтове ще имат достъп до вашите шаблони. По един URL адрес на ред.

en: Password Protection
bg: Защита с парола

en: Password protect your templates.
bg: Защитете шаблоните си с парола.

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
bg: Зареждайте библиотеката си с шаблони от всяка друга инсталация на Bricks, до която имате достъп.

en: Remote templates URL
bg: URL на отдалечените шаблони

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
bg: Отдалеченият уеб сайт, въведен по-горе, трябва да ви е дал "Достъп до моите шаблони".

en: Remote Templates Password
bg: Парола за отдалечени шаблони

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
bg: Тук въведете паролата за "Достъп до моите шаблони", предоставена от отдалечения сайт.

en: Disable autosave
bg: Без автозапис

en: Autosave interval (seconds)
bg: Интервал за автозапис (сек)

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
bg: По подразбиране: 60 сек. Мин. интервал за автозапис 15 сек.

en: Builder mode
bg: Режим на билдъра

en: No link
bg: Без връзка

en: Toolbar logo link
bg: Връзка за логото

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
bg: Задайте дестинация за логото в тулбара на билдъра.

en: Confirm delete
bg: Потвърдете изтриването

en: Auto-toggle & scroll active element in "Structure" panel
bg: Автоматично превключване и превъртане на активния елемент в панела "Структура"

en: Disable emojis
bg: Без емоджита

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
bg: Подобрява скоростта, ако не използвате емоджита в сайта.

en: Disable embed
bg: Без вграждания

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
bg: Подобрява скоростта, ако не използвате вграждания в сайта, напр. YouTube видеа.

en: Disable jQuery migrate
bg: Без jQuery Migrate

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
bg: Подобрява скоростта, ако не използвате jQuery код, по-стар от версия 1.9.

en: Disable lazy loading
bg: Без отложено зареждане

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
bg: Ако имате проблеми с вграденото отложено зареждане на Bricks.

en: Unsplash API key
bg: API ключ за Unsplash

en: How to get your Unsplash API key
bg: Как да получите API ключ за Unsplash

en: Google Maps API keys
bg: API ключове за Google Maps

en: How to get your Google Maps API key
bg: Как да получите API ключ за Google Maps

en: Google reCAPTCHA v3 API Site key
bg: Ключ на сайта за Google reCAPTCHA v3 API

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
bg: Как да получите ключ на сайта за Google reCAPTCHA v3 API

en: Google reCAPTCHA v3 API Secret key
bg: Секретен ключ за Google reCAPTCHA v3 API

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
bg: Как да получите секретен ключ за Google reCAPTCHA v3 API

en: MailChimp API key
bg: API ключ за MailChimp

en: How to get your MailChimp API key
bg: Как да получите API ключ за MailChimp

en: Sendgrid API key
bg: API ключ за Sendgrid

en: How to get your SenGrid API key
bg: Как да получите API ключ за SenGrid

en: How to get your Facebook App ID
bg: Как да получите Facebook App ID

en: Any custom code below will load globally on all pages of your website. Wrap your scripts below in &lt;script&gt; tags.
bg: Този код ще се зарежда глобално на всички страници на сайта. Ограждайте скриптовете в &lt;script&gt; тагове.

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
bg: Използвайте билдъра, за да добавите собствен код към определена страница.

en: Custom CSS
bg: Собствен CSS

en: Inline styles (CSS) are added to the %s tag.
bg: Вградените стилове (CSS) се добавят към тага %s.

en: Header scripts
bg: Скриптове за хедъра

en: Header scripts are added right before closing %s tag. Perfect for tracking scripts such as Google Analytics, etc.
bg: Скриптовете за хедъра се добавят точно преди затварящия таг %s. Перфектно за скриптове за проследяване като Google Analytics и др.

en: Body (header) scripts
bg: Скриптове за тялото (хедъра)

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
bg: Скриптовете за тялото се добавят веднага след отварящия таг %s.

en: Body (footer) scripts
bg: Скриптове за тялото (футъра)

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
bg: Скриптовете за футъра се добавят точно преди затварящия таг %s.

en: Products
bg: Продукти

en: Percentage
bg: Проценти

en: Save Settings
bg: Запис на настройките

en: Reset Settings
bg: Нулиране на настройките

en: Missing sidebar name.
bg: Липсва име на страничната лента.

en: New sidebar created.
bg: Създадена е нова странична лента.

en: Sidebar deleted.
bg: Страничната лента е изтрита.

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
bg: Създаване и управление на неограничен брой странични ленти. Добавяйте странични ленти в билдъра с елемента "Странична лента".

en: Create new sidebar
bg: Нова странична лента

en: Sidebar name *
bg: Име на страничната лента *

en: Description
bg: Описание

en: Description (optional)
bg: Описание (незадължително)

en: Registered sidebars
bg: Регистрирани странични ленти

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
bg: Все още не сте регистрирали собствени странични ленти.

en: Delete this sidebar
bg: Изтрийте тази странична лента

en: Do you really want to delete this sidebar?
bg: Наистина ли искате да изтриете тази странична лента?

en: Theme name
bg: Име на темата

en: Theme version
bg: Версия на темата

en: Theme author
bg: Автор на темата

en: Theme author URI
bg: URI на автора на темата

en: Theme is child theme
bg: Темата е дъщерна тема

en: Parent theme name
bg: Име на родителската тема

en: Parent theme version
bg: Версия на родителската тема

en: Parent theme URI
bg: URI на родителската тема

en: Parent theme author URI
bg: URI на автора на родителската тема

en: Home URL
bg: Начален URL

en: Site URL
bg: URL на сайта

en: WP version
bg: Версия на WP

en: WP language
bg: Език на WP

en: WP multisite
bg: WP мултисайт

en: WP memory limit
bg: Ограничение на паметта на WP

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
bg: Препоръчителен wp_memory_limit: 64M (или повече)

en: Server info
bg: Информация за сървъра

en: MySQL version
bg: Версия на MySQL

en: PHP version
bg: PHP версия

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
bg: Мин. версия на PHP за работа с Bricks е PHP 5.4

en: PHP post max size
bg: PHP Post макс. размер

en: PHP execution time limit
bg: PHP лимит на времето за изпълнение

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
bg: Препоръчително max_execution_time: 180 (или повече)

en: PHP max input vars
bg: PHP макс. входни променливи

en: PHP safe mode
bg: PHP безопасен режим

en: PHP memory limit
bg: PHP лимит на паметта

en: PHP max upload file size
bg: PHP макс. размер на файл за качване

en: Recommended upload_max_filesize: 16M (or more)
bg: Препоръчителен upload_max_filesize: 16M (или повече)

en: Theme Information
bg: Информация за темата

en: WordPress Environment
bg: WordPress среда

en: Server Environment
bg: Сървърна среда

en: Active Plugins
bg: Активни плъгини

en: Accordion
bg: Акордеон

en: Accordions
bg: Акордеони

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Accordion title
bg: Заглавие на акордеона

en: I am a so called subtitle.
bg: Аз съм подзаглавие.

en: Accordion content goes here ..
bg: Съдържанието на акордеона идва тук...

en: Accordion title 2
bg: Заглавие за акордеона 2

en: Behave Like Tabs
bg: Дръжте се като табове

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
bg: Активирайте за отваряне и затваряне на елемент, без да се превключват други елементи.

en: Icon
bg: Икона

en: Icon typography
bg: Типография на иконата

en: Icon position
bg: Позиция на иконата

en: Icon rotate in °
bg: Завъртане на иконите в °

en: Icon rotation for expanded accordion.
bg: Завъртане на иконите при разгънат акордеон.

en: Title typography
bg: Типография на заглавието

en: Subtitle typography
bg: Типография на подзаглавието

en: Active typography
bg: Активна типография

en: Active background
bg: Активен фон

en: Active border
bg: Активен бордър

en: Expand first item
bg: Разгъни първия елемент

en: Content typography
bg: Типография на съдържанието

en: Alert
bg: Съобщение

en: I am an alert.
bg: Аз съм съобщение.

en: Dismissable
bg: Опция "Затваряне"

en: Anim. typing
bg: Анимирано писане

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Strings
bg: Низове

en: Text block
bg: Текстов блок

en: Type speed in ms
bg: Скорост на изписване в ms

en: Back speed in ms
bg: Скорост на изтриване в ms

en: Start delay in ms
bg: Забавяне на старта в ms

en: Back delay in ms
bg: Забавяне на изтриването в ms

en: Cursor character
bg: Символ на курсора

en: Shuffle
bg: Разбъркване

en: Source
bg: Източник

en: Show artist
bg: Показвай изпълнителя

en: Preload
bg: Предв. зареждане

en: Metadata
bg: Мета данни

en: Theme
bg: Тема

en: Border / Box Shadow
bg: Бордър/Сянка

en: Gradient / Overlay
bg: Градиент/Овърлей

en: Shape Dividers
bg: Декоративни разделители

en: Transform
bg: Трансформация

en: Attributes
bg: Атрибути

en: Sizing
bg: Измерване

en: Positioning
bg: Позициониране

en: Misc
bg: Разни

en: Display
bg: Показване

en: Overflow
bg: Преливане

en: Shape
bg: Форма

en: Cloud
bg: Облак

en: Drops
bg: Капки

en: Grid (Round)
bg: Грид (объл)

en: Grid (Square)
bg: Грид (квадрат)

en: Round
bg: Объл

en: Stroke
bg: Очертание

en: Stroke #2
bg: Очертание 2

en: Tilt
bg: Наклон

en: Triangle
bg: Триъгълник

en: Triangle concave
bg: Триъгълник, вдлъбнат

en: Triangle convex
bg: Триъгълник, изпъкнал

en: Triangle double
bg: Триъгълник, двоен

en: Wave
bg: Вълна

en: Waves
bg: Вълни

en: Wave brush
bg: Вълнообразна четка

en: Zigzag
bg: Зигзаг

en: Vertical - Cloud
bg: Вертикално - Облак

en: Vertical - Drops
bg: Вертикално - Капки

en: Vertical - Pixels
bg: Вертикално - Пиксели

en: Vertical - Stroke
bg: Вертикално - Очертание

en: Vertical - Stroke #2
bg: Вертикално - Очертание 2

en: Vertical - Tilt
bg: Вертикално - Наклон

en: Vertical - Triangle
bg: Вертикално - Триъгълник

en: Vertical - Triangle double
bg: Вертикално - Триъгълник, двоен

en: Vertical - Wave
bg: Вертикално - Вълна

en: Vertical - Waves
bg: Вертикално - Вълни

en: Vertical - Wave brush
bg: Вертикално - Вълнообразна четка

en: Vertical - Zigzag
bg: Вертикално - Зигзаг

en: Select shape
bg: Изберете форма

en: Fill color
bg: Цвят на запълване

en: Front
bg: Отпред

en: Flip horizontal
bg: Хориз. обръщане

en: Flip vertical
bg: Верт. обръщане

en: Rotate
bg: Завъртане

en: Horizontal align
bg: Хориз. подравняване

en: Vertical align
bg: Верт. подравняване

en: Learn more about CSS transform
bg: Научете повече за CSS трансформацията

en: Transform origin
bg: Изходна точка на трансформацията

en: Learn more about CSS transform-origin
bg: Научете повече за CSS transform-origin

en: CSS Filters
bg: CSS филтри

en: Learn more about CSS filters
bg: Научете повече за CSS филтрите

en: CSS transition
bg: CSS преход

en: Learn more about CSS transitions
bg: Научете повече за CSS преходите

en: Use "root" to target the element wrapper: root { background: blue }
bg: Използвайте "root", за да таргетирате обвивката на елемента: root { background: blue }

en: CSS classes
bg: CSS класове

en: Separated by space. Without class dot.
bg: Разделени с интервал. Без точка за клас.

en: No spaces. No pound (#) sign.
bg: Без интервали. Без хаштаг (#).

en: Value
bg: Стойност

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
bg: %s ще бъде добавен към най-подходящия HTML възел.

en: Animation
bg: Анимация

en: Entry animation
bg: Въвеждаща анимация

en: Animation duration
bg: Времетраене на анимацията

en: Animation delay
bg: Забавяне на анимацията

en: For example:  "1s" or "500ms" or "-2.5s"
bg: Например:  "1s" или "500ms" или "-2.5s"

en: Alignment
bg: Подравняване

en: Middle left
bg: Среда ляво

en: Middle center
bg: Среда център

en: Middle right
bg: Среда дясно

en: Show on hover
bg: Показвай при ховър

en: Always shows in builder for editing.
bg: Винаги се показва в билдъра за редактиране.

en: Fade in animation
bg: Анимирано оттъмнение

en: Fade in up
bg: Оттъмнение нагоре

en: Fade in right
bg: Оттъмнение отдясно

en: Fade in down
bg: Оттъмнение надолу

en: Fade in left
bg: Оттъмнение отляво

en: Zoom in
bg: Увеличаване

en: Zoom out
bg: Намаляване

en: Inner background color
bg: Цвят на вътрешния фон

en: Query
bg: Заявка

en: Button
bg: Бутон

en: I am a button
bg: Аз съм бутон

en: Circle
bg: Кръг

en: Outline
bg: Контур

en: Link type
bg: Тип връзка

en: Carousel
bg: Въртележка

en: Items
bg: Елементи

en: Fields
bg: Полета

en: Item type
bg: Тип елемент

en: Hide image
bg: Скрий изобр.

en: Link to lightbox
bg: Връзка към лайтбокса

en: No images selected.
bg: Няма избрани изображения.

en: Code
bg: Код

en: Auto detect
bg: Автодетекция

en: Set language if auto detect fails (e.g. "css").
bg: Задайте език, ако автодетекцията не успее (напр. "css").

en: Beautify your code under: Settings > Theme Styles > Element - Code
bg: Разкрасете кода си от: Настройки > Стилове на темата > Елемент - Код

en: link
bg: връзка

en: Align container
bg: Изравняване на контейнера

en: Align main axis
bg: Изравняване на главната ос

en: Align cross axis
bg: Изравняване на напречната ос

en: Countdown
bg: Отброяване

en: Format
bg: Формат

en: For formatting options see
bg: За опции за форматиране вижте

en: directives
bg: директиви

en: Counter
bg: Брояч

en: Count to
bg: Броене до

en: Animation in ms
bg: Анимация в ms

en: Thousand separator
bg: Разделител на хилядните

en: Divider
bg: Разделител

en: Facebook page
bg: Фейсбук страница

en: Facebook page URL
bg: URL на Facebook страница

en: Min. height is 70.
bg: Мин. височина е 70.

en: Enter width between 180 and 500.
bg: Въведете ширина между 180 и 500.

en: Tabs
bg: Табове

en: Timeline
bg: Времева линия

en: Events
bg: Събития

en: Messages
bg: Съобщения

en: Hide cover
bg: Без корицата

en: Show friends' photos
bg: Показвай снимки на приятели

en: Hide CTA button
bg: Без CTA бутон

en: Small header
bg: Малък хедър

en: Form
bg: Форма

en: Submit button
bg: Бутон "Изпращане"

en: Email
bg: Имейл

en: Redirect
bg: Пренасочване

en: User Registration
bg: Регистрация на потребител

en: User Login
bg: Вход

en: Spam protection
bg: Защита от спам

en: Form Field
bg: Поле на форма

en: Textarea
bg: Текстова област

en: Tel
bg: Тел.

en: Checkbox
bg: Чекбокс

en: Radio
bg: Радиобутон

en: File upload
bg: Качване на файлове

en: Password
bg: Парола

en: Datepicker
bg: Календар

en: Min
bg: Мин.

en: Max
bg: Макс.

en: Label
bg: Етикет

en: Placeholder
bg: Заместител

en: File upload button
bg: Бутон за качване на файлове

en: max. files
bg: макс. файлове

en: Max. size
bg: Макс. размер

en: Width in %
bg: Ширина в %

en: Allowed file types
bg: Разрешени типове файлове

en: Enable time
bg: Вкл. таймпикър

en: Min. time
bg: Мин. време

en: Max. time
bg: Макс. време

en: Required
bg: Задължително

en: Options (one per line)
bg: Опции (по една на ред)

en: Your Name
bg: Име

en: Your Email
bg: Имейл

en: Message
bg: Съобщение

en: Your Message
bg: Съобщение

en: Show labels
bg: Показвай етикетите

en: Show required asterisk
bg: Показвай звездичка

en: Label typography
bg: Типография на етикета

en: Placeholder typography
bg: Типография на заместителя

en: Field typography
bg: Типография на полето

en: Field background
bg: Фон на полето

en: Field border
bg: Бордър на полето

en: Field margin
bg: Марджин на полето

en: Field padding
bg: Падинг на полето

en: Field Alignment
bg: Подравняване на полето

en: Actions after successful form submit
bg: Действия след успешно изпращане на формата

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
bg: Изберете какви да бъдат действията след успешно изпращане на формата.

en: You did not select any action(s). So when this form it submitted nothing happens.
bg: Не сте избрали действие(я). Така че, когато този формуляр се изпрати, не се случва нищо.

en: Success message
bg: Съобщение за успех

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
bg: Съобщението е изпратено успешно. Ще се свържем с вас възможно най-скоро.

en: Send to email address
bg: Изпращане до имейл адрес

en: Admin email
bg: Администраторски имейл

en: Custom email address
bg: Имейл адрес по избор

en: Send to custom email address
bg: Изпращане до имейл адрес по избор

en: Accepts multiple addresses separated by comma
bg: Приема няколко адреса, разделени със запетая

en: From email address
bg: От имейл адрес

en: From name
bg: От име

en: Reply to email address
bg: Отговор на имейл адрес

en: Default: Email submitted via form.
bg: По подразбиране: Имейл, изпратен чрез форма.

en: Email content
bg: Съдържание на имейла

en: Use field IDs to personalize your message.
bg: Използвайте идентификаторите на полета, за да персонализирате съобщението си.

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
bg: Изпращането не се осъществи. Моля, презаредете страницата и опитайте да изпратите формата отново.

en: HTML email
bg: HTML имейл

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
bg: Пренасочването се задейства само след успешно изпращане на формата.

en: Redirect to admin area
bg: Пренасочване към админ. зона

en: Custom redirect URL
bg: URL за пренасочване

en: Redirect after (ms)
bg: Пренасочване след (ms)

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
bg: Изисква се API ключ за Mailchimp! Добавете ключа в таблото в: %s

en: Double opt-in
bg: Двойно потвърждение

en: List
bg: Списък

en: Select list
bg: Изберете списък

en: Groups
bg: Групи

en: Select group(s)
bg: Изберете група(и)

en: Email field *
bg: Поле за имейл адрес *

en: Select email field
bg: Изберете поле за имейл

en: First name
bg: Малко име

en: Select first name field
bg: Изберете поле за първо име

en: Last name
bg: Фамилия

en: Select last name field
bg: Изберете поле за фамилно име

en: Pending message
bg: Изчакващо съобщение

en: Please check your email to confirm your subscription.
bg: Моля, проверете електронната си поща, за да потвърдите абонамента си.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
bg: Съжаляваме, но не успяхме да ви абонираме.

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
bg: Изисква се API ключ за Sendgrid! Добавете ключа в таблото в: %s

en: First name field
bg: Поле за малко име

en: Last name field
bg: Поле за фамилно име

en: Login field *
bg: Поле за вход *

en: Select login field
bg: Изберете поле за вход

en: Password field
bg: Поле за парола

en: Select password field
bg: Изберете поле за парола

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
bg: Генерира се автоматично, ако не се изисква/предоставя парола.

en: Password min. length
bg: Мин. дължина на паролата

en: User name field
bg: Поле за потребителско име

en: Select user name field
bg: Изберете поле за потребителско име

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
bg: Генерира се автоматично, ако формата изисква само имейл адрес за регистрация.

en: Auto log in user
bg: Авт. логване

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
bg: Логване на потребителя след успешна регистрация. Съвет: Задайте действие "Пренасочване", за да пренасочите потребителя към зоната за администрация.

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
bg: Изисква се API ключ за Google reCAPTCHA! Добавете ключа в таблото в: %s

en: Enable reCAPTCHA
bg: Активиране на reCAPTCHA

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
bg: Файлът %s не е приет. Превишено е ограничението за файлове.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
bg: Файлът %s не е приет. Превишено е ограничението за размер.

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
bg: Google reCaptcha: Невалиден ключ на сайта.

en: Heading
bg: Заглавие

en: separator
bg: разделител

en: I am a heading
bg: Аз съм заглавие

en: Here goes my heading ..
bg: Място за заглавието...

en: Lead
bg: Междуредие

en: Link to
bg: Връзка към

en: Separator
bg: Разделител

en: Both
bg: И двете

en: Raw HTML
bg: Суров HTML

en: Icon Box
bg: Иконен блок

en: Heading typography
bg: Типография на заглавието

en: Body typography
bg: Типография на тялото

en: Content background
bg: Фон на съдържанието

en: Content border
bg: Бордър на съдържанието

en: Content box shadow
bg: Сянка на съдържанието

en: Content margin
bg: Марджин на съдържанието

en: Content padding
bg: Падинг на съдържанието

en: Image height
bg: Височина на изобр

en: Precedes image ratio setting.
bg: Предхожда настройката за съотношение на изображението.

en: Columns
bg: Колони

en: Lightbox
bg: Лайтбокс

en: Attachment Page
bg: Страница на прикачен файл

en: Media File
bg: Медиен файл

en: Custom URL
bg: URL по избор

en: Full
bg: Пълна

en: Custom links
bg: Връзки по избор

en: Custom link
bg: Връзка по избор

en: Caption
bg: Надпис

en: Caption Type
bg: Тип надпис

en: No caption
bg: Няма надпис

en: Custom caption
bg: Надпис по избор

en: Here goes your caption ...
bg: Място за надписа...

en: Link To
bg: Връзка към

en: Other (URL)
bg: Друго (URL)

en: Image overlay
bg: Овърлей за изобр

en: Disable icon
bg: Без икона

en: Icon background color
bg: Фонов цвят на иконата

en: Icon border
bg: Бордър на иконата

en: Icon box shadow
bg: Сянка на иконния блок

en: Icon height
bg: Височина на иконата

en: Icon width
bg: Ширина на иконата

en: No image selected.
bg: Не е избрано изображение.

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
bg: Идентификаторът на изображението (%s) вече не съществува. Изберете друго изображение.

en: No featured image set.
bg: Не е зададено основно изображение.

en: Can't render element, as the selected ACF field is not available. Please activate ACF or edit the element to select different data.
bg: Елементът не може да се визуализира, защото избраното ACF поле не е налично. Активирайте ACF или изберете други данни за елемента.

en: Instagram access token required! Add token in dashboard under: %s
bg: Изисква се токен за достъп до Instagram! Добавете токена в таблото в: %s

en: Show latest .. posts
bg: Показвай последните .. поста

en: Border radius
bg: Радиус на бордъра

en: Show likes
bg: Показвай харесванията

en: Show comments
bg: Показвай коментарите

en: Show tags
bg: Показвай таговете

en: Show location
bg: Показвай локацията

en: Show profile header
bg: Показвай профилния хедър

en: Profile photo size
bg: Размер на профилната снимка

en: No Instagram access token provided.
bg: Няма токен за достъп до Instagram.

en: List item
bg: Списъчен елемент

en: Highlight
bg: Акцентиране

en: Meta
bg: Мета

en: List items
bg: Списъчни елементи

en: Link title
bg: Заглавие на връзката

en: Highlight label
bg: Акцентиране на етикет

en: List item #1
bg: Списъчен елемент 1

en: List item #2
bg: Списъчен елемент 2

en: Odd background
bg: Фон нечетни

en: Even background
bg: Фон четни

en: Auto width
bg: Авт. ширина

en: Block
bg: Блок

en: Label padding
bg: Падинг на етикета

en: Label background
bg: Фон на етикета

en: Label border
bg: Рамка на етикета

en: Content text color
bg: Цвят на текста

en: Heading 2 (h2)
bg: Заглавие 2 (h2)

en: Heading 3 (h3)
bg: Заглавие 3 (h3)

en: Heading 4 (h4)
bg: Заглавие 4 (h4)

en: Heading 5 (h5)
bg: Заглавие 5 (h5)

en: Heading 6 (h6)
bg: Заглавие 6 (h6)

en: Disable
bg: Изключи

en: Logo
bg: Лого

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
bg: Мин. размери: Два пъти стойността под височина/ширина на логото за правилно показване на ретина устройства.

en: Logo inverse
bg: Инверсия на логото

en: Use for sticky scrolling header etc.
bg: Използвайте за залепен хедър и т.н.

en: Logo width
bg: Широчина на логото

en: Logo URL
bg: URL на логото

en: Site Address
bg: Адрес на сайта

en: Logo text
bg: Текст на логото

en: Used if logo image isn't set or available.
bg: Използва се, ако няма изображение за лого.

en: Map
bg: Карта

en: Addresses
bg: Адреси

en: Markers
bg: Маркери

en: Latitude
bg: Географска ширина

en: Longitude
bg: Географска дължина

en: Address
bg: Адрес

en: Berlin, Germany
bg: Берлин, Германия

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
bg: Алтернатива на полета за географска ширина/дължина

en: Infobox Title
bg: Инфобокс - Заглавие

en: Infobox appears on map marker click.
bg: Инфобоксът се появява при натискане на маркера на картата.

en: Infobox Subtitle
bg: Инфобокс - Подзаглавие

en: Infobox Opening Hours
bg: Инфобокс - Работно време

en: Info Images
bg: Инф. изображения

en: Marker
bg: Маркер

en: Get free marker icons from icons8.com
bg: Вземете безплатни икони за маркери от icons8.com

en: Marker height in px
bg: Височина на маркера в px

en: Marker width in px
bg: Ширина на маркера в px

en: Active marker
bg: Активен маркер

en: Active marker height in px
bg: Височина на активния маркер в px

en: Active marker width in px
bg: Ширина на активния маркер в px

en: Map height
bg: Височина на картата

en: Zoom level
bg: Ниво на мащабиране

en: Auto zoom level when using multiple addresses.
bg: Авт. ниво на мащабиране при използване на няколко адреса.

en: Map type
bg: Тип карта

en: Satellite
bg: Сателит

en: Hybrid
bg: Хибрид

en: Terrain
bg: Терен

en: Map style
bg: Стил на картата

en: Requires map type: Roadmap
bg: Изисква тип карта: Пътна карта

en: Custom map style
bg: Стил на картата

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
bg: Копирайте кода на някоя от картите в %s

en: Draggable
bg: Опция "Влачене"

en: Fullscreen Control
bg: Опция "Цял екран"

en: Map Type Control
bg: Опция "Тип карта"

en: Street View Control
bg: Опция Street View

en: Zoom Control
bg: Опция "Мащабиране"

en: Disable Default UI
bg: Деактивиране на стандартния интерфейс

en: Nav Menu
bg: Нав. меню

en: Top level menu
bg: Меню от първо ниво

en: Sub menu
bg: Подменю

en: Mobile menu
bg: Мобилно меню

en: Select nav menu
bg: Изберете нав. меню

en: Manage my menus in WordPress.
bg: Управление на моите менюта в WordPress.

en: Show mobile menu toggle
bg: Показвай бутона на мобилното меню

en: Always
bg: Винаги

en: Never
bg: Никога

en: Shows if item has a sub menu.
bg: Показва дали елементът има подменю.

en: Icon margin
bg: Марджин на иконата

en: Fade in
bg: Избледнява към

en: Background filters
bg: Филтри за фона

en: Always shows in builder for you to style.
bg: Винаги се показва в билдъра за стилизиране.

en: Hamburger toggle
bg: Хамбургер бутон

en: Toggle width
bg: Превключване на ширината

en: Hide close
bg: Без опция за затваряне

en: Color close
bg: Затваряне - Цвят

en: Typography active
bg: Типография на активен елемент

en: Background active
bg: Фон на активен елемент

en: Border active
bg: Бордър на активен елемент

en: Pie Chart
bg: Диаграма

en: Chart size in px
bg: Размер на диаграмата в px

en: Line width in px
bg: Ширина на линията в px

en: Line cap
bg: Край на линията

en: Butt
bg: Плосък край

en: Percent
bg: Процент

en: Bar color
bg: Цвят на лентата

en: Track color
bg: Трасиращ цвят

en: Scale length in px
bg: Дължина на скалата в px

en: Scale color
bg: Цвят на скалата

en: Avatar
bg: Аватар

en: Bio
bg: Биография

en: posts
bg: постове

en: Show avatar
bg: Показвай аватара

en: Avatar size
bg: Размер на аватара

en: Avatar position
bg: Позиция на аватара

en: Avatar border
bg: Бордър на аватара

en: Avatar box shadow
bg: Сянка на аватара

en: Show name
bg: Показвай името

en: Show website
bg: Показвай уеб сайта

en: Show bio
bg: Показвай био

en: Show link to author posts
bg: Показвай връзка към постовете на автора

en: All author posts
bg: Всички постове на автора

en: Comments
bg: Коментари

en: Comment
bg: Коментар

en: Author typography
bg: Типография на автора

en: Meta typography
bg: Типография на мета данни

en: Show form title
bg: Показвай заглавието на формата

en: Form title
bg: Заглавие на форма

en: Leave your comment
bg: Напишете коментар

en: Show label
bg: Показвай етикета

en: Field full width
bg: Поле с пълна ширина

en: Submit Comment
bg: Изпращане на коментар

en: Password required.
bg: Изисква се парола.

en: Comments are disabled.
bg: Коментарите са деактивирани.

en: Comment navigation
bg: Навигация на коментарите

en: Older Comments
bg: По-стари коментари

en: Newer Comments
bg: По-нови коментари

en: Reply
bg: Отговор

en: Comments are closed.
bg: Коментарите са затворени.

en: Website
bg: Уеб сайт

en: (Cancel Reply)
bg: (Отмяна на отговора)

en: Leave the first comment
bg: Оставете първия коментар

en: Post content
bg: Съдържание на статията

en: Edit WordPress content (WP admin).
bg: Редактиране на съдържанието в WordPress (WP admin).

en: Data source
bg: Източник на данни

en: No WordPress added content found.
bg: Не е намерено съдържание, добавено в WordPress.

en: Excerpt
bg: Откъс

en: Learn more on wordpress.org
bg: Научете повече на wordpress.org

en: More text
bg: Още текст

en: No excerpt found.
bg: Не е намерен откъс.

en: Separator color
bg: Цвят на разделителя

en: No meta data selected.
bg: Не са избрани мета данни.

en: Post navigation
bg: Навигация на мнение

en: In same term
bg: В същия термин

en: Posts should be in a same taxonomy term.
bg: Постовете трябва да имат общ термин от таксономията.

en: Excluded terms
bg: Изключени термини

en: Prev label
bg: Етикет "Назад"

en: Previous post
bg: Предишен пост

en: Next label
bg: Етикет "Напред"

en: Next post
bg: Следващ пост

en: Title tag
bg: Заглавен таг

en: Show image
bg: Показвай изобр

en: No previous or next posts found..
bg: Не са намерени предишни или следващи постове..

en: Max. related posts
bg: Макс. свързани постове

en: Common taxonomies
bg: Общи таксономии

en: Taxonomies related posts must have in common.
bg: Общи таксономии за свързаните постове.

en: Gap
bg: Междинно разстояние

en: Posts per row
bg: Публикации на ред

en: No image
bg: Няма изображение

en: Image margin
bg: Марджин на изобр

en: Overlay content
bg: Покрива съдържанието

en: Horizontal alignment
bg: Хориз. подравняване

en: This post has no related posts.
bg: Този пост няма свързани постове.

en: Social sharing
bg: Социално споделяне

en: Share via
bg: Споделяне чрез

en: Service
bg: Услуга

en: Use brand colors
bg: С цветовете на марката

en: No sharing option selected.
bg: Не е избрана опция за споделяне.

en: Share on %s
bg: Споделяне в %s

en: Share via email
bg: Споделяне чрез имейл

en: This post has no %s terms.
bg: Този пост няма %s термини.

en: Post title
bg: Заглавие на публикацията

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
bg: Промяна на заглавието: Настройки > Настройки на страницата > SEO

en: Prefix block
bg: Префикс блок

en: Suffix block
bg: Суфикс блок

en: Add context
bg: Добавете контекст

en: Add context to title on archive/search templates.
bg: Добавете контекст към заглавието на шаблоните за архив/търсене.

en: Filter
bg: Филтър

en: Navigation
bg: Навигация

en: First post full width
bg: Първи пост с пълна ширина

en: Disable image
bg: Без изображение

en: Link image
bg: Изобр. е връзка

en: Alternate images
bg: Алтернативни изображения

en: Image position
bg: Позиция на изобр

en: Image width
bg: Ширина на изобр

en: Grid image ratio
bg: Съотн. на изобр. в грида

en: Precedes image height setting.
bg: Предхожда настройката за височина на изображението.

en: Show posts navigation
bg: Показвай навигацията на поста

en: No posts found.
bg: Не са намерени постове.

en: Pricing table
bg: Ценова таблица

en: Show under
bg: Показвай под

en: Tab 1
bg: Таб 1

en: Tab 2
bg: Таб 2

en: Table background
bg: Фон на таблицата

en: Table border
bg: Бордър на таблицата

en: Table box shadow
bg: Сянка на таблицата

en: Pricing
bg: Цени

en: Price prefix
bg: Ценови префикс

en: Price
bg: Цена

en: Price suffix
bg: Ценови суфикс

en: Price meta
bg: Мета данни за цените

en: Price typography
bg: Типография за цените

en: Original price
bg: Първоначална цена

en: Original price typography
bg: Типография на началната цена

en: One feature per line
bg: По една функция на ред

en: Icon color
bg: Цвят на иконата

en: Icon size
bg: Размер на иконата

en: Button text
bg: Текст на бутона

en: Additional info
bg: Още информация

en: Ribbon
bg: Лентичка

en: Subtitle goes here
bg: Подзаглавието идва тук

en: per month
bg: на месец

en: Unlimited websites
bg: Неограничен брой сайтове

en: 20GB web space
bg: 20GB уеб пространство

en: SSL certificate
bg: SSL сертификат

en: Gutter
bg: Канавка

en: Align tables
bg: Подравни таблиците

en: Show tabs
bg: Показвай табове

en: Tab 1 label
bg: Етикет на таб 1

en: Monthly
bg: Месечно

en: Tab 2 label
bg: Етикет на таб 2

en: Yearly
bg: Годишно

en: Default tab
bg: Таб по подразбиране

en: Tab
bg: Таб

en: Active background color
bg: Фон активен елемент

en: Active box shadow
bg: Сянка на активния блок

en: Bars
bg: Ленти

en: Bar
bg: Лента

en: Web design
bg: Уеб дизайн

en: Show percentage
bg: Показвай процентите

en: Bar background color
bg: Фонов цвят на лентата

en: Bar border
bg: Бордър на лентата

en: Percentage typography
bg: Типография на процентите

en: Search type
bg: Тип търсене

en: Placeholder color
bg: Цвят на заместителя

en: Click on search icon opens search overlay.
bg: Иконата за търсене отваря търсене на цял екран.

en: Icon background
bg: Фон на иконата

en: Search Overlay
bg: Търсене на цял екран

en: Disabled in builder.
bg: Деактивирано в билдъра.

en: Search site
bg: Търсене в сайта

en: Background Overlay
bg: Фонов овърлей

en: No shortcode provided.
bg: Не е предоставен кратък код.

en: Select sidebar
bg: Изберете странична лента

en: The active theme has no sidebars defined.
bg: В активната тема няма дефинирани странични ленти.

en: Widget margin
bg: Марджин на уиджета

en: Search background color
bg: Фон на търсенето

en: Search border
bg: Рамка на търсенето

en: No sidebar selected.
bg: Не е избрана странична лента.

en: Selected sidebar has no active widgets.
bg: Избраната странична лента няма активни уиджети.

en: Slider
bg: Слайдър

en: Slides
bg: Слайдове

en: Title Tag
bg: Заглавие на таг

en: Button style
bg: Стил на бутона

en: Customize in "Settings" group.
bg: Персонализиране в раздел "Настройки".

en: Button size
bg: Размер на бутона

en: Button link
bg: Връзка на бутона

en: Button background
bg: Фон на бутона

en: Button border
bg: Бордър на бутона

en: Button box shadow
bg: Сянка на бутона

en: Button typography
bg: Типография на бутона

en: I am a slide
bg: Аз съм слайд

en: Slide content goes here ..
bg: Съдържанието на слайда идва тук...

en: Click me
bg: Натисни ме

en: Just another slide
bg: Още един слайд

en: More content to come ..
bg: Очаквайте още съдържание...

en: Title margin
bg: Марджин на заглавието

en: Content width
bg: Ширина на съдържанието

en: Content align horizontal
bg: Хориз. подравн. на съдържанието

en: Content align vertical
bg: Верт. подравн. на съдържанието

en: Content text align
bg: Подравняване на текста

en: Position top
bg: Позиция отгоре

en: Position right
bg: Позиция вдясно

en: Position bottom
bg: Позиция долу

en: Position left
bg: Позиция вляво

en: Icons
bg: Икони

en: Tab title
bg: Заглавие на таба

en: Tab content
bg: Съдържание на таба

en: Tab title 1
bg: Заглавие на таб 1

en: Tab content 1 goes here ..
bg: Съдържанието на таб 1 идва тук...

en: Tab title 2
bg: Заглавие на таб 2

en: Tab content 2 goes here ..
bg: Съдържанието на таб 2 идва тук...

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Team members
bg: Членове на екипа

en: Team member
bg: Член на екипа

en: Image border
bg: Бордър на изобр

en: Description typography
bg: Типография на описанието

en: Testimonials
bg: Препоръки

en: Random order
bg: Произволен ред

en: Image align
bg: Подравняване на изобр

en: Image box shadow
bg: Сянка на изобр

en: Testimonial
bg: Препоръка

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
bg: Текстът идва тук... Изберете произволна част от текста, за да се покажат инструментите за форматиране.

en: File URL
bg: URL на файла

en: YouTube video ID
bg: ID на YouTube видео

en: Controls
bg: Контроли

en: Mute
bg: Заглуши

en: Show related videos
bg: Показвай свързани видеа

en: Vimeo video ID
bg: ID на Vimeo видео

en: Byline
bg: Ред за автора

en: User portrait
bg: Снимка на потребителя

en: Video file URL
bg: URL на видео файл

en: Play inline
bg: Вграден плейбек

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
bg: Задайте отделните контроли на видео плейъра в: Настройки > Стилове на темата > Елемент - Видео

en: No YouTube ID provided.
bg: Няма YouTube ID.

en: No Vimeo ID provided.
bg: Няма Vimeo ID.

en: Widget
bg: Уиджет

en: Archives
bg: Архиви

en: Calendar
bg: Календар

en: Categories
bg: Категории

en: Recent comments
bg: Последни коментари

en: Recent posts
bg: Последни постове

en: Tag cloud
bg: Облак от тагове

en: Show count
bg: Показвай броя

en: Sort by
bg: Подредба по

en: Page title
bg: Заглавие на страницата

en: Page date
bg: Дата на страницата

en: Page modified
bg: Страницата е променена

en: Page order
bg: Ред на страниците

en: Page ID
bg: ID на страницата

en: Number of comments
bg: Брой коментари

en: Number of posts
bg: Брой постове

en: Show featured image
bg: Показвай основното изобр

en: Featured image sizes
bg: Размери основно изобр

en: Featured image width
bg: Ширина основно изобр

en: auto
bg: авт.

en: I.e.: 200px / 50% etc.
bg: т.е.: 200px / 50% и т.н.

en: Featured image height
bg: Височина основно изобр

en: Post title typography
bg: Типография на заглавието

en: Post meta typography
bg: Типография на мета данните на поста

en: Heading 3
bg: Заглавие 3

en: Title border
bg: Бордър на заглавието

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
bg: %1$s на %2$s

en: No WordPress widget type selected.
bg: Не е избран тип WordPress уиджет.

en: Edit style under "Settings > Theme Styles".
bg: Редактирайте стила в "Настройки > Стилове на темата".

en: One Page Navigation
bg: Eдностранична навигация

en: Social media
bg: Социални медии

en: Disable header
bg: Деактивиране на хедъра

en: Disable footer
bg: Деактивиране на футъра

en: Permalink
bg: Постоянна връзка

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
bg: Показва се в URL. Само малки букви и тирета вместо интервали.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
bg: Показва се в резултатите на търсачките, социалните мрежи и уеб браузъра. Препоръка: макс. 60 символа.

en: Save new title/permalink
bg: Запис на ново заглавие/постоянна връзка

en: Meta description
bg: Мета описание

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
bg: Описание на тази страница. Показва се в резултатите на търсачките. Препоръка: 50-300 знака.

en: Meta keywords
bg: Мета ключови думи

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
bg: Разделяйте ключовите думи със запетая. Помагат на търсачката да определи темата на страницата.

en: Meta robots
bg: Мета роботи

en: More about meta robots directives.
bg: Повече за директивите за мета роботи.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
bg: Задайте настройките за споделяне на този URL адрес в социалните мрежи.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
bg: Препоръка: до 95 знака. По подразбиране: Заглавието на поста/страницата.

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
bg: Препоръка: 55 знака. По подразбиране: Откъсът на поста/страницата.

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
bg: Препоръка: Голям. По подразбиране: Основно изобр.

en: Show navigation
bg: Показвай навигацията

en: Adds inline CSS to %s tag.
bg: Добавя вграден CSS към тага %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
bg: Добавя скриптове точно преди затварящия таг %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
bg: Добавя скриптове веднага след отварящия таг %s.

en: Populate Content
bg: Попълване на съдържанието

en: Header width
bg: Ширина на хедъра

en: Absolute header
bg: Абсолютна позиция на хедъра

en: Sticky header
bg: Залепен хедър

en: Scrolling text color
bg: Цвят на текста при скрол

en: Scrolling background
bg: Скролиращ се фон

en: Scrolling box shadow
bg: Сянка при скрол

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
bg: Задайте условие(я) за показване на шаблона в определени области на сайта.

en: Condition
bg: Условие

en: Entire website
bg: Целият сайт

en: Front page
bg: Начална страница

en: Individual
bg: Отделна стр./пост

en: Archive type
bg: Тип архив

en: All archives
bg: Всички архиви

en: Categories & Tags
bg: Категории и тагове

en: Select archive type
bg: Изберете тип архив

en: Archive post types
bg: Архивни типове постове

en: Leave empty to apply template to all post types.
bg: Оставете празно, за да приложите шаблона към всички типове съдържание.

en: Archive terms
bg: Архивни термини

en: Select archive term
bg: Изберете архивен термин

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
bg: Оставете празно, за да приложите шаблона към всички архивни термини.

en: Select individual
bg: Изберете отделна стр./пост

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
bg: Изберете типа съдържание и натиснете "ПРЕГЛЕД", за да покажете избраното съдържание на платното.

en: Content type
bg: Тип съдържание

en: Select content type
bg: Изберете тип съдържание

en: Select author
bg: Изберете автор

en: Term
bg: Термин

en: Select term
bg: Изберете термин

en: Search term
bg: Търсене на термин

en: Enter search term
bg: Въведете дума за търсене

en: Apply preview
bg: Преглед

en: Admin
bg: Администратор

en: Your comment is awaiting moderation.
bg: Коментарът ви очаква одобрение.

en: ago
bg: преди

en: Products per page
bg: Брой продукти на страница

en: Popularity
bg: Популярност

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Product ID
bg: Продукт ID

en: Select products
bg: Изберете продукти

en: Product categories
bg: Продуктови Категории

en: On sale
bg: На Промоция

en: Featured
bg: Препоръчано

en: Default sorting
bg: Подреди по подразбиране

en: Sort by popularity
bg: най-популярни

en: Sort by average rating
bg: Подреди по средна оценка

en: Sort by latest
bg: Най-новите

en: Sort by price: low to high
bg: Най-висока цена

en: Sort by price: high to low
bg: Най-ниска цена

en: Product price
bg: Цена на продукта

en: Column
bg: Колона

en: Enable to enforce alignments along axis.
bg: Активирайте за изрично подравняване по оста.

en: Equal width
bg: Еднаква ширина

en: Alignment along main axis
bg: Подравняване по главната ос

en: Alignment along cross axis
bg: Подравняване по напречната ос

en: Elements wrap by default.
bg: Елементите се стекират по подразбиране.

en: Row
bg: Ред

en: Precedes individual column width.
bg: Предхожда ширината на отделните колони.

en: Side By Side (Row)
bg: Един до друг (Ред)

en: Columns wrap on mobile by default.
bg: Стандартно колоните се стекират на мобилни у-ва.

en: Rows
bg: Редове

en: Precedes individual row width.
bg: Предхожда ширината на отделните редове.

en: Stacked (Column)
bg: Стекирани (колона)

en: No action has been set for this form.
bg: За тази форма не е зададено действие.

en: Invalid Google reCaptcha.
bg: Невалиден Google reCaptcha.

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
bg: Прилага се само за настройката на заглавието или бутона "Стил". Създавайте и използвайте глобални цветове чрез собствена персонализирана "Цветна палитра".

en: Primary color
bg: Основен цвят

en: Secondary color
bg: Второстепенен цвят

en: Light color
bg: Светъл цвят

en: Dark color
bg: Тъмен цвят

en: Muted color
bg: Приглушен цвят

en: Info color
bg: Инф. цвят

en: Success color
bg: Цвят на успеха

en: Warning color
bg: Предупредителен цвят

en: Danger color
bg: Цвят за опасност

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
bg: Задайте условие(я), за да приложите избрания стил на темата към целия сайт или към определени области.

en: Space between header and footer.
bg: Пространството между хедъра и футъра.

en: Blockquote margin
bg: Марджин на цитата

en: Blockquote padding
bg: Падинг на цитата

en: Blockquote border
bg: Бордър на цитата

en: Blockquote typography
bg: Типография на цитата

en: Style - Default
bg: Стил - По подразбиране

en: Transition
bg: Преход

en: Style - Primary
bg: Стил - Основен

en: Style - Secondary
bg: Стил - Второстепенен

en: Style - Light
bg: Стил - Светъл

en: Style - Dark
bg: Стил - Тъмен

en: Size - Small
bg: Размер - Малък

en: Size - Medium
bg: Размер - Среден

en: Size - Large
bg: Размер - Голям

en: Size - Extra Large
bg: Размер - Свръх голям

en: Read more
bg: Прочетете още

en: Code Theme
bg: Тема за кода

en: Icon padding
bg: Падинг на иконата

en: Default: Attachment caption if available.
bg: По подразбиране: Надпис на прикачения файл, ако има такъв.

en: Sub Menu
bg: Подменю

en: Excerpt typography
bg: Типография на откъса

en: Features typography
bg: Типография на функциите

en: Input background
bg: Фон на полето

en: Input border
bg: Рамка на полето

en: Widget title
bg: Заглавие на уиджета

en: Member
bg: Член

en: Top / Start
bg: Горе/начало

en: Bottom / End
bg: Долу/край

en: Enable custom video player
bg: Активиране на собствен видео плейър

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
bg: Ако е разрешено, се зарежда допълнителен JS и CSS файл.

en: Restart
bg: Рестарт

en: Rewind
bg: Назад

en: Fast forward
bg: Бързо напред

en: Speed
bg: Скорост

en: Picture in picture
bg: Картина в картината

en: Apply controls & reload
bg: Прилагане и презареждане

en: Widget title border
bg: Бордър на заглавието на уиджета

en: Widget title typography
bg: Типография на заглавието на уиджета

en: Site layout
bg: Ширина на сайта

en: Boxed
bg: Фиксирана

en: Wide
bg: Пълна ширина

en: Boxed max. width
bg: Макс. фиксирана ширина

en: Site background
bg: Фон на сайта

en: Site border
bg: Рамка на сайта

en: Element margin
bg: Марджин на елемента

en: Lightbox height
bg: Лайтбокс - Височина

en: Lightbox width
bg: Лайтбокс - Ширина

en: Lightbox background
bg: Лайтбокс - Фон

en: Lightbox close color
bg: Затваряне - Цвят

en: Lightbox close size
bg: Затваряне - Размер

en: Lightbox close stroke
bg: Затваряне - Очертание

en: Body
bg: Тяло

en: All headings
bg: Всички заглавия

en: Available for heading and text element.
bg: Предлага се за елементите заглавие и текст.

en: Before
bg: Преди

en: Visibility
bg: Видимост

en: Hide
bg: Скрий

en: Show
bg: Покажи

en: Product image width
bg: Широчина на продуктовото изображение

en: Add to cart
bg: Добави в количката

en: Variations
bg: Вариации

en: Quantity
bg: Количество

en: Details
bg: Детайли

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: Product gallery
bg: Продуктова галерия

en: Related products
bg: Подобни продукти

en: In Stock
bg: Налично

en: Out of Stock
bg: Изчерпан

en: Custom text
bg: Текст по избор

en: Active Tab
bg: Активен раздел

en: Panel
bg: Панел

en: Filters
bg: Филтри

en: Filter by
bg: Филтриране по

en: Dropdown
bg: Падащо меню

en: Stars
bg: Звезди

en: Active rating icon
bg: Икона за активен рейтинг

en: Active rating typography
bg: Активна типография на рейтинга

en: Any option text
bg: Всеки текст на опция

en: Hide title
bg: Скрийте заглавието

en: Min. price
bg: Мин. цена

en: Max. price
bg: Макс. цена

en: Rated %s out of 5
bg: Оценено с %s от 5

en: Products pagination
bg: Представяне на Продуктите

en: Widgets
bg: Джаджи

en: Product SKU
bg: Код на продукта

en: Sale!
bg: Разпродажба!

en: Post ID
bg: ID на поста

en: Post date
bg: Дата

en: Featured image
bg: Препоръчана снимка

en: Author name
bg: Име на автора

en: Author bio
bg: Биография на автора

en: Author email
bg: Имейл на автора

en: Author website
bg: Уебсайт на автора

en: Author avatar
bg: Авторски аватар

en: Archive title
bg: Заглавие на архива

en: Archive description
bg: Описание на архива

en: User ID
bg: Потребителско ID

en: Username
bg: Потребителско име

en: Nickname
bg: Прякор

en: Display name
bg: Псевдоним

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
note: translators: %s = the number of comments
en: %s comment | %s comments
bg[0]: %s коментар
bg[1]: %s коментара

en: Avatar image of %s
bg: Изображение на аватар на %s

en: %s: New contact form message
bg: %s: Ново съобщение от формата за контакт

en: Message sent from:
bg: Съобщение, изпратено от:

en: No email address provided.
bg: Не е предоставен имейл адрес.

en: Username is not valid.
bg: Потребителското име е невалидно.

en: Username already exists.
bg: Потребителското име вече съществува.

en: Username required.
bg: Изисква се потребителско име.

en: Email address already exists.
bg: Имейл адресът вече съществува.

en: Email address is not valid.
bg: Невалиден имейл адрес.

en: Email address required.
bg: Изисква се имейл адрес.

en: Please enter a password of at least %s characters.
bg: Моля, въведете парола от поне %s символа.

en: Cart
bg: Количка

en: Empty cart
bg: Скрий ако количката е празна

en: Checkout
bg: Плащане

en: Pay
bg: Плащане

en: Thank you
bg: Благодарим ви

en: Advanced
bg: Разширени

en: History
bg: История

en: Moved
bg: Преместено

en: No results
bg: Няма резултати

en: Unlocked
bg: Отключен

en: Archive (posts)
bg: Архив (публикации)

en: Stock
bg: Статус на офертата

en: Cart totals
bg: Общо за плащане

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Total
bg: Общо

en: Table
bg: Таблица

en: Input
bg: Въвеждане на

en: Cart items
bg: Количка артикули

en: Buttons
bg: Бутони

en: Coupon
bg: Купон

en: %s typography
bg: %s типография

en: Labels
bg: Етикети

en: Payment
bg: Плащане

en: Privacy
bg: Поверителност

en: Order details
bg: Данни за поръчката

en: Billing address
bg: Адрес за фактуриране

en: Order id
bg: Поръчка ID

en: Order date
bg: Дата на поръчка

en: Order total
bg: Обща сума
